EVROPSKO PRVENSTVO (U-21) 2017 U POLJSKOJ.

Agram je lepo napiso...
Neverovatno kako ne znamo napadaca da napravimo Mitar je jedini pristojan spic ovo je sve teski skart...sa nekim varljivim priznakama igraca... I ja sam hteo da verujem da tu ima materijala ali nisam slep...
Videcemo sta ce biti sa Lukom Jovicem kod Kovaca je u Ajntahtu...on i Mihajlovic samo dovede igrace sa ovih prostora...Ili ce oni postati igraci ili ce im ovi doci glave...
 
Agram je lepo napiso...
Neverovatno kako ne znamo napadaca da napravimo Mitar je jedini pristojan spic ovo je sve teski skart...sa nekim varljivim priznakama igraca... I ja sam hteo da verujem da tu ima materijala ali nisam slep...
Videcemo sta ce biti sa Lukom Jovicem kod Kovaca je u Ajntahtu...on i Mihajlovic samo dovede igrace sa ovih prostora...Ili ce oni postati igraci ili ce im ovi doci glave...

luka jovic je dobar napadac, vise nego dobar! talenat, ali ovde je prebrzo pusten u vatru i teret jebio veliki, pritisci publike ocekivanja koje jedan tinejdzer ne nosi na plecima tek tako...

no mlad je , a kod nike ce sigurno procvetati... nije on za dzabe doveden...
 
Uzimaju ovo Spanci sigurno...

A ovaj grobar sto prica o Lalatovicu kao igraci nikad ga verovatno nije ni gledo... Lalat kao igrac i kao trener su nebo i zemlja...Lalat je uz Vidica i Bunjevcevica verovatno najbolji odmbrani kojeg je Zvezda imala od 2000tih na ovamo...Mnogo je kroz Zvezdu proslo stopera koji su napravili ozbiljne karijere Vitakic, Bisevac, Tosic, Maksimovic, Pejcinovic, Tomovic...ali bezobzira nijedan od nije pruzo bolje partije od Lalata kod nas to sto nije vani napravio karijeru druga prica i nista ne znaci...Lik je bio kapiten Vidicu i ostalima...Pogledaj kako je igro protiv Lacia ili Kijeva recimo pa mi reci kako to nije dobar igrac...Jedan Dragan Mladenovic je slabo sta vani odigro recimo...Luka Milivojevic naprimer ima lepu karijeru opet nista ne znaci jer je Mladenovic doktor fudbala za njega...
 
lalatovi je ok igrac, ko trener i covek je glupi hvlisavac...

aj sto pokusva kreten svoje gluposti da pravda, ali sto taj tutuban od trenera, ponizava tudje VELIKE uspehe...

on da prica o PAUNU i nikolicu... njegovi uspesi u evropi s vojvodinom u sezoni kupanja su veci od prvaka sveta ili duple krune... govn.o bez obraza...


nece on moci u srpskom fudbalu uskoro ni svlcionicu da odrzava...
 
Lalat pojma nema kao trener gledo sam gotovo svaku utakmicu dok je vodio Zvezdu...
Uvek su mu krivi igraci po njegovoj prici uvek smo imali po 5 6 sto postotnih sansi...Znaci nidje veze a o izboru igraca i da ne pricam...ako je on sastavljo onaj tim onda stvarno nije normalan... a to sto je poslo Grujica u Kolubaru...A verovo da je Gavric igrac za Zvezdu nebih da se prisecam...igre nidje naravno...Sto je najgore ponekad mi ga bude zao jer je srcan i deluje kao da mu je bas stalo da nesto promeni na bolje...ali jednostavno nezna ovaj poso da radi...Evo sad zadnju konferenciju za stampu samo sto nije zaplako...
 
Poslednja izmena:
Agram je lepo napiso...
Neverovatno kako ne znamo napadaca da napravimo Mitar je jedini pristojan spic ovo je sve teski skart...sa nekim varljivim priznakama igraca... I ja sam hteo da verujem da tu ima materijala ali nisam slep...
Videcemo sta ce biti sa Lukom Jovicem kod Kovaca je u Ajntahtu...on i Mihajlovic samo dovede igrace sa ovih prostora...Ili ce oni postati igraci ili ce im ovi doci glave...

