ЕП Рукомет Немачка 2024

kapetanmark

Buduća legenda
Banovan
Poruka
35.823
Данас јепочело 16. Европско првенство у рукомету за мушкарце.



Европско првенство у рукомету почиње данас, а трајаће до 28. јануара у Немачкој.


Шест немачких градова биће домаћин репрезентацијама и борбама у групама:Берлин, Келн, Дизелдорф, Хамбург, Мањхајми Минхен.


Аправо чудо представља фудбалски стадион у Дизелдорфу који је спреман за отварање Европског првенства у рукомету.


Очекујесе да прву утакмицу Немачке и Швајцарске уживо гледати више од 50 хиљада људи штоће бити и нови рекорд када је овај спорту питању.


Прва утакмица Србије на Европској рукометној смотри је на програму 12. јануара, против селекције Исланда.


Удругом колу, два дана касније, Србија ће од 20.30 играти против Мађарске, док ће16. јануара од 18 часова играти противЦрне Горе.


Највише шанси за освајање континенталне смотре очекивано се дају се бившим освајачима,


У првом реду су Данци који су до сада два пута били накрову Европе (2008. и 2012.) а одмах иза њихсу ту троструки прваци Французи (2006,2010, 2014) и петороструки шампиони Швеђани(1994, 1998, 2000, 2002, 2022).


Шпанци (2018, 2020)су четврти на листи фаворита а затим слиједе Немци (2004, 2016). Домаћин ЕП жарко жели да поново подигне трофеј па јеРукометни савез Њемачке обећао богате премије играчима ако се попну на највишистепеник побједничког подијума.


Наводно је речо укупној усми од 600.000 евра што је за100.000 више него на претходном шампионату што значи да би сваки рукометаш и члан репрезентације за титулу инкасирао по 30.000 евра. У случају да буду други добили би по 25.000 а појединачна награда за бронзану медаљу је 18.000. Иако четво местоне доноси медаљу ипак би Немци за овај пласман добили по 12.000 евра од националног савеза.

Срећно Србијо!
 
Odvratan sport.Meni.
Hajd pogledam drugo poluvrijeme.Igrali smo dobar napad.Golman rupa.50 sekundi prije kraja imas loptu i 2 gola prednosti.I Island izjednaci.Samopouzdanje na nivou malog djeteta.
Zašto je rukomet odvratan? Jel možda zato što ste vi Srbi loši u njemu? A tenis je kao zanimljiv, ni fizičkog kontakta među suparnicima, ni faula, ni guranja, samo pribacuju priko mriže lopticu veličine jajeta, ni navijanja sa tribina.
 
само мајмуни на 50 секунди са лоптом , плус 2 могу да играју нерешено

губитнички усрани менталитет

ко последњи дебили у заднњем нападу не умеју пребацити лопту и задрѕати....

немам речи. овоме се озбиљан свет смеје.
 
Zašto je rukomet odvratan? Jel možda zato što ste vi Srbi loši u njemu? A tenis je kao zanimljiv, ni fizičkog kontakta među suparnicima, ni faula, ni guranja, samo pribacuju priko mriže lopticu veličine jajeta, ni navijanja sa tribina.
ми у тенису имамо најбољег свих времена.

који зарадио више него ваш читав рукометни и кошаркашки тим са све публиком

да смо лоши и дебили , јесмо
 
ми у тенису имамо најбољег свих времена.

који зарадио више него ваш читав рукометни и кошаркашки тим са све публиком

да смо лоши и дебили , јесмо
Tenis je sport za žene. Za prave muškarce su grubi sportovi poput nogometa, boksa, rukometa, skijanja.
 
хрватима честитам на игри против шпаније. мене то не изненађује јер су хрвати топ 4 по мени увјек.

ок смена генерације, некад се мало засите....

али имају своју школу. они који су их отписивали су дебили. кладионице нама давали веће шансе... смејао сам се томе....


оно пто смо ми вечерас показали је за озбиљне људе доказ да смо дебили
 
Poslednja izmena:
Tenis je sport za žene. Za prave muškarce su grubi sportovi poput nogometa, boksa, rukometa, skijanja.
E, jel možeš napisati jedan post da nije kako su Hrvati ratnici a Srbi p...e. Vrištali smo godinama od smijeha na te proljeve, i sad ti 20+ godina kasnije sa istom tom pričom.
Otvorio si topic kako su Srbi papci a Hrvati veliki borci u boksu i MMA. Daj otvori Hrvati mudonje u rukometu, a di su Srbi i uživaj.
Ajd pusti tu ljude da pišu o rukometu.
 
хрватима честитам на игри против шпаније. мене то не изненађује јер су хрвати топ 4 по мени увјек.

ок смена генерације, некад се мало засите....

али имају своју школу. они који су их отписивали су дебили. кладионице нама давали веће шансе... смејао сам се томе....


оно пто смо ми вечерас показали је за озбиљне људе доказ да смо дебили
Ovo je isključivo do izbornika. Nakon ravno 27 godina u napadu ne igramo na improvizaciju.
 
E, jel možeš napisati jedan post da nije kako su Hrvati ratnici a Srbi p...e. Vrištali smo godinama od smijeha na te proljeve, i sad ti 20+ godina kasnije sa istom tom pričom.
Otvorio si topic kako su Srbi papci a Hrvati veliki borci u boksu i MMA. Daj otvori Hrvati mudonje u rukometu, a di su Srbi i uživaj.
Ajd pusti tu ljude da pišu o rukometu.
браво

у рукомету рекох ви сте супер сила. топ 4 деценијама. школа је то.

вечерас показујете. мени је било циркус када сам видео да кладионице већу шансу дају нама него хрватима...


рекох , видећете хрвате и сада. само полако.

то је школа....
ми имамо проблем са мотивацијом , са озбиљношћу.

испадомо дебили јер немамо пошртвованост константну...

као колектив немају пожртвованост. озбиљне екипе се смеју овоме, 50 секунди, лопта и два плус...

проспеш... шта рећи...

тужно је како су задњу лопту продали... стали ус.рали се... не покрећу се...
 

Back
Top