Eyesburn

Keeper:
... ja jos nisam cuo dobru pesmu od njih :?
iako sam im bio na dva koncerta. budu dobri za djusku a onda smore ... i sve su im pesme iste, jedino tako mogu da izdaju onoliko albuma za kratko vreme .....
mislim da su oni jako precenjeni. ne kazem da su losi, ali precenjeni su sigurno
Greska, ja jos nisam cula dve njihove pesme za koje bih mogla da kazem da su iste. Ajde samo uporedi Freedomized i Cool fire pa reci da ima jedna pesma koja lici na onu sa drugog albuma. Takodje na svim koncertima Eyesa na kojim sam bila niko se nije smorio (niti je tako izgledalo). A svakako nisu 'jako precenjeni', pa mislis li da bi imali toliko publike da su losi i da bi se vecina kriticara slagala da su trenutno number 1 u zemlji da nisu kvlitetni. Razmisli malo. Za guittar babe jedno pitanje: znas li mozda sta je Koja u horoskopu i da li u stvari bilo ko zna nesto vise o njemu osim onoga u kojim bendovima je sve svirao jer je to opste poznato...
 
Anonymous:
Keeper:
... ja jos nisam cuo dobru pesmu od njih :?
iako sam im bio na dva koncerta. budu dobri za djusku a onda smore ... i sve su im pesme iste, jedino tako mogu da izdaju onoliko albuma za kratko vreme .....
mislim da su oni jako precenjeni. ne kazem da su losi, ali precenjeni su sigurno
Greska, ja jos nisam cula dve njihove pesme za koje bih mogla da kazem da su iste. Ajde samo uporedi Freedomized i Cool fire pa reci da ima jedna pesma koja lici na onu sa drugog albuma. Takodje na svim koncertima Eyesa na kojim sam bila niko se nije smorio (niti je tako izgledalo). A svakako nisu 'jako precenjeni', pa mislis li da bi imali toliko publike da su losi i da bi se vecina kriticara slagala da su trenutno number 1 u zemlji da nisu kvlitetni. Razmisli malo. Za guittar babe jedno pitanje: znas li mozda sta je Koja u horoskopu i da li u stvari bilo ko zna nesto vise o njemu osim onoga u kojim bendovima je sve svirao jer je to opste poznato...

eh, ti nisi cula dve iste pesme ... pa kad ih volis. ja sam neutralan po tom pitanju i meni su jako ali jako smorni. mada, to je samo moje misljenje, i nema puno znacaja. ako tebi nisu onda je to druga stvar.
ali da su precenjeni, to je sigurno. i to jako su precenjeni .....
kakve ima veze sto ih vole kriticari i publika ???
pa slusaj, koja sva njesra sa MTV-ja vole kriticari i publika, znaci li to da su dobri ? ne ...
ali, oni i jesu No.1 u nasoj zemlji sto je jako velika tuga.
 
Keeper, zasto je to velika tuga? Sta ima lose???



P.S.Zar nismo na istoj strani, protiv pink-a? Ako ces sad da mi pominjes kako sam na ekskurziji slusala svasta, a verujem da hoces, nadam se da barem vidis razliku.
 
guitarrr_babe:
Keeper, zasto je to velika tuga? Sta ima lose???



P.S.Zar nismo na istoj strani, protiv pink-a? Ako ces sad da mi pominjes kako sam na ekskurziji slusala svasta, a verujem da hoces, nadam se da barem vidis razliku.

zasto je to velika tuga? zato sto su momci najbolji ovde a u stvari nisu nista posebno ... eto ...

a kako si ti to protiv pinka kad ih slusas na ekskurziji? :lol: salim se .....
nego, htedoh reci, ako smo na istoj strani ne moramo sa svime da se slazemo. eyesburn ne volim jer mi se ne svidja njihov stil, ali smatram da su originalni i inovativni. a sto se njihovog sviranja i ostalih muzickih stvari tice, zaista nisu nista posebno.
 
eeeeeeee sad,odakle da pocnem,EB je grupa sa stvarno fenomenalnim pesmama iako se vecina lozi na kojota.....ok ok i meni se kojot,naravno,svdja ali dok slusas muziku dzaba ti kojot ako u njoj ne uzivas.
poruke svih pesama su tako jasne i savrseno oslikavaju celu situaciju.
svrstavam ih i kao reggae bend i kao hc reggae.
zaista ,moze i tako.
a od pesama .......:
1.war to dem media
2.trees
3.nah bow nah obey
4.soya
5.solid
6.foundation
7.sun
8.let dem pray
9.lyrical(opasno dobra pesma)
10.shine
verovatno je trebalo manje pesama ali sta cu.......izbor je veliki 8) 8)
pozzz
 
