Ekskurzije

To su i nama govorili i za Grcku i za Prag pa nista. :lol:

Mi idemo sad u oktobru u Prag,Bec i Bratislavu,i isto su nam napricali da po sobama ne sme da se pravi buka,kao za to postoji diskoteka i kazino u hotelu.Nadam se da nece biti tako:thumbdown: jer do sad na svim exkurzijama ubedljivo najbolje zurke su bile one u privatnoj reziji u sobi.........:kpozdrav:
 
:huh: Ma kakvi manasitri to najglplje eksurzije da idem i gledam u manastire, a oni svi isti :lol:

Dal se ti cujes sta si upravo napisao?Nit je smesno, meni se pre place kada citam tvoj post.manastiri su najvece kulturno dobro koje imamo i uspomene na davna vremena.Znas, neki su dali svoje zivote da bi ti manastiri ostali sacuvani, show some respect.;)
 
Evo dragi moji obavestila nas je razredna o novoj eksurziji a jos ni staru nismo platili .Ide se pocetkom oktobra u Italiju . Ovde bismo mogli da komentarisemo o svemu vezano za eksurzije, a ponajvise o plandu eksurzije i cene iste :besna:

1 dan
### - Lido di Jezolo , polazak, prolazak kroz Srbiju, Hrvatsku, Sloveniju. Usputne pazue prema potrebi i na granicnim prelazima. Dolazak u Lido di Jezelo u vecernjim satima . Smestaj. Vecera. Nocenje .
2 dan
Lido di Jezolo - venceija - lido di jezolo : dorucak, transfer brodom do Punta Sabijonija do Venecije. Panoramsko razgledanje Venecije u pratnji lokalnog vodica: mOST UZDAHA, Duzdeva palata, trg i katedrala Sv. Marka, Kampanile, biblioteka sa kolonadama, santa marija dela salute, most rialto ... slobodno za individualno razlgedanje Venecije. Povratak brodom u Punta Sabijoni, povratak u hotel. vecera, disko vece. nocenje
3 dan
Lido - piza - montekatini terme dorucak, put do bolonje i firence. odlazak do pize, panoramsko razgledanje polja cuda : krivio toranj, krstionica, katedrala ... smestaj u montekatini terme . disko vece , vecera, nocenje
4 dan
Montekatini - firenca-rim rani dorucak-firenca-razgledanje firence-trg sinjorija-galerija ufici-ponte vekio-krstionica sv jovana-duomo ... polazak za rim . smestaj u hotel u okolini rima. vecera . nocenje
5 dan
rim
dorucak, razgledanje grada, sv petar u lancima, koloseum, konstantinov slavoluk, fori romani, trg venecija, kampiodoljo, via korzo, fontana di trevi, spanski trg, panteon .... pjaca navona ... slobodno popodne , povratak u hotel , vecera. diskovece. nocenje
6 dan
rim vatikan rim
dorucak, vatikan - obilazak vatikanskog muzeja sikstinske kapele, katedrale i trga sv petra . po zavrsenom obilasku slobodno vreme za individualno razlgedanje rima , povratak u hotel. vecera. nocenje
7 dan
rim verona lido
dorucak, napustanje hotela, verona, setnja istorijskim centrom grada, trg bra sa arenom, trg erbe, spomenik danteu, grobnica skalidjeri, julijina kuca. krace slobodno vreme , put do lido . hote. vecera. disko . nocenje .
8 dan
lido - ###

dorucak, srbija, kroz italiju sloveniju, hrvatsku i srbiju ....

cena: 43 750 , odlozeno do maja meseca + dnevnice profesorima
hoteli su 4*, i dva od po 3*

:aha:

Znaci strasno :roll:

Odrace nas :roll:

Nama je ova ex 34 000 sa dnevnicama i svim trosokima.
Vas je neko posteno zajebao.
 
