Eskimi i Seks

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.573
Uvodna napomena: Inspirisan sam žarkom željom da postavim više od dve slike u jedan post. Našao sam zanimljivu temu da se iživljavam isprobam.

Eskimi i Seksualnost

  • Eskimi puštaju svoju "braću" (drugare) da im kresnu žene.
Eskimo Men Let Their 'Br... is listed (or ranked) 1 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

Photo: BMacZeroBot/Wikimedia Commons/Public Domain
  • "Eskimski poljubac" (trljanje nosa) i nije poljubac

    Uobičajeno pozdravljanje trljanjem nosa je česta pojava u porodicama, posebno izmedju majki i dece.
    To je način da se deca nauče da u tome nema ničega seksualnog.


    'Eskimo Kisses' Aren't R... is listed (or ranked) 2 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Fae/Wikimedia Commons/No known copyright restrictions

  • Nije problem ako žena ostane trudna sa nekim ko nije njen muž

    Becoming Pregnant By A M... is listed (or ranked) 3 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: BMacZeroBot/Wikimedia Commons/Public Domain
  • Poligamija je normalna pojava medju boljestojećim eskimima

    Polygamy Was Common For ... is listed (or ranked) 4 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Keraunoscopia/Wikimedia Commons/Public Domain

  • Neka plemena uče decu seksu demonstrirajući ga pred njima

    Some Eskimo Tribes Taught Chil is listed (or ranked) 5 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Interiot/Wikimedia Commons/Public Domain


  • Kresanje pre braka se preporučuje i ohrabruje

    Pre-Marital Intercourse Was En is listed (or ranked) 6 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Jeangagnon/Wikimedia Commons/Public Domain

  • Promena žena je obavezna nakon svakog rituala
    nakon svakog ritauala koje izvodi šaman, muškarci razmenjuju žene

    Wife-Exchanges Took Place Afte is listed (or ranked) 7 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Anetode/WikiMedia Commons/Public Domain

  • Homoseksulanosti se ne obraća pažnja

    U nekim plemenima, homoseksualci se oblače kao žene i obavljaju ženske poslove. Ne smatraju se da su homoseksualci.
    Eskimi nemaju reč za homoseksualnost ali za lezbose kažu "dve meke stvari koje se trljaju jedna o drugu" dok za gejeve kažu "dve tvrde stvari koje se trljaju jedna o drugu"

    Same-Gender Attraction Was Som is listed (or ranked) 8 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Dankarl/Wikimedia Commons/Public Domain
 
Poslednja izmena:
Čitam naučne časopise povodom alarmantnog otapanja leda.
Iako naučnici pokušavaju da opravdaju industriju djubreta za potrošačko društvo te optužuju ceo svemir da utiče, mišljenja sam da su Eskimi krivi zbog toga. Naime, ako upražnjavaju ses u prirodi tj na ledu onda je logično da toplota dupeta na ledu negativno utiče na isti tj otapa se i sad će Englezi da se podave i konačno Slobodna Škocka.
 
Uvodna napomena: Inspirisan sam žarkom željom da postavim više od dve slike u jedan post. Našao sam zanimljivu temu da se iživljavam isprobam.

Eskimi i Seksualnost

  • Eskimi puštaju svoju "braću" (drugare) da im kresnu žene.
Eskimo Men Let Their 'Br... is listed (or ranked) 1 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes'Br... is listed (or ranked) 1 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

Photo: BMacZeroBot/Wikimedia Commons/Public Domain
  • "Eskimski poljubac" (trljanje nosa) i nije poljubac

    Uobičajeno pozdravljanje trljanjem nosa je česta pojava u porodicama, posebno izmedju majki i dece.
    To je način da se deca nauče da u tome nema ničega seksualnog.


