F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Goco, prelepa ti je kćerka:D
Znate da mi se svidja mops, gledala sam pre neki dan pretraživajući kanale na tv farmu,
jedan učesnik je doveo svog psa i nešto umiljatije nisam skoro videla a i ne mora se
šišati, samo svakodnevno čišćenje. Posle ću gledat ovde na psima, možda se odlučim:lol:
 
Goco, prelepa ti je kćerka:D
Znate da mi se svidja mops, gledala sam pre neki dan pretraživajući kanale na tv farmu,
jedan učesnik je doveo svog psa i nešto umiljatije nisam skoro videla a i ne mora se
šišati, samo svakodnevno čišćenje. Posle ću gledat ovde na psima, možda se odlučim:lol:

Nema sta da odlucujes, uzmi Dzeka i uzivaj :)

images



gde ces lepseg psa :)
 
Goco, prelepa ti je kćerka:D
Znate da mi se svidja mops, gledala sam pre neki dan pretraživajući kanale na tv farmu,
jedan učesnik je doveo svog psa i nešto umiljatije nisam skoro videla a i ne mora se
šišati, samo svakodnevno čišćenje. Posle ću gledat ovde na psima, možda se odlučim:lol:

Osetljivijeg su zdravlja, to im je mana. A i poskupi su za nabavku.

Nema sta da odlucujes, uzmi Dzeka i uzivaj :)

images



gde ces lepseg psa :)

I JRT je skup.
 
Nisam ja poželela mopsića što je IN, samo sam konstatovala da je umiljat.
O tome šta mislim o "markama" pasa napisala sam blog, baš se tako i zove, - Marke.
Inače, u svom kraju pozata sam kao sakupljačica izgubljenih i napuštenih životinjica:D
 
http://zooberza.poljomasine.net/zoUnosOglasa.aspx?OglasID=b31cc63a-b1c7-4e76-a5e8-270e061702c2

120e, moze i sa papirima :D

znam, ja sam 2 psa iz azila imao, tamo je tuga... bukvalno ih izgladnjuju :confused:

Azili i sinteraji nemaju sredstava za preveliki broj pasa o kojima brinu a ljudi i dalje zive u zabludi da ime azil-stoji. A ne stoji... Nikako. Trebaju im donacije, treba im promocija...

Mnogo su zivi,kao na struju :lol: Ludo skroz.
Ovde su sad IN.

Terijeri. :aha: Moje komsije nasle na ulici slicno svojevremeno.

Sto je meni mrsko kada je nesto IN :roll:
ja odmah idem u kontru :lol:

da mogu, uzela bih psa iz azila :aha:

al hebena alergija :sad2:

Dobro vece i laku noc uskoro :zzzz:

"Potrebno je da i drugim korisnicima date..." :zag: Ovaj Tab opasno podstice promiskuitet. :lol: Ni ja ne volim "IN" i "moderne" stvari, odecu, pa ni ljubimce. Eto sta se desilo zlatnim retriverima! Mrvica usvojena sa ulice, zapikirala sam jos jednog "polovnog", neke divne dame, prijateljice naseg Kamenog cveta mu placaju pansion, a ako se on udomi dok se ogradimo (ne lipsi magarce do zelene trave) idemo u lokalni sinteraj.

I dobar dan zelim. Malo-malo pa mi nestane ili faza ili skroz struja, a grmi skoro neprekidno evo vec treci dan. Ako mi ne odapne neki uredjaj, na konju sam!
 
Azili i sinteraji nemaju sredstava za preveliki broj pasa o kojima brinu a ljudi i dalje zive u zabludi da ime azil-stoji. A ne stoji... Nikako. Trebaju im donacije, treba im promocija...



Terijeri. :aha: Moje komsije nasle na ulici slicno svojevremeno.



"Potrebno je da i drugim korisnicima date..." :zag: Ovaj Tab opasno podstice promiskuitet. :lol: Ni ja ne volim "IN" i "moderne" stvari, odecu, pa ni ljubimce. Eto sta se desilo zlatnim retriverima! Mrvica usvojena sa ulice, zapikirala sam jos jednog "polovnog", neke divne dame, prijateljice naseg Kamenog cveta mu placaju pansion, a ako se on udomi dok se ogradimo (ne lipsi magarce do zelene trave) idemo u lokalni sinteraj.

I dobar dan zelim. Malo-malo pa mi nestane ili faza ili skroz struja, a grmi skoro neprekidno evo vec treci dan. Ako mi ne odapne neki uredjaj, na konju sam!

De pojasni bold :lol:
spavam sedeci, treba mi infuzija kaafe :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top