Erotske fantazije...

Znala sam da cemo doci do te tacke :oops: :oops:
Mnogo ih je..., divlji sex na praznom spratu, a prepun lift se upravo priblizava, ... plaza, pesak, sunce(zalazi), more(plima)...,ja sa povezom na ocima, pustam ga da mi radi sta hoce, mmmmmm :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
Normalna:
Znala sam da cemo doci do te tacke :oops: :oops:
Mnogo ih je..., divlji sex na praznom spratu, a prepun lift se upravo priblizava, ... plaza, pesak, sunce(zalazi), more(plima)...,ja sa povezom na ocima, pustam ga da mi radi sta hoce, mmmmmm :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

nije da se hvalim,ali ovo zadnje je moja specijalnost,samo sto ne stavljam nikom povez,vec kazem <opusti se i Zatvori oci i ...
 
Normalna:
A, sta mislis da za promenu ne kazes nista? 8)

nekako ,u zadnjih par godina,uvek bi ja vodio sve ,pa samim tim i pricao<ne puno,cisto da usmerim dogadjaje> mada je moja druga po redu fantazija da budem sa nekom koja ce sama sve usmeravati i voditi,a ja da joj se prepustim i uzivam.Tako nesto sam imao samo jedanput u zivotu,i to jako davno :roll:
 
pa stvarno, i ja sam mislila da je ovde 5 strana ispisano o fantazijama, kad ono...

evo moje...imam fantaziju o nekoj velikoj zurci, puno ljudi,dosta alkohola,leto je, malo odece, ja i dragi na terasi vodimo ljubav, polu pijani, glasna muzika,svaki cas moze neko da naidje, sto nama i nije toliko bitno.... 8)

poz
 
Inco je spomenuo "zidne varijante" i to je nesto sto je i meni veoma privlacno, ali ne mogu da podvedem pod fantazije, jer je isprobano, naravno...
U mojim fantazijama cesto se pojavljuje seks sa zenom, ili grupni seks, ali cisto sumnjma da cu to ikad probati...
Seks sa zenom i bih, ali nikad mi se nije desilo da me neka privuce... Mozda sam previse hetero za to, a mozda jednostavno nisam naletjela na zenu, s kojom bih to mogla da uradim...
Grupni seks, pak, previse mi je lisen emocija... Ne kazem, naravno, da spavam samo s muskarcima u koje sam zaljubljena, ali ipak moram da znam zasto je neki muskarac u mom krevetu, odnosno da je tu zato sto sam, iz nekog razloga, bas njega pozeljela, a ne bilo koje meso da mi popuni rupu...
Eto, je li dosta za pocetak...?
 
Eh... pa ima bar 10-ak razlicitih 'zidnih varijanti' koje mi trenutno padaju na pamet... A mladjan sam ti ja da imam sve to u dzepu iskustva ;) ... sad, nisam siguran jesi li i ti probala sve njih ;)

Inace, zasto da ne bude fantazija nesto sto je vec isprobano? ... Promenis ambijent, osobu... I eto ti fantazije ;)
 
E, moj gornji post, bio je onako uopsten...
Sad "pojedinacne" fantazije, sa tacno odredjenim ambijentom i detaljima, nesto su sasvim drugo...
Tu naravno da ima i mnogo vec isprobanih stvari... :wink:
Nego, mogao bi ti da nabrojis sve te zidne varijante... :)
 

Back
Top