EU čestitala Nikoliću na pobedi satima prije zatvaranja birališta Zajedničkim priopć

eu-cestitala-nikolicu-pobjedi-satima-prije-zatvaranja-biralista-slika-523408.jpg
 
Победио је Николић.

Ево, ако се покаже да сам управу, дужни сте рећи на овој теми "Евроенда, ти си цар!" Ако сам погрешио, ја ћу рећи "Европенда, ти си смрадина."

Nemoj posle da ja budem kriva! Bolje dvopartijska, nego jednopartijska država.
 
Победио је Николић.

Ево, ако се покаже да сам управу, дужни сте рећи на овој теми "Евроенда, ти си цар!" Ако сам погрешио, ја ћу рећи "Европенда, ти си смрадина."

Па то је win-win ситуација за тебе. Није фер. Дај већи залог.
 
Да промениш име у СРБЕНДА и да се преокренеш у националисту и русофила. Ништа мање.

Жао ми је, тај пут доноси само несрећу. Да је био победнички, одавно бих био то што сада тражиш.
Видело се деведесетих шта је најбоље за Србију, и скупо смо платили грешке из тог времена.

Са друге стране, сада хрлимо напред, из дана у дан живимо боље и стижу инвестиције. А пре смо се тукли и убијали за кору хлеба. Напредак је очигледан.
 
Жао ми је, тај пут доноси само несрећу. Да је био победнички, одавно бих био то што сада тражиш.
Видело се деведесетих шта је најбоље за Србију, и скупо смо платили грешке из тог времена.

Са друге стране, сада хрлимо напред, из дана у дан живимо боље и стижу инвестиције. А пре смо се тукли и убијали за кору хлеба. Напредак је очигледан.

Šta je 90-ih bilo bolje za Srbiju? Misliš li na Srbiju ili na Jugoslaviju?
 

Back
Top