Exstract Video klipa

snima se na zelenoj pozadini, mislim da se ne ekstraktuje lik, vec se on dodaje. mozda i gresim..ako neko zna nek me ispravi

Ja sam to nazvao extract kao u photoshopu, sigurno da to nije pravi naziv za finalni deo rada.
Ali tako exstracovani video klip ima i svoj audio zapis pa se to postavlja na drugu video šinu gde je sasvim neki drugi video sadržaj.
Da li ste videli tako nešto, kao u reklamama, ne znam gde sam to video na TV pa sam se pitao kako je to napravljeno.
Inače pozadina tog klipa je bela…
Nešto kao u dlanu momka se nalazi umanjen video gde devojka pleše (u njegovom dlanu) i oni komuniciraju među sobom, fantastičan efekat…
Neverujem da se svaka slika u tom klipu a ima ih 25 fremova u sekundi posebno radi u photoshopu i tu exstracuje pa se spajaju,dug i naporan bi bio to put…
Pomislio sam da sigurno postoji neki program da se tako nešto dobije.:dash:
 
recimo, to sto ti kazes, na dlanu momka devojka plese...snime devojku ispred zelene pozadine, snime ruku i to ukombinuju..

Uredu, ali ona nema nikakav background iza sebe, exstrahovana je od pozadine kažem kao u photoshopu ali kad je u dlanu onda joj je dlan od momka backgrond normalno u realnoj srazmeri…
Drago mi je da sam i Vas zainteresovao za temu…:worth: ali malo nas je…
To bi bilo u stilu "naših ruku delo" !
 

Back
Top