Eurosong 2015

Neka Nemci posalju Rammstein ili Scootera, Španci Enrikea, Englezi Robija ili Hurts, Francuzi Dejvid Getu. To im je jedini način da budu u vrhu a da ne budu zadnji. :D Ovako će ih Skandinavija, Istočna Evropa i Balkan uvek pobedjivati. :D
 
Poslednja izmena:
Lena je preslatka a i pesma joj je prekul bila. Meni se bas dopala.

U pravu si, toliko pesama mi se vec godinama svidja sa britanske muzičke scene a na Eurosong posalju neke bljutave i bezlične pesme. Al moguće je recimo da zvezde njihove scene smatraju Evroviziju takmičenjem koje nije dostojno njih i imaju protiv tog takmičenja dosta toga.

Ovo je tacno. Bole ih cose za Eurosong.

E nisam cula ni njihovu pesmu lol
 
Jedna od jacih Evrovizija ako ne i najbolja! Pratim od 2004.
Kladionice su opet sve pogodile tako da je sve ocekivano.
Dosta dobrih pesama, malo je i meni glasanje unelo neku gorcinu ali opet kazem sve ocekivano.

Slovenija, Izrael, Estonija, Litvanija, Srbija, Svedska, Australija, Belgija, Nemacka, Spanija, Letonija, Rusija, Albanija i Italija je nesto sto cu rado da slusam u buducnosti :ok:
 
Kao i do sad, mora se imati i odličan nastup i što bolju pesmu tj pesmu koja najupečatljivija koja ima nešto po čemu se najlakše zapamti...
Ako se poklope oba verovatno sledi pobeda...

Naravno blokovsko-političko glasanje ostaje, ali ipak ne može se pobediti samo na osnovu blokovskog glasanja, morate da dobijete visoke poene i od drugih zemalja...
 
Poslednja izmena:
1. Moj utisak u vezi Evrovizije je da je možda za razliku od prethodnih godina bilo kvalitetnih pesama, ali ne nekih ekstra.

2. Nervira me to što su mnogi naši mediji govorili da smo favoriti a na kraju smo bili deseti. Ej, jer kao favorit si a završiš kao deseti, jer to normalno, uredu... Neko iz medija treba da odgovara za takve propuste.

3. Crnogorska pesma koju je pevao Knez, a napisao Joksimović mi se jako svidela, ali očito su se u evropi zasitili Joksimovića (koji je bez dileme napisao sjajnu muziku) i njegove muzike.
 
1. Moj utisak u vezi Evrovizije je da je možda za razliku od prethodnih godina bilo kvalitetnih pesama, ali ne nekih ekstra.

2. Nervira me to što su mnogi naši mediji govorili da smo favoriti a na kraju smo bili deseti. Ej, jer kao favorit si a završiš kao deseti, jer to normalno, uredu... Neko iz medija treba da odgovara za takve propuste.

3. Crnogorska pesma koju je pevao Knez, a napisao Joksimović mi se jako svidela, ali očito su se u evropi zasitili Joksimovića (koji je bez dileme napisao sjajnu muziku) i njegove muzike.

Al covek jos nije bio prvi...ne odustaje...on ce da ucestvuje i kad bude imao 90 godina.

sta, znam..zarazan refren ima onaj svedjanin...:think:
 

Back
Top