...ja sam bila na toj ekskurziji....predivno,prelepo....nemam komentar....malo jeftinije smo placali,ali ja msm da za takvo putovanje i iskustvo nista nije puno :) nikada ne zalim pare za takve stvari... :) ...blago tebi,i ja bih u italiju opet.... :)
 
Evo dragi moji obavestila nas je razredna o novoj eksurziji a jos ni staru nismo platili .Ide se pocetkom oktobra u Italiju . Ovde bismo mogli da komentarisemo o svemu vezano za eksurzije, a ponajvise o plandu eksurzije i cene iste :besna:

1 dan
### - Lido di Jezolo , polazak, prolazak kroz Srbiju, Hrvatsku, Sloveniju. Usputne pazue prema potrebi i na granicnim prelazima. Dolazak u Lido di Jezelo u vecernjim satima . Smestaj. Vecera. Nocenje .
2 dan
Lido di Jezolo - venceija - lido di jezolo : dorucak, transfer brodom do Punta Sabijonija do Venecije. Panoramsko razgledanje Venecije u pratnji lokalnog vodica: mOST UZDAHA, Duzdeva palata, trg i katedrala Sv. Marka, Kampanile, biblioteka sa kolonadama, santa marija dela salute, most rialto ... slobodno za individualno razlgedanje Venecije. Povratak brodom u Punta Sabijoni, povratak u hotel. vecera, disko vece. nocenje
3 dan
Lido - piza - montekatini terme dorucak, put do bolonje i firence. odlazak do pize, panoramsko razgledanje polja cuda : krivio toranj, krstionica, katedrala ... smestaj u montekatini terme . disko vece , vecera, nocenje
4 dan
Montekatini - firenca-rim rani dorucak-firenca-razgledanje firence-trg sinjorija-galerija ufici-ponte vekio-krstionica sv jovana-duomo ... polazak za rim . smestaj u hotel u okolini rima. vecera . nocenje
5 dan
rim
dorucak, razgledanje grada, sv petar u lancima, koloseum, konstantinov slavoluk, fori romani, trg venecija, kampiodoljo, via korzo, fontana di trevi, spanski trg, panteon .... pjaca navona ... slobodno popodne , povratak u hotel , vecera. diskovece. nocenje
6 dan
rim vatikan rim
dorucak, vatikan - obilazak vatikanskog muzeja sikstinske kapele, katedrale i trga sv petra . po zavrsenom obilasku slobodno vreme za individualno razlgedanje rima , povratak u hotel. vecera. nocenje
7 dan
rim verona lido
dorucak, napustanje hotela, verona, setnja istorijskim centrom grada, trg bra sa arenom, trg erbe, spomenik danteu, grobnica skalidjeri, julijina kuca. krace slobodno vreme , put do lido . hote. vecera. disko . nocenje .
8 dan
lido - ###

dorucak, srbija, kroz italiju sloveniju, hrvatsku i srbiju ....

cena: 43 750 , odlozeno do maja meseca + dnevnice profesorima
hoteli su 4*, i dva od po 3*

:aha:

Znaci strasno :roll:

Odrace nas :roll:

Auuu...ja sam isto bila u Italy,samo nismo Veronu posjetili...a kostala je 300 eura..bas vas deru..
:eek:
 
Evo da vam opisem kakve ja traume dozivljavam sto se ekskurzija tice...:hahaha: Skupljali smo jebeni papir jer su nam obecali nagradnu ekskurziju, to je sve bilo prosle skolske godine... Onda su nam navodno rekli da ne idemo jer smo pobegli iz skole ( a vec su nas kaznili zbog toga), to je bio samo izgovor...:roll: Onda su ove godine opet organizovali to sranje i mi smo rekli da necemo da skupljamo...:p I posto mi uvek puno skupimo, onda su oni obecali da cemo ici 100%... I mi i sad skupimo najvise...:mrgreen: Onda smo pravili spisak i oni su nam postavili uslov da jedan nas drug ne moze da ide...:evil: Onda smo mi rekli aj' dobro, daj sta das... Onda su rekli da mi biramo lokaciju... Mi kazemo Bg, direktorka kaze ne moze... Mi kao, ajde onda NS...I oni rekli ok... Kad danas me zove razredna, kaze da se ide na Gucevo...:eek::eek::eek: Koji cu **** tamo? Ima suma i jedan restoran (vec nas vukli u 5. razredu)... I sad kad pogledam koliko smo se mi mucili za taj pair, mogli smo sami za sebe da skupljamo, uzmemo pare i gotovo, a ne da nas oni zajebavaju...:dontunderstand: Kao da smo trazili da idemo na Mars...:confused:
 
