Erdogan stiže u Srbiju

Brkati janicar sa isukanom sabljom i veliki djevrek od kartona i odma nailazi na ovna nabijenog na kolac :mrgreen:

Begova corba, siskebab, tulumbe, orasnice :lol:


sto puta sam ovo gledao i sto puta crkavam od smeha kad ovo gledam :lol:

Narocito kad se sojic na kraju nasmeje slovencima ko da nista nije bilo :lol:
 
ако икад буде ишао вучић у турску обавезно да иде са ердоганом у дијабакир(ако сам добро чуо незванична престоница"турског" курдистана):rtfm::per:
 
Novi Pazar dočekuje predsednika.
http://www.blic.rs/vesti/politika/e...vi-pazar-izgleda-od-jutros-foto-video/rcj9q39
62bda002c29af754a5bbd9aec1b08ae6.jpeg


82bcf153da4ea3d10baffcf4c1ea14b5.jpeg


25fca475281c8cb65ccef75b1c28f1f7.jpeg
 
Rusofila iz narucja,

oteo je Erdogaaaaaaaaaaaaaan


sada kune svoju sudbu,

jer je janjicaaaaaaaaaaaaaaar


Pozic svim srpskim ljubiteljima osmanlija i rusa

- - - - - - - - - -

Dačić aga opet luduje.:hahaha::hahaha::hahaha:Bio juče snimak na O2 gde Vučić i Erdogan na Kališu razgovaraju gledajući u Dunav i Erdogan pokazuje sa one strane Dunava i kaže Orban,Orban a Vučić kaže sada je i ova i ona strana Srbija....Erdogan izgleda sanja granice od pre trista godina.

Jel sviro Dinkic gitaru?
 
Srbija sad ne sme mnogo da talasa prema Šipcima i Bošnjama dok su Putin i Erdogan drugari.

Ameri, Nemci i Rusi su bili drugari devedesetih i eto kako se završilo po nas Srbe.

Medjunarodni odnosi su nam retko kada išli na ruku, jbg. :lol:
 
NOVI PAZAR GRMI! SULTAN ERDOGAN, SULTAN ERDOGAN! (VIDEO)

Okupljeni veruju u boljitak, i kako kažu, u značajnost posete turskog predsednika

Objavljeno: 11.10.2017. 14:19h


271945_22426088-1750056501672080-98941996-o_ff.jpg
foto: Filip Plavčić Tokom današnje posete turskog predsednika Redžepa Erdogana i srpskog predsednika Aleksandra Vučića u centru Novog Pazara okupilo se više stotina ljudi.

Okupljeni veruju u boljitak, i kako su našoj novinarki rekli - veruju u značajnost posete Erdogana.

NE MOGU DA DOČEKAM DA GA VIDIM, ON JE NAŠ! Pitali smo građane Novog Pazara šta očekuju od posete Erdogana (ANKETA)

Nakon završenog sastanka u zgradi opštine, na binu su pred okupljene građane zajedno izašli Erdogan i njegov domaćin Vučić koji su se, jedan za drugim obratili okupljenima.

ERDOGANA U NOVOM PAZARU DOČEKALI KAO TITA! Zastava s likom turskog predsednika vijori se u centru grada! (UŽIVO)

Ono što je interesantno jeste ono što je narod klicao turskom predsedniku:

"Sultan Erdogan" - kliču građani, što se jasno može čuti i na snimku!

Inače, Vučić je tokom obraćanja, između ostalog rekao:

- Živelo srpsko tursko prijateljstvo!

(Espreso.rs)
 
Srbi se ponizili zestoko!

Oni poceli gotiviti Osmanlije samo zbog Rusa. Kakva teska *******na bolest.

Ovamo kao nema veze za 5 vekova al hebu mamicu NATOu za 99tu... dobra vam fora


Импресивно је колико АлеВу са владајућом кликом понижава Србију на сваком кораку и то још објашњва као велики успех.
 
Erdoganova poseta Srbiji je dobra stvar . Cim ga mrze Amerika i Nemacka mora da je dobar po svoj narod. A i za razliku od ovih lopova sa zapada donosi pare i investicije

Jeste da ce plate u tim fabrikama sto ce Turci otvarati uglavnom biti mizerne, al opet bolje i 200-300e nego nista - sto nudi zapad

Ko je branio Nemcima Francuzima Amerikancima za zadnjih 17 godina da otvore fabrike u Srbiji da uloze pare i time nas "kupe"

Pa niko

Ali njih zabole za Srbe.

Zato ja podrzavam svakoga ko je sa Amerikancima u sukobu

Bio on Kim Dzon Un, Erdogan, Putin - Amerika i Nemacka su moji krvni neprijatelji

Nije mene i moju zemlju napala Turska, Iran ili Rusija vec Amerika i Nemacka
 

Back
Top