Quantcast

Fa Fa la si mi ti Fa la ti

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.927
U ovu temu kročite da upišete svoju F šifru, potom kratko objašnjenje o čemu se radi i onda možemo da se tešimo i razgovaramo.

(Ja nemam registrovan F. Ali sigurno je tu bilo anksioznosti, depresije.)

(Svaki pokušaj spama biće brisan! Prvo F pa razgovaramo!)

Augustus

Zainteresovan član
Poruka
235
U ovu temu kročite da upišete svoju F šifru, potom kratko objašnjenje o čemu se radi i onda možemo da se tešimo i razgovaramo.

(Ja nemam registrovan F. Ali sigurno je tu bilo anksioznosti, depresije.)

(Svaki pokušaj spama biće brisan! Prvo F pa razgovaramo!)

To što ti kažeš bilo je anksioznosti i depresije nije dovoljno za F dijagnozu. To svako proživljava.

Mentalnim poremećajem smatra se devijacija od svakodnevnog funkcionisanja. Ti ako si išla na poso ili fakultet nisi doživela pravu anksioznost ili depresiju jer si mogla da funkcionišeš. Dakle nemaš mentalni poremećaj, nisi za F.

Dalje da bi se nešto ustanovilo kao mentalni poremećaj, ta nesposobnost svakodnevnog funkcionisanja mora da traje duže od mesec dana. Kod tebe je verovatno trajalo par dana ili nedelju dana.

Ne znate vi šta je mentalni poremećaj, malo te drmne depresija odma plačeš ko beba.

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.927
To što ti kažeš bilo je anksioznosti i depresije nije dovoljno za F dijagnozu. To svako proživljava.

Mentalnim poremećajem smatra se devijacija od svakodnevnog funkcionisanja. Ti ako si išla na poso ili fakultet nisi doživela pravu anksioznost ili depresiju jer si mogla da funkcionišeš. Dakle nemaš mentalni poremećaj, nisi za F.

Dalje da bi se nešto ustanovilo kao mentalni poremećaj, ta nesposobnost svakodnevnog funkcionisanja mora da traje duže od mesec dana. Kod tebe je verovatno trajalo par dana ili nedelju dana.

Ne znate vi šta je mentalni poremećaj, malo te drmne depresija odma plačeš ko beba.
Piše se F bez obzira na stepen. Tako mi je rečeno.

kentaur Nesh

Poznat
Banovan
Poruka
7.325

za postovanje i svaku pohvalu je ovo tvoje otvaranje i iznosenje intimnih problema.....mozda svi mi mozemo nauciti nesto iz tvog iskustva....evo, tvoje objasnjenje mentalnog oboljena je vrlo preciizno i laik odmah shvati sustinu....

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.927
Alo, ljudi

Ako odete u zavod za mentalno zdravlje na razgovor sa stručnim licem, on će vama u karton da zabeleži šifru makar bili manje anksiozni (tipa bez napada panike), depresija će biti upisana makar bila epizoda. Ne zezajte se. Posle posao ne mož' da nađete. :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.