Keeper:
Anonymous:
Keeper:
... ja jos nisam cuo dobru pesmu od njih :?
iako sam im bio na dva koncerta. budu dobri za djusku a onda smore ... i sve su im pesme iste, jedino tako mogu da izdaju onoliko albuma za kratko vreme .....
mislim da su oni jako precenjeni. ne kazem da su losi, ali precenjeni su sigurno
Greska, ja jos nisam cula dve njihove pesme za koje bih mogla da kazem da su iste. Ajde samo uporedi Freedomized i Cool fire pa reci da ima jedna pesma koja lici na onu sa drugog albuma. Takodje na svim koncertima Eyesa na kojim sam bila niko se nije smorio (niti je tako izgledalo). A svakako nisu 'jako precenjeni', pa mislis li da bi imali toliko publike da su losi i da bi se vecina kriticara slagala da su trenutno number 1 u zemlji da nisu kvlitetni. Razmisli malo. Za guittar babe jedno pitanje: znas li mozda sta je Koja u horoskopu i da li u stvari bilo ko zna nesto vise o njemu osim onoga u kojim bendovima je sve svirao jer je to opste poznato...

eh, ti nisi cula dve iste pesme ... pa kad ih volis. ja sam neutralan po tom pitanju i meni su jako ali jako smorni. mada, to je samo moje misljenje, i nema puno znacaja. ako tebi nisu onda je to druga stvar.
ali da su precenjeni, to je sigurno. i to jako su precenjeni .....
kakve ima veze sto ih vole kriticari i publika ???
pa slusaj, koja sva njesra sa MTV-ja vole kriticari i publika, znaci li to da su dobri ? ne ...
ali, oni i jesu No.1 u nasoj zemlji sto je jako velika tuga.
Ti i ja se ocigledno ne razumemo, ali ja stvarno nemam nameru da se svadjam. Uostalom, sutra je koncert EB u BGD-u, pa bas da vidimo koliko ce ljudi da dodje. Nadam se da ces bar malo promeniti misljenje o ovom fenomenalnom bendu posle svirke sa Max Cavalerom... :wink:
 
Eyesburn girl:
Keeper:
Anonymous:
Keeper:
... ja jos nisam cuo dobru pesmu od njih :?
iako sam im bio na dva koncerta. budu dobri za djusku a onda smore ... i sve su im pesme iste, jedino tako mogu da izdaju onoliko albuma za kratko vreme .....
mislim da su oni jako precenjeni. ne kazem da su losi, ali precenjeni su sigurno
Greska, ja jos nisam cula dve njihove pesme za koje bih mogla da kazem da su iste. Ajde samo uporedi Freedomized i Cool fire pa reci da ima jedna pesma koja lici na onu sa drugog albuma. Takodje na svim koncertima Eyesa na kojim sam bila niko se nije smorio (niti je tako izgledalo). A svakako nisu 'jako precenjeni', pa mislis li da bi imali toliko publike da su losi i da bi se vecina kriticara slagala da su trenutno number 1 u zemlji da nisu kvlitetni. Razmisli malo. Za guittar babe jedno pitanje: znas li mozda sta je Koja u horoskopu i da li u stvari bilo ko zna nesto vise o njemu osim onoga u kojim bendovima je sve svirao jer je to opste poznato...

eh, ti nisi cula dve iste pesme ... pa kad ih volis. ja sam neutralan po tom pitanju i meni su jako ali jako smorni. mada, to je samo moje misljenje, i nema puno znacaja. ako tebi nisu onda je to druga stvar.
ali da su precenjeni, to je sigurno. i to jako su precenjeni .....
kakve ima veze sto ih vole kriticari i publika ???
pa slusaj, koja sva njesra sa MTV-ja vole kriticari i publika, znaci li to da su dobri ? ne ...
ali, oni i jesu No.1 u nasoj zemlji sto je jako velika tuga.
Ti i ja se ocigledno ne razumemo, ali ja stvarno nemam nameru da se svadjam. Uostalom, sutra je koncert EB u BGD-u, pa bas da vidimo koliko ce ljudi da dodje. Nadam se da ces bar malo promeniti misljenje o ovom fenomenalnom bendu posle svirke sa Max Cavalerom... :wink:

... fenomenalan bend? .... :shock:
ajd sad da ne preterujemo .........
ja sve pokusavam da budem realan a pazi ti ovo.
znas ti sta je fenomenalno ?
ako je eyesburn fenomenalan, sta bi se moglo reci za jos mnogo drugih?
 
Hey Keeper, pa nisam ja rekla da su oni najbolji na svetu, ali da su dobri, jesu. Ajde molim te napisi koji je to nas bend koji je po tebi 'fenomenalan',da bih malo razumela tu tvoju filozofiju...
 
nas bend? fenomenalan?
hmmmmm ...
EKV. ne bih mogao nijednom drugom da pridodam taj epitet. mada priznajem da sam slab poznavalac nase domace scene, posebno onih starijih, ne zamerite mi sto nisam stavio Riblju corbu, mozda sam mogao, ali bijelo dugme ili bajagu NI SLUCAJNO.

dobro, eyesburn je dobar, to prihvatam ...
 

Back
Top