enter the matrix

_cRaShOVeR_

Početnik
Poruka
4
eee...uzeo sam igricu i..popizdeo!!!!!Znaci sve ide ok i onda na nivou na autoputu me izbaci iz igre, p mamu li mu raspalu. .! ! >:\ ! ! ! losh crack..sad sam trazio na netu ispravan crack ali NEMA!ako neko nadje ko BOOOOOOOGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA vas molim da mi date link!pliz pliz pliz!!!!!posizecu!
 
_cRaShOVeR_:
eee...uzeo sam igricu i..*!!!!!Znaci sve ide ok i onda na nivou na autoputu me izbaci iz igre, p mamu li mu raspalu. .! ! >:\ ! ! ! losh crack..sad sam trazio na netu ispravan crack ali NEMA!ako neko nadje ko BOOOOOOOGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA vas molim da mi date link!pliz pliz pliz!!!!!posizecu!

CRACK NA OVOM LINKU: URL http://gcw.newcastleone.net/games/files/fdx-m151.rar
DA BI RADIO PRVO MORAS DA STAVIS PATCH v 1.52 ima ga na ovom linku URL ftp://ftp.download-center.com/pub/d...com/patches/fichiers/ETM/patch_152_matrix.zip pozdraw!
WISHMASTER
 
Gost:
Kako da postanem Game Master????
Ejjjjjjj....molim te pomozi mi.......molim te mi reci da si to ti.....reci mi da igrash d'n'd....ja nemogu da verujem koliko su ljudi postali plitki...mnogi ni neznaju sta je igra i kakva je..a onda su toliko optereceni kompovima da ovu savrshenu igru igraju preko istih a onda to potpuno izgubi svoj znachaj (nemozesh tolko da se tripujesh preko kompa dobro)....so do you play it???
nina 8)
 

Back
Top