F ODELJENJCE

240wygm.jpg


Mah mah ljudi :zpozdrav:
 
:pljus:
podsetite me sledeće godine da sam ove rekla da sledeće neću ništa da spremam. Nisam izašla iz kuhinje ceo dan, ni ja ni keva--Njoj počele da se koče prsti na ruci eno je leži..rekoh joj jednio je sigurno nećeš da umreš gladnaz:mrgreen: E stvarno nismo normalni :aha:
Sad sam zalila baklavu, sarma i suve paprike se za sutra krčkaju još da operem par šerpica jer nije moglo sve da mi stane u mašinu a već me peku ruke što od kiselog kupusa em od vode i deterdženta ..izgleda da ću morati s onom otrovčinom od kortizonske kreme da mažem večeras kožu.
 
Samo da izjavim za televizor da komšijama koji proslavljaju Badnje veče, a verovatno će i sutra Božić, petardama i ostalim gadostima tog tipa, želim puno karme i pameti jer mi je pseto na ivici nervnog sloma. :evil:

- - - - - - - - - -

Mislim, kud' se dede MIR Božiji?! :histericna:
 
ovde se puca ali onako pomalo.

mi uneli badnjak,jeli,sarme su divne :D.

sad spremam neki kolac sa mlekom u prahu i salatu mimozu i dosta od nas.

dora dobila novu lopticu :).
i setala sam je i posle da se mazimo malo,sad se ne cuje jer je bila u setnji.
 
STIGLA SAM......samo da turim paMpilotne na glavu :zcepanje:
Maca zaboravio da danas napravi fil za princes krofne, pa sam ja napravila kad stigoh večeras s posla. Butić se peče......Maki spava, pa kad ustane da nas dvoje jedemo parstmku i krompir salaticu i ondaK sam slobodnaaaaaaaaaaaaaaa..........sutra ne radim, ali sam ponela da radim....važno da ne idem u kanc.........Nerita je tu.....maločas ih svo troje oprah, što nije ni malo lak posao jer su kao prasad :zcepanje:..sad spavkaju....Mrkiša je ispod mog pisaćeg stola, da mu mama ne pobegne slučajno, a dame su se izvrnule u fotelje :lol:
 
Ima li koga?

Drugar hrani par macica (5 komada) napravio im je neku drvenu kucicu, i stoji ispred ulaznih vrata, izlaze iz zgrade i sl... sad, jedno mace je bilo od juce kao bolesljivo nije izlazilo iz kucice suva mu je njuska bila i danas je otislo, i izgleda uginulo, sad je problem sto jos jedno mace ima te simptome. A ja danas kad sam bio kod njega cuo sam kako drugo mace kija/kaslje. Zna li neko sta to moze da bude i sta mu je ciniti s obzirom da veterinari sutra ne rade?
 
Mi sumnjamo da ih je neko otrovao, imao je problem sa komsijom koji je otrovao 9 ili 12 macaka nisam siguran (neki penzioner ih je cuvao iza zgrade im postavio ogradu i hranio). Ja sam pomislio da nije kao kod mene macija kuga ali duze bi trajalo i nema povracanja (bar nije primetio)...
 
moguce, al napravili smo im zato kucicu koja stoji u ulazu zgrade gde je toplo, preko dana se otvaraju spoljna vrata i tad mogu da izadju, a u kucicu smo stavili stvari da im ne bi bilo hladno (izlolovali smo koliko toliko)... ja se nadam da je samo prehlada, ovaj drugar je otisao sad u dezurnu apoteku da kupi spric, pa ce mleko da im daje preko sprica

- - - - - - - - - -

hvala Ljiljo :hvala:
 
Infektivni rinitis, nađite veta koji radi sutra, dok nije prekasno. :(

Najedena, napijena (Guarane, a spava mi se) i sadmogu u krevet uz nadu da u ponoć neće opet da raspale idioti piromanski.
 
Sta je to? Da odvede sve macice ili samo ove sa simptomima?

Sad sam ga zvao, i rekoh mu da kupi medicinski ugalj za svaki slucaj ako je otrovano, al kasno sam video da istog trenutka treba da se da kad se otruje...
Rekao mi je da ovo drugo mace ceo dan nije izlazilo iz kucice, samo je malaksalo, ne drhti i suva mu je njuska... povracanje nije video (nije u kucici povracalo, a ni stolicu nije imalo)
 

Back
Top