EKV

  • Začetnik teme Karadjole De Mirel
  • Datum pokretanja
gledala sam film-dokumentarac..
iako su najmanje govorili o njemu nekako mi ispade najbolji bojan pecar
a najnegotivniji iz cele klape mi je definitivno firchi.
ovih dana slusam zajedno i budi sam
 
Tekst na sajtu "Peščanika" u vezi ulice Milana Mladenovića. "Potonji život Milana Mladenovića "- Nikola Samardžić

http://pescanik.net/content/view/2279/78/

Dotični gos'n Samardžić se uvek isticao svojom retardiranošću na ovdašnjoj političkoj sceni, bez obzira na vrlo jaku konkurenciju...:lol:
Stvarno ne znam kako ga nije sramota da koristi mrtvog čoveka da bi propagirao svoje, blago rečeno, retardirane političke stavove... Siguran sam da se Milan, da je živ, ne bi slagao sa fašističkim stavovima LDP-a...
 
WOOOW!!! Ovo kad vidim, srce mi udara najjace! Milunka, :hvala::pivce: , daklem, pogodak pravo u centar! Mnogo srece u radu na romanu! Jedva cekam to pisanije... Jer, i Beograd i EKV sanjam...
Hvala. :) I ja, Beograd sanjam, iako sam tu, i živim. Ja sam pravi - beogradoholik ( uzgred, postoji vrlo zanimljiv blog s tim imenom). Ekvholik, jazzoholik, ma, uopšte, muzikoholik. :)


Pozz :) :bye:
 


Nadam se da se vidimo!

Tek sad videh ovo ''Rumemoria'',mislila sam da je to u BG-u...:hahaha::roll: Boze,al sam glupa!:hahaha::dash: A bas bih volela da idem.:(

Kako neko moze ziveti u ovom gradu,a ne biti beogradoholik?!:p:mrgreen:

Kad ce se znati (konacno) da li je MIlan dobio svoju ulicu??

@Forma--Hvala za slike! Nisam imala ovu 3, napravlejnu kod SKC-a...I 5.je divna.
 
Pa i mi nismo stavili nigde da pise jasno Ruma... :)
Joj, dodjite, od srca vam preporucujem...ne zato sto ja organizujem, vec zato sto ce biti svasta nesto zanimljivo...
Ja cu vam izaci u susret koliko god mogu, samo kazite kako...
 
gledala sam film-dokumentarac..
iako su najmanje govorili o njemu nekako mi ispade najbolji bojan pecar
a najnegotivniji iz cele klape mi je definitivno firchi.
ovih dana slusam zajedno i budi sam

Točno tako nekak mu se i na faci vidjelo. Međutim ne slažem se da su najmanje govorili o Mladenu. On je ionako bio najzastupljeniji od svih članova tamo .
 
gledala sam film-dokumentarac..
iako su najmanje govorili o njemu nekako mi ispade najbolji bojan pecar
a najnegotivniji iz cele klape mi je definitivno firchi.
ovih dana slusam zajedno i budi sam

Točno tako nekak mu se i na faci vidjelo. Međutim ne slažem se da su najmanje govorili o Mladenu. On je ionako bio najzastupljeniji od svih članova tamo .

Ne znam :confused:... ja Firčija nikad nisam doživljavala negativno. Ni posle dokumentarca, ni pre. Naprotiv.

Najnesimpatičniji momenat u dokumentarcu mi je ona Sonjina rečenica "čudna neka žena, neporočna...".

@Milunka, @Sibil, nema na čemu za slike. Mada sam ja bila ubeđena da su sve već kačene.

:cao:

(Jeste videli da imamo nove smajliće? Ovaj ":manikir:" mi se jako dopada. :mrgreen:)

P.S. @Astrica, ovo Mladen je tvoja "kratica" od Mladenović, ili si pobrkala kako se čovek zove?
 
Poslednja izmena:
ja bas nisam volela firchija zato sto je pokrenuo sve ovo oko ekv revisited..ne mozes nesto forsirati..
a neces mi verovati ali ,i ja sam se strecnula na te sonjine reci..
inace ni savicku ne gotivim..al neka joj je laka zemlja
 
ja bas nisam volela firchija zato sto je pokrenuo sve ovo oko ekv revisited..ne mozes nesto forsirati..
a neces mi verovati ali ,i ja sam se strecnula na te sonjine reci..
inace ni savicku ne gotivim..al neka joj je laka zemlja
e ja sam mislila da o bojanu nisu mnogo pricali , a ne o milanu:confused:
 
Jao svaka cast za ovo. Bas si me obradovala! Hvala Milunka... Da citiram Arzberg pogodak pravo u srce. :ok:
A meni bi bas bilo milo procitati tvoje radove o EKV-u MIlunka. Pa kad kod se odlucis na taj korak imas moju podrsku a vjerujem da bi i drugima bilo drago procitati tako nesto.

I meni je pomalo degutantna Sonjina recenica o Bojanovoj djevojci, ne znam bas da je bilo potrebno tako nesto javno reci. Ali sam zato zaplakala kad je pricala o VD-u.

Meni je malo zasmetalo kako je Cvetkovic pricao o Margiti, nekako suvise hladno i sa distance. Potpuno drugaciji utisak od onog njegovog bloga o Magi.

Kad vec kritikujem onu emisiju :mrgreen:voljela bih da su imali par intervjua sa obicnim ljudima sa ulice, o tome sta i koliko EKV njima znaci.Bilo bi fino cuti izjave nekih starijih fanova koji su ih slusali uzivo, ali i mladje generacije. Emisija je dosta dobro prikazala osamdesete i njihovu ulogu u njima ali mislim da su mozda trebali da se pozabave sa sadasnjicom EKV-a. Ko su ti njihovi slusaoci danas, gdje se svira EKV, zasto? Osim malog opisa Revisiteda cini mi se da nisu dodirnuli ovu temi.
 
P.S. @Astrica, ovo Mladen je tvoja "kratica" od Mladenović, ili si pobrkala kako se čovek zove?
Moglo bi se i tako reć. Naime mislila sam da sam napisala Milan,al nisam na ti sa tipkovnicom pa mi se desi tipfeler. A ne znam ne sviđa mi se Firčijeva faca nekak je smrknuta. Možda krivi dojam. Ipak je on zbriso u Ameriku sa Perazićkom.
 

Back
Top