Endi Mekdauel oduševljava publiku prirodnim izgledom kose

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.260
Clip.jpg


Ona se zajedno sa koleginicama Evom Longorijom i Gemom Čan pojavila na reviji u okviru Nedelje mode u Parizu, koju je organizovao Loreal (L'Oreal).
Tom prilikom obukla je haljinu sa šljokicama, a njena impresivna pojava na pisti sve je oduševila.

Glumica koja se proslavila filmovima "Četiri venčanja i sahrana" i "Zelena karta" pre nekoliko godina prestala je da farba kosu ne bi li u potpunosti naglasila svoj prirodni izgled.

"Volim sebe ovakvu kakva jesam. Osećam se zaista prijatno. I na mnogo načina moje lice je sada upečatljivije. Jednostavno osećam da mi to odgovara", objasnila je.
Ona je istakla i kako misli da sad izgleda mlađe jer izgleda prirodnije.
"Strahovala sam, ali nakon što sam konačno pustila sede, nikada se nisam osećala moćnije. Osećala sam se pošteno. Kao da se ne pretvaram."

(izvor:CityMagazin)

Smatrate li da u godinama kada kosa posedi žene ne bi trebale da farbaju kosu vec kao ova glumica da ostave prirodno kako je ?
 
Pogledajte prilog 1233652

Ona se zajedno sa koleginicama Evom Longorijom i Gemom Čan pojavila na reviji u okviru Nedelje mode u Parizu, koju je organizovao Loreal (L'Oreal).
Tom prilikom obukla je haljinu sa šljokicama, a njena impresivna pojava na pisti sve je oduševila.

Glumica koja se proslavila filmovima "Četiri venčanja i sahrana" i "Zelena karta" pre nekoliko godina prestala je da farba kosu ne bi li u potpunosti naglasila svoj prirodni izgled.

"Volim sebe ovakvu kakva jesam. Osećam se zaista prijatno. I na mnogo načina moje lice je sada upečatljivije. Jednostavno osećam da mi to odgovara", objasnila je.
Ona je istakla i kako misli da sad izgleda mlađe jer izgleda prirodnije.
"Strahovala sam, ali nakon što sam konačno pustila sede, nikada se nisam osećala moćnije. Osećala sam se pošteno. Kao da se ne pretvaram."

(izvor:CityMagazin)

Smatrate li da u godinama kada kosa posedi žene ne bi trebale da farbaju kosu vec kao ova glumica da ostave prirodno kako je ?
Drago mi je da je ofabrala kosu.
Ipak je ona dugi niz godina bila Lorealov model.
Ova pepeljastoplava joj odlično stoji.

Dok se nije ofarbala, stvarno je loše izgledala.

endi_mekdauel.jpg
 
Pogledajte prilog 1233652

Ona se zajedno sa koleginicama Evom Longorijom i Gemom Čan pojavila na reviji u okviru Nedelje mode u Parizu, koju je organizovao Loreal (L'Oreal).
Tom prilikom obukla je haljinu sa šljokicama, a njena impresivna pojava na pisti sve je oduševila.

Glumica koja se proslavila filmovima "Četiri venčanja i sahrana" i "Zelena karta" pre nekoliko godina prestala je da farba kosu ne bi li u potpunosti naglasila svoj prirodni izgled.

"Volim sebe ovakvu kakva jesam. Osećam se zaista prijatno. I na mnogo načina moje lice je sada upečatljivije. Jednostavno osećam da mi to odgovara", objasnila je.
Ona je istakla i kako misli da sad izgleda mlađe jer izgleda prirodnije.
"Strahovala sam, ali nakon što sam konačno pustila sede, nikada se nisam osećala moćnije. Osećala sam se pošteno. Kao da se ne pretvaram."

(izvor:CityMagazin)

Smatrate li da u godinama kada kosa posedi žene ne bi trebale da farbaju kosu vec kao ova glumica da ostave prirodno kako je ?
Sto je meni ruzna ta zena, nikad je nisam voleo. Ima facu kao da joj se uvek *****
 
Ja se farbam od 18 te godine, ne vidim zasto bih je sad ostavljala takvu kakva je.
Iako, ponekad pozelim da prestanem da se bakcem s tim, posebno jer je sad moranje a ne zadovoljstvo.

Sto se nje tice, nisam odusevljena, bar ne izdanjem na slici. Ni kako joj stoji haljina...prosto nije za nju, ni kakva joj je kosa.

Ali svidja mi se energija kojom zraci, ili bar tako deluje. A to je jedino bitno.
 

Back
Top