E i mi 99% idemo u Italiju... -.-
Mada exqrzija ce biti negde oko 450e, plus dzeparac... Mada potrudicu se da preko raspusta nabacim neki kesh... A sto se tice ovako, ako nam budu dozvoljavali da radimo sve ono sto smo radili u becu ove godine(mada moram da priznam, zamalo da nas izbace..) onda ce biti skroz kul... even cooler :mrgreen:
 
Evo da vam opisem kakve ja traume dozivljavam sto se ekskurzija tice...:hahaha: Skupljali smo jebeni papir jer su nam obecali nagradnu ekskurziju, to je sve bilo prosle skolske godine... Onda su nam navodno rekli da ne idemo jer smo pobegli iz skole ( a vec su nas kaznili zbog toga), to je bio samo izgovor...:roll: Onda su ove godine opet organizovali to sranje i mi smo rekli da necemo da skupljamo...:p I posto mi uvek puno skupimo, onda su oni obecali da cemo ici 100%... I mi i sad skupimo najvise...:mrgreen: Onda smo pravili spisak i oni su nam postavili uslov da jedan nas drug ne moze da ide...:evil: Onda smo mi rekli aj' dobro, daj sta das... Onda su rekli da mi biramo lokaciju... Mi kazemo Bg, direktorka kaze ne moze... Mi kao, ajde onda NS...I oni rekli ok... Kad danas me zove razredna, kaze da se ide na Gucevo...:eek::eek::eek: Koji cu **** tamo? Ima suma i jedan restoran (vec nas vukli u 5. razredu)... I sad kad pogledam koliko smo se mi mucili za taj pair, mogli smo sami za sebe da skupljamo, uzmemo pare i gotovo, a ne da nas oni zajebavaju...:dontunderstand: Kao da smo trazili da idemo na Mars...:confused:

koji si ti razred ?
 
E i mi 99% idemo u Italiju... -.-
Mada exqrzija ce biti negde oko 450e, plus dzeparac... Mada potrudicu se da preko raspusta nabacim neki kesh... A sto se tice ovako, ako nam budu dozvoljavali da radimo sve ono sto smo radili u becu ove godine(mada moram da priznam, zamalo da nas izbace..) onda ce biti skroz kul... even cooler :mrgreen:

Mi vec planiramo kako da potopimo neku gondolu...
 
nisi proso dobro,al nisi proso ni nesto posebno uzasno
nas su hteli da vozaju u 2 navrata po nekim gamzigradima,valjevima ,vemenacijumima i tako nekim sranjima,3 dana za 8000din
evo im ****,druga godina za redom mi ne idemo na ekskurziju :hahaha:
prosto da ti nije jasno da li su hteli da nas pokradu ili su jednostavno odbili da nas vode trezeci neverovatno visoke cene...:think:
 
nisi proso dobro,al nisi proso ni nesto posebno uzasno
nas su hteli da vozaju u 2 navrata po nekim gamzigradima,valjevima ,vemenacijumima i tako nekim sranjima,3 dana za 8000din
evo im ****,druga godina za redom mi ne idemo na ekskurziju :hahaha:
prosto da ti nije jasno da li su hteli da nas pokradu ili su jednostavno odbili da nas vode trezeci neverovatno visoke cene...:think:

Gamzigrad i Viminacijum nisu sranja...
 
Ekskurzija u prvoj godini je bila užasna.
Platili smo pozamašnu sumu, da bismo dobili katastrofalnog vodiča, hotel u stanju polu-raspada... Uzalud protraćeno vreme i novac.
Mada, priznajem, ipak je bilo zabavno u pojedinim momentima. Saznanje da slavina za hladnu vodu kod tuša ne radi, već postoji samo vrela, bubašvabe, kreveti koji pucaju i raspadaju se... Prijatna sećanja, zaista.

