F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo vas gledam
3wkzb.jpg
[/IMG]

:eek: Dobar, mnogo dobar - ovaj zelenko a i bogami i.......sat :)

Dona super izgledas, :super:
 
'Bar dan. Profo, slika nikad nije previše, barem ja uživam. :)

Kafu popih u dvorištu sa Mrvicom, Bože, taj pas je zaljubljen u mene, to joj vidim u očima dok je češkam po glavi. :aha: Nisam joj mama kao što bih bila da je došla kao štene, ali toliko me nikad niko nije voleo. Gizmo je tako gledao mog tatu.

Inače, jesam vam rekla da mi ne radi foto-aparat? Milica ga je poslednja koristila i on sad misteriozno nema kontakt, simptomatično, isto kao i njen mobilni. :histericna:

Dobro Jutro :)

Ma svako voli da se ceska , pa kako te ne bi volela-----ceskalico -, ;) Salim se,:lol:

foto aparat, telefon su samo stvari, a ajd kazi ti meni, ko je dao Lepotici da se igra sa njima.? :whistling:
 
Here comes Honey Boo Boo, gospode gluposti! Mada, iskreno, i ne gledam, ali me mrzi da menjam kanal i kad prođem i u prolazu vidim toliku gommilu gluposti i redneck gadosti, žao mi je što je disanje nevoljni proces pa tolika gomila glupaka ne može da zaboravi da diše i uguši se. :aha:

A moje dete je postalo pomalo... :think: Trebalo je za aparat lepo da prizna kad sam je pitala i da se izvine, ne bi trpela posledice. Ovako, izgubila je poverenje.
 
uh ceo dan sam na nogama,

cuvala sam ovog malog,isli na izlozbu pasa,isli na trambolinu sve mu bilo po volji i osmeh na licu a meni lepo kad je srecan :heart:

poraslo dete,ebiga,danas sam mu pricala kako je nastala vatra,noz,telefoni,radio bla bla ,samo je upijao :hahaha:

sam danas postavio sto tj, sam se setio :D,iso sa drugovima napolje sam :D.

- - - - - - - - - -

i pored tolike setnje,isla sam i sa dorom veliki krug,ona trcala i drugarica a ja brzo hodala i tako :aha:
 
uh ceo dan sam na nogama,

cuvala sam ovog malog,isli na izlozbu pasa,isli na trambolinu sve mu bilo po volji i osmeh na licu a meni lepo kad je srecan :heart:

poraslo dete,ebiga,danas sam mu pricala kako je nastala vatra,noz,telefoni,radio bla bla ,samo je upijao :hahaha:

sam danas postavio sto tj, sam se setio :D,iso sa drugovima napolje sam :D.

- - - - - - - - - -

i pored tolike setnje,isla sam i sa dorom veliki krug,ona trcala i drugarica a ja brzo hodala i tako :aha:

Lepo je kad imas tako ispunjen dan pa si srecno-umorna. :)

:)......... Evo i mene u prolazu da svima pozelim prijatne praznike koji nam pristizu na radost i srecu.. :)

Hvala, takodje. :)

SAMO da vas cmoknem.....na zetovljevom sam mobilnom...msm komp preko neta na mob. :cmok:

:zag: Lep provod i cekamo te nazad!

'Bar dan svima. Moram da pocnem da upraznjavam sun gazing, verujte, jutros u 7 sam zatvorenih ociju stajala okrenuta prema istoku, ja koja uvek doruckujem sam tek sad pomalo gladna. :eek:

A drugo, i pored protesta u celoj Spaniji, gradsko vece La Korunje je resilo da i dalje trosi novac poreskih obveznika na koridu. Ako smatrate da je korida varvarstvo koje treba 100% ukinuti, evo peticije. https://www.change.org/es/peticiones/dile-al-ayuntamiento-de-a-coruña-basta-de-corridas-de-toros#
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top