F ODELJENJCE

I ja nemam čime da se hvalim, naprotiv - i druga maca što se igrala sa Sabom
skončala danas oko podne. Bila je tužna ceo dan juče, nije se igrala, tek uveče jela malo.
Jutros bilo sve u redu. Dok smo se vratili iz šetnje Taca i ja nadjosmo je na otiraču ispred
vrata.
Cuca ( unuka moje bivše Cuce) podletela pod auto, evo je šepa i reži na sve živo. Eto, tako mi:aha:
 
:cao:
2dbv38x.gif
 
dobro veče....:(

sećate se , pisala sam o prelepom rotvajleru, Gari se zvao....predao je borbu....srčani crv je pobedio....:dash:

Zao mi je. :(


Joj, kako je dobar! :zbalavi:

Imaš i ogrlice koje štite od srčanog crva..Foresto . jako sam zadovoljna s njom..Pošto je Mrca maltezer ne bi trebao da nosi ogrlicu ali pošto ove godine krpelja ima za medalju i posle skinutih xy krpelja s njega a kuče inače i ne šeta preterano po travi kupim ogrlicu. Dakle štiti od buva, krpelja srčanih crva..

Foresto? Vredi zapamtiti.

Dobar dan. Sve me zivo boli, nocas jedan mm-ov kolega do pola 2 ostao kod nas sa pacijentkinjom na operacionom stolu, pa dok sam obavila sve sto treba, tek sam u 2 legla, jedva ustala u 8, zaribala. :aha:
 
I ja nemam čime da se hvalim, naprotiv - i druga maca što se igrala sa Sabom
skončala danas oko podne. Bila je tužna ceo dan juče, nije se igrala, tek uveče jela malo.
Jutros bilo sve u redu. Dok smo se vratili iz šetnje Taca i ja nadjosmo je na otiraču ispred
vrata.
Cuca ( unuka moje bivše Cuce) podletela pod auto, evo je šepa i reži na sve živo. Eto, tako mi:aha:

Ajoj... :sad2:
 
Daklem prilegnem posle ručka ..da malo dremnem tu se naravno stvori Mrca zauze busiju ..u jednmom trenutku ukapiram da on leži sve ćetri šape u vis a ja od njega ne mogu da se pomerim.. i tako ustadoh ..a pošto je i on sad mogu da se vratim :lol:
 
SAMO DA VAS CMOKNEM....popadasmo.....izveštaj sutra, a sad samo sve smo uradili, mast istopljena, čvarci gotovi, 100kg pečene paprike iscepkano i cedi se
sva deca su mi divna....svo četvoro :heart:

i za prazan razred :heart:
 
Dobro jutro....:kafa: samo da se pokrenemo :lol:
Maca još doneo i dćakče kornišona, pa da ode na pijac da kupi malo šargarepe i karfiola pa i to da stavim.
I on da samelje nešto mesa pa u zamrzivač za kobasice kad ih bude pravio.
Čvarkovi su fenomenalni ......tihe ubice kojima ne moće niko da odoli :zcepanje:
ne smemo još da krenemo s poslom jer se kerovi raspomame a sca deca još spavaju :lol:
 

Back
Top