Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

FAKULTET POLITICKIH NAUKA

*Yelena*

Zainteresovan član
Poruka
296
Od sad cu iskljucivo tebi da postavljam pitanja, nadam se da mi neces zameriti :D ;)
Imam jos samo dva pitanja, na koja mi niko nije odgovorio :D
Da li ima razlike u prijemnom iz sociologije za socijalni smer i ostalih smerova?
I kakav je smer, jel dosadno, tesko, zanimljivo...? :hvala:
e ne znam da li se razlikuju pitanja za prijemni :confused:
a smer pa za sada sam zadovoljna ,mi se i razlikujemo od ostalih smerova upravo zbog prakse koju imamo tako da nije dosadno ....mada u prvog godini su svi smerovi slicni tek tamo treca,cetvrta ce da bude zanimljiva :cool::cool:

ROSEMARY

Obećava
Poruka
72
Mene zanima ako neko moze da me posavetuje za sociologiju prilikom upisa, da li se uce svi detalji i od reci do reci, ili ono bitnije al od reci do reci... Jel mi je za to bas frka... hvala :)
Hm, kako su nama rekli, ucis sve, ali bukvalno sve... sve detalje, nedetalje :zcepanje:...
Ne bas od reci do reci, ali priblizno tako... Ne znam, i meni je to problem jer jos uvek nisam sela i uzela da ucim kako valja... :think:... Ali sto vise kruzis udzbenikom to bolje za tebe :bye:

Hristina89

Zainteresovan član
Poruka
382
Jooooj :D ajde listajte malo prethodne strane..em ce vama da znaci jer mozda cete naci nesto sto vam na pamet ne bi palo...a drugo u krug ista pitanja...
listanje po temi je majka znanja :D
nemoj da ste lenji..ako mi nismo lenji da odgovorimo na svako pitanje,pa dajte ljudi :)

boxery_90

Obećava
Poruka
67
Pitanje za kolege...
Presao sam kecmanovicev "materijal" za ispit (tacnije demokratiju i elite) i ne mogu da nadjem odgovore na 13. i 14. pitanje...
13. Demokratski elitizam: Sumpeteer,Aron i Mils i
14.Demokratski elitizam i buducnost elite...

Ako ste pronasli pomagajte...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.