    'Eskimo Kisses' Aren't R... is listed (or ranked) 2 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes'Eskimo Kisses' Aren't R... is listed (or ranked) 2 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Fae/Wikimedia Commons/No known copyright restrictions

  • Nije problem ako žena ostane trudna sa nekim ko nije njen muž

    Becoming Pregnant By A M... is listed (or ranked) 3 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: BMacZeroBot/Wikimedia Commons/Public Domain
  • Poligamija je normalna pojava medju boljestojećim eskimima

    Polygamy Was Common For ... is listed (or ranked) 4 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Keraunoscopia/Wikimedia Commons/Public Domain

  • Neka plemena uče decu seksu demonstrirajući ga pred njima

    Some Eskimo Tribes Taught Chil is listed (or ranked) 5 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Interiot/Wikimedia Commons/Public Domain


  • Kresanje pre braka se preporučuje i ohrabruje

    Pre-Marital Intercourse Was En is listed (or ranked) 6 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Jeangagnon/Wikimedia Commons/Public Domain

  • Promena žena je obavezna nakon svakog rituala


    Wife-Exchanges Took Place Afte is listed (or ranked) 7 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Anetode/WikiMedia Commons/Public Domain

  • Homoseksulanosti se ne obraća pažnja

    U nekim plemenima, homoseksualci se oblače kao žene i obavljaju ženske poslove. Ne smatraju se da su homoseksualci.
    Eskimi nemaju reč za homoseksualnost ali za lezbose kažu "dve meke stvari koje se trljaju jedna o drugu" dok za gejeve kažu "dve tvrde stvari koje se trljaju jedna o drugu"

    Same-Gender Attraction Was Som is listed (or ranked) 8 on the list 9 Interesting Facts About The Sex Lives Of Remote Eskimo Tribes

    Photo: Dankarl/Wikimedia Commons/Public Domain
Da nisu Eskimi ja bih mislio teška Hercegovina ili durmitorska Crna Gora...
 
Sta podrazumevaju pod boljestojecim eskimima, imaju veci iglo ili?
Ako muškarac ima više od jedne žene to znači da može da ih sve izdržava što je ujedno i znak da je bogat.
A ako muškarac zna da će da ode od kuće na neko vreme, on sredi da njegova žena uzme još jednog muža tako da je siguran da će biti zaštićena dok se ne vrati.
 
Ako muškarac ima više od jedne žene to znači da može da ih sve izdržava što je ujedno i znak da je bogat.
A ako muškarac zna da će da ode od kuće na neko vreme, on sredi da njegova žena uzme još jednog muža tako da je siguran da će biti zaštićena dok se ne vrati.

To je lepo, on izdrzava a "braca" (drugari) priskoce da pripomognu:lol:
 
Sabani bre, ne kontaju da je svaleracija zakon, ebo to kad svak sme da se ebe s kim oce, bez skrivanja i tako tih trikova. A sumnjam da masovno koriste te glupe olaksice, ko bi ebo po toj zimoci, dok ga metnes na minus trijes ode prostata.
 
Gledala sam nedavno neki ruski film...radnja je smjestena u nekoj nedodjiji na sjeveru valjda Finske ili Norveske.Tu zivi sama jedna mlada zena udovica.(Nije Eskimka,al nema veze.:)) Igrom slucaja nabasa na dva ranjena vojnika,Rusa i Finca,koji su neprijatelji i svako prica samo svoj jezik.Zena govori nekim trecim jezikom i ne razumije nijednog od njih.Ona im pomaze obojici,previja im rane i hrani ih,a sve u vrlo surovim uslovima.
Usput ona razmislja kako je deset godina bila sam,a sad joj Bog salje dvojicu.:)
I naravno,ona bude s njima obojicom i smatra to normalnim,a oni postaju ljubomorni jedan na drugog.Ne mogu da je razumiju i traze da ona odluci s kim ce biti.A njoj se obojica svidjaju.:) Na kraju,njih dvojica se sprijateljuju i odlaze,a ona ostaje.Sledeca scena,ona ima dva sina blizanca,jedan crn,jedan plav (kao i njih dvojica) i zivi srecna i nasmijana u svojoj nedodjiji.::)
Ne znam zasto sam ovo ispricala,ali valjda surovi uslovi namecu drugacija pravila.:)
 

Back
Top