Ексхумирано 28 тела Срба... толико о "лијепој њиховој"!

treba da se zna. i da se pamti

Treba da se pamti.

Da im se osvetimo jednog dana.

Pa da se onda oni osvete nama...

Pa mi njima...

Pa oni nama...


Pa tako sledecih 1000 godina, svakih 40-50 godina cemo klati jedni druge.......

A za to vreme svet ce setati po Marsu, uzivati u svim tehnoliskim dostignucima buducnosti, a za to vreme mi cemo se vredno klati ko najmracnija i najzatucanija africka plemena...

Nek VAM je nazdravlje na takvoj buducnosti...:bljak:
 
Ne ja sam normalan čovek , a ti si mentalno poremećen , jer pokušavaš da napraviš senzaciju od nečega što se zna da se dešavalo , ali nije vest po meni ekshumacija već da to rade organi države čiji su ljudi to počinili E TO JE VEST! .
Ima vremena da svi dođu na red pa tako niko neće biti doveka zaštićen.
Kada tada će istina izbiti na videlo i krivci će biti kažnjeni.
Znaci ti nazivas uspehom to sto su ustase posle 15 godina POCELE da rade na egzumaciji i "pronalazenju" zlocinaca......................idi leci se
 
Treba da se pamti.

Da im se osvetimo jednog dana.

Pa da se onda oni osvete nama...

Pa mi njima...

Pa oni nama...


Pa tako sledecih 1000 godina, svakih 40-50 godina cemo klati jedni druge.......

A za to vreme svet ce setati po Marsu, uzivati u svim tehnoliskim dostignucima buducnosti, a za to vreme mi cemo se vredno klati ko najmracnija i najzatucanija africka plemena...

Nek VAM je nazdravlje na takvoj buducnosti...:bljak:

Praštaj, ali ne zaboravljaj. Ne treba naše greške da zaboravimo, jer će se ponoviti. Osveta je na Bogu, a ne na ljudima!
 
:eek::eek::eek:
A da dodam ja nisam hrvat :neutral:
Ma da , sve je kako ti kažeš naši su apsolutno nevini.
Aj neću da se više dopisujem s tobom .

Ма није битно да ли јеси или ниси 'рват - БИТНО ЈЕ ДА ТИ НИСИ ЧОВЕК! На Крстарици има безброј тема о злочинима које су починили Срби - никада нисам прочитао ни један пост у коме би неки Србин написао ДА НИЈЕ ПОТРЕБНО ДА ЗЛОЧИНАЦ ОДГОВАРА ЗА ЗЛОЧИН - АЛИ НИКАДА. А ти, шта си ти написао? "ПА ШТА" - то је твоја реакција на једну поразну вест за сваког нормалног човека.
Једино су се водиле жестоке расправе о томе шта је ЗЛОЧИН, шта је РАТНИ ЗЛОЧИН, шта је ГЕНОЦИД јер се са тим појмовима манипулише и овде а и у тзв.Хашком "суду".

На овој теми није се огласио ни један 'рват од многих који опседају овај сајт са речима жаљења бар за ону децу - што само доказује да су моје тврдње о том народу тачне. Жалосно.
 
На овој теми није се огласио ни један 'рват од многих који опседају овај сајт са речима жаљења бар за ону децу - што само доказује да су моје тврдње о том народу тачне. Жалосно.

Nemoj prizivati, odmah ce muskokrk doci ;)
 
Kao prvo smanji slova svi vidimo dobro i to vidimo da je među ekshumiranima i troje dece.
Drugo oni su , očigledno tu i tamo , krenuli sa raskrinkavanjem svojih bisera -zločinaca i krenuli su sa razotkrivanjem kao i traganjem za odgovornima i to je primer koje bi srpske vlasti kao i narod trebalo da cene i poštuju , i da se i sami povedu za tim primerom i krenu u razotkrivanje istine o naprimer "Stajićevom selu" naprimer.
Naravno ovo treba nastaviti i proširiti na sve zločine na njihovoj teritoriji a ne zaustaviti se na ovome.
Kao treće jadni smo mi ako od ovoga pravimo senzaciju jer kao što rekoh imamo i mi naše bisere koji će kada tada biti razotkriveni , jer ni mi nismo kao narod bili imuni na rat i na sva ta dešavanja u ratu, umesto da pravimo senzacije treba prionuti pronaći i kazniti te naše "bisere" i pokazati svima u svetu da smo sposobni kao narod i država da se sami obračunamo sa takvima.

Glupim i neprimerenim komentarima neces uspeti prikriti ustaske zlocine,.................nemoj se ni truditi.......................mi da postujemo sto su POCELI da otkrivaju zlocince.......................znaci to treba da nam bude satisfakcija za sve one sto su poklali:eek::eek::eek:......................jos jednom ,idi leci se
 
Zasto se jedan Karibijanac sikiriki oko toga :think:

Ma mene duso to vise ne zanima, ja sam IZNAD toga.

Ja sam naucio na Kraibima jednu veliku istinu: da je nacionalnost obicnom coveku POTPUNO NEBITNA. Bitna je samo onima koji zive od nje, a to su popovi i politicari, pa manipulisu sve ostale.

Samo hocu da pokazem vama KO STE VI.

Sticem utisak da medju ovim Srbima ovde, koji osuduju taj zlocin, ima dosta onih koji bi iz osvete nacinili isti takav i veci zlocin, samo da se nadju u prilici.
 
Treba da se pamti.

Da im se osvetimo jednog dana.

Pa da se onda oni osvete nama...

Pa mi njima...

Pa oni nama...


Pa tako sledecih 1000 godina, svakih 40-50 godina cemo klati jedni druge.......

A za to vreme svet ce setati po Marsu, uzivati u svim tehnoliskim dostignucima buducnosti, a za to vreme mi cemo se vredno klati ko najmracnija i najzatucanija africka plemena...

Nek VAM je nazdravlje na takvoj buducnosti...:bljak:

А зар теби није пало на памет ДА БИ МОЖДА ТРЕБАЛО ДА НАПИШЕШ ДА ЈЕ ПОТРЕБНО ПРОНАЋИ ЗЛОЧИНЦЕ И ПРОЦЕСУИРАТИ ИХ ЗА ПОЧИЊЕНЕ ЗЛОЧИНЕ??? :rtfm::rtfm::rtfm: Шта ