F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro i od mene..lepo jutro..jutros ovo uslikala.......:kafa:

img1996-1.jpg
 
to, ima li nade?

Statistika joj nije naklonjena ali jedan deo ih i preživi. Sreća u nesreći je što je ona već poodrasla, organizam joj nije bespomoćan kao što bi bio mačetu od 2-3 meseca.


Al' si ga ojarcala! :lol:

'Bar dan želim. Ljiljo, lepa ti šatirana ruža. Ja našla neke super pseće kućice i nameštaj za kućne pse, kad budem na onom bržem kompu, podsetite me da vam pokažem. Jedan model sam zapikirala za Tigra i možda i manju verziju za Mrvicu. Tek kad psi budu imali svoje kućice odmaknute od ograde, moćiću da razmišljam o sadnji biljaka uz ogradu. A imam u planu svetlo roze čajevku i pored nje bele narcise. I imam u planu začinsko bilje, više vrsta i veće količine.
 
Goco, ko ono drži Mrvicu u rukama, ti znam da si plavuša, jedino ako nisi
promenila image:D
Ja sam vredna ceo bogovetni dan, oprala mačeće stvari, mačke sve 4 male,
ove dve opajdare Mia i kćerka joj Cuca visile juče na kontejneru, njih ću čim
stignu iz lova na guštere a kako im mrzim zbog tih tupavih guštera koji su im
lak plen
 
Mimi dušo, da ti ja nešto kažem, lepo je sve to, kućice i ostalo, ali pas mora da se nauči da ne dira cveće i sve ostalo, jer da samo sedi u kućici... koji će ti djavo ondaK pas?

Ma neee... Njena sadasnja kucica je uz ogradu ka prvim komsijama a posto ka putu nismo ogradili i ona mora da bude na lancu zbog komsija i prolaznika, kidala bi njime cvece. Inace je prilicno flegmatican pas kad su "nizi oblici zivota" u pitanju. Ne znam kakvo ce nam po tom pitanju biti pojacanje. :lol:

Nisam ga ja ojarcala, ojarcali ga strucnjaci ya sve pare:rotf:

Al' po tvojoj zelji. :lol: Sladak je i tako. :)

Goco, ko ono drži Mrvicu u rukama, ti znam da si plavuša, jedino ako nisi
promenila image:D
Ja sam vredna ceo bogovetni dan, oprala mačeće stvari, mačke sve 4 male,
ove dve opajdare Mia i kćerka joj Cuca visile juče na kontejneru, njih ću čim
stignu iz lova na guštere a kako im mrzim zbog tih tupavih guštera koji su im
lak plen

Joj, moje se navukle na skakavce. :eek: Mirku se nekad desi da greskom zagrize zrikavca, pa se zgrozi i pljuje, a Blondi ni njima ne manise. :aha:
 
:cao: jesam baksuz stvarno,opet mi ne radi laptop :(

Samo dodjem i kukam nije ni cudo kad mi se nista lepo ne dogadja.

Uz rizik da zvucim kao oni vorteksovci, pozitivnu energiju moras i sama da prizoves. :zag:

Videla sam Gocinu kćerku u onoj gala haljini, sad mi izgleda drugačije
Ja da imam kucu gde li bi je vodila, u Nišu nema hund salona

Mislim da ima, i to je zena bas dobra u tome, toliko da zasluzuje ime Puffy pet.

Samo da javim da je mace jutros uginulo...

:( Pokusao si sto je bilo do tebe.

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top