Druge godine je bilo već bolje. Valjda poučeni prethodnim iskustvom, smestili su nas u vrhunski hotel sa 4 zvezdice.

U trećoj godini nas vode u Grčku. Ukupna cena je 430 evra.
Čini mi se da je program putovanja dosta kvalitetan, obilazi se Krf, Vido, Atina, Delfi, Meteori, itd...

A kao maturska eksurzija će nam najverovatnije zapasti, na opštu radost, obilaženje Italije, Španije i južne Francuske. :D
 
mi u prvoj godini nismo imali ekskurziju...mislim da je ukinuta zbog neke frke sto je ispala pre par godina, bila neka tuca, kraj vs kraj ili selo vs selo, ne secam se...pa kao fora, bolje da se upoznamo, pa na ekskurziju...tako da, ako se uzme u obzir da su ekskurzije po kvalitetu poredjane gradacijski, mi smo ga ispusili za tu Francusku, Spaniju itd...zavrsavamo sa Italijom...:/
 
Zadnji put sam na ekskurziji bio u osnovnoj... klasika, po Srbiji.
A van toga, sa izvidjachima, drugarima iz NGO, drustvom, sam... proputovao sam sve sto sam hteo videti, od Irske, Engleske, do Hrvatske, Nemacke, US :)
I tek planiram da putujem.
 
Poslednja izmena:
Sta hoces? Mi za matursku bili u Vrnjackoj banju, u nekategorisanom hotelu, bez grejanja u oktobru, a bilo hladno, zvake po tepihu, imamo terasu, a nemamo kvaku, pa nismo mogli da izadjemo, isvrljani zidovi...Horor...:zcepanje: Lepo ja kazem da dozivljavam traume sa ovih ekskurzija... Jos smo imala za dorucak virsle, i dali nam jednu malu kasicicu senfa i neko trazio jos i ovi nisu dali...:zcepanje: **** ih senf... A odrali su nas inace za to... Jedino u Krusevcu nije bilo lose, bar smo bili 2 sata u civilizaciji...:lol:
 
sta kukas jbbt,pa to je dobro u kakvom hotelu smo mi bili.. :mrgreen:
oktobar (napolju je bilo malo snega jer je planina) grejanje ne radi :lol: strpali nas u neki podrum, sobe smrde, na wc solji nema daska :lol:, vrata se ne zatvaraju, svetlo ne radi,nema tople vode...znaci havarija.. :lol:
onda smo se mi zalili, skinuli posteljinu i bacili napolje u blato xD, a duseke smo poredjali u hodniku i tu legli :hahaha: a razredni kad nas nije ubio :mrgreen:
 
Sta hoces? Mi za matursku bili u Vrnjackoj banju, u nekategorisanom hotelu, bez grejanja u oktobru, a bilo hladno, zvake po tepihu, imamo terasu, a nemamo kvaku, pa nismo mogli da izadjemo, isvrljani zidovi...Horor...:zcepanje: Lepo ja kazem da dozivljavam traume sa ovih ekskurzija... Jos smo imala za dorucak virsle, i dali nam jednu malu kasicicu senfa i neko trazio jos i ovi nisu dali...:zcepanje: **** ih senf... A odrali su nas inace za to... Jedino u Krusevcu nije bilo lose, bar smo bili 2 sata u civilizaciji...:lol:

Zvuči vrlo poznato.
Da nije bio u pitanju hotel ''Orion''? :lol:
 
ma,jok EXTRA su
:hahaha::hahaha::hahaha::super::super::super::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha::klap::klap::klap::hahaha::hahaha:
posebno Vemenacijum je fantastican
poljancina sa nekim ciglama koje vire iz zemlje,to nije ni arheolosko nalaziste
vise mu dodje kao neka poljana/proplanak sa mnogo ZAjebanim imenom:mrgreen:

Zato sto nikog ne boli ***** za ta nalazista...A da se neko malo potrudio oko tih nalazista, pricao bi drugu pricu...
Ili da cekamo da neko sa strane uzme to pdo svoje, kao Caricin Grad.
 

Back
Top