Emocionalna preljuba - strast ili spas?

Nece biti tog filma.
Mislis da me ne startuje niko?
Pa da nisam imala priliku da potvrdim svoju teoriju?
Lepo kazem
Niste zaista nekoga voleli…
Onda bi vam bilo razumljivo o cemu pricam
Ne radi se uopste o tome dal je svet pun hot zgodnih i lepih ljudi

Mislim da gomilu ljudi startuje gomila ljudi koji nisu ništa spektakularno, kao što mi se jedna bivša hvalila stalno kako nju saleću, a ono uglavnom se svede na lajk na mreži, eventualno hteli da je usputno kresnu, a i to ako ih ne mrzi, a pravo da ti kažem kad sabereš te tipove, ovaj vozač, ovaj konobar...

Dakle, ja pričam o tome da to bude neko ko zaista stavi osobu na test, a ne to "da me ne startuje niko". Pošto je danas vreme, bar iz mog ličnog iskustva, kad je teže ne je*ati nešto nego je*ati, jer bukvalno svako ima bar po 5 nekih koje može da zove kad god i gde god.

"Niste zaista nekoga voleli…", a i ovo je malo glupo izjaviti.
 
aman
Ja ti kazem kako jeste
Za mene
I nema te sile koja ce se pojaviti da promenim misljenje
Jel to jasno?

Sa mnom se ne komunicira na nivou "jel to jasno?", to ne znam sa kim si navikla ali meni je smešno.

Već sam rekao za tebe da nema razloga da sumnjam jer te ni ne znam, samo da kažem kako hipotetički meni lično ništa ne znači, jer bi i svi u rat i ginuli, a kad se zapuca i na poligonu zalegnu kao neke tetke.

I najmanje i bitno je kako neko izgleda, zato i nisam rekao "lep ili zgodan" već frajer ozbiljan, a to je celokupna slika.

A ti najbolje znaš kako je kod tebe, samo, nema potrebe mene da ubeđuješ u to jer mene lično ni ne zanima, a kao što rekoh ne znam te da bih znao šta se tebi dešavalo, tako da mi ni iz džepa, ni u džep.

Samo sam protiv toga da se ljudi busaju na bazi hipotetičkih izjava, a tebi ako je prišao Bred Pit lično i ti ga odbila zbog ovog sad, onda super, svaka čast, ponesi titulu za kraljicu dana, meseca ili godine.

Samo bez sekiracije i napetosti, više je nego nepotrebno.
 
Па и да се појаве емоције и да оставиш иза себе цео живот који имаш... Све је то људски. Нисмо роботи, бар још увек не.

Додуше, лепо је видети карактер, кад наиђе заиста добар изазов, а ти кажеш не. 🙂
 

Back
Top