Dobar je Djurdjevic a Jovic je jos veci talenat i to mnogo veci samo da ga Kovac isforsira i mali ima da zasija vrlo lako moze biti kalibar za A reprezentaciju i to ne epizodista kao onaj Djordjevic npr. nego ozbiljan vrhunski igrac decko ima sve kompletan napadac a moze da igra i polu-spica ima odlican pas u prostor i dosta je mlad jos uvek nema ni 20 god
 
luka jovic ce biti veliki igrac.. sa 16 godina u zvezdi je bio pod pritiskom drugo zvezda dugo bez trofeja, sve to je imalo svoje... ok je i tad bio i ko zna kako bi bilo da je pogodio u debiju protiv partizana... nije on dzaba u benfiku sad ga uzeo niko kovac... klina je to jos, a vec u bundes ligi...

dakle, vrlo brzo ce on stasati u naseg gogetera i to raduje, jer smo tu bas tanki...

pa grujic , i sergej, zivkovic... pa bleki.... njima dodati iskusne matica, tadica, mitrovica.... bice to ekipa samo takva...

golmana cemo valjda promenuti... jos mi muka od idiotizma protiv velsa....
 
Rekao sam kod nas,ne u Evropi ili bilo kojem drugom klubu (toliko si pismen da pročitaš).
Ništa nije bolji ni ovaj teletabis ispod !

Sreća pa imam tebe pismenog da mi rastumačiš,naša liga je i tad bila veoma jaka i pravo merilo..a ovaj što me spominje poredi Lalata s Vidićem...mislim,povlačim se i ja iz diskusije..Lalat je bio svetska klasa štoper,srpski pandan Nesti i Fernandu Hijeru i najbolji je trener a Tvorzan najbolji direktor...samo nek je mir u državi
 
U prvom poluvremenu Spanci nisu mogli da prdu Nemci brzi spreniji agresivniji Spanci kao da su bili zaprepasceni iznenadjeni i uplaseni Arnold mnogo namazan igrac Sebaljosa koji je vec sada svetska klasa je potpuno neutraliso igraca koji je glavni pokretac svih akcija Spanije...Skroz ga je iskljucio iz igre to sitnim faulovima sto na lukavstvo uglavnom ovaj je slabo licio na sebe...I kako je vreme odmicalo sve je bio nervozniji i lopta ga je manje slusala...Mejer nepuni nesto oko kao u Shalkeu ali uvek vidi opciju u igri...bekovi Nemacki mogu do presutra da trce ovaj Crnac krilo imo je bas prostora nezgodan i ovaj sto je dao gol bilo ga je svuda...Spanija je imala jednog raspolozenog igraca u Asensiju nije nikako mogla da uspostavi svoju igru Nemci ih izbosovali Saul nista nije odigro Sabaljesa su zatvorili skontali sta moraju da ugase...Nisam ocekivo da im Nemci ovako mogu rasturiti igru i izbosovati ih...Svaka cast prosto je neverovatno kakve igrace Nemci godinama prave kako su sve okrenuli za nekih deceniju i jace sto ti je planski rad kad ih se samo setim pre nesto jace od decenije sa onim isluzenim nemackim igracima starog kova i Balakom koji ih je sam vuko...deceniju unapred i likovi mogu ladno sastaviti 3 tima koji mogu do polufinala velikog takmicenja...ovaj stoper Nemacki Stark kako li se zove odlican...
 
Ocekivao sam da ce Spanija dobiti kako sam video da su odrali Portugal i Italiju. Nisam mislio tako lako, ali sa 1-0, 2-1. Sve u svemu, oba tima imaju jake igrace i smesi im se svetla buducnost. Mislim da Spanci imaju jaku generaciju mladih koji imaju potencijal da osvoje neko EP ili SP. Isto vazi i za Nemce, Cudo da nema Holandjana. Njihov fudbal onda u ozbiljnoj krizi i u mladjim kategorijama.
 
Agram je lepo napiso...
Neverovatno kako ne znamo napadaca da napravimo Mitar je jedini pristojan spic ovo je sve teski skart...sa nekim varljivim priznakama igraca... I ja sam hteo da verujem da tu ima materijala ali nisam slep...
Videcemo sta ce biti sa Lukom Jovicem kod Kovaca je u Ajntahtu...on i Mihajlovic samo dovede igrace sa ovih prostora...Ili ce oni postati igraci ili ce im ovi doci glave...

Mitrovic je mogao da igra,on je isto godiste kao i Djurdjevic,cak i mladji nekoliko meseci.
 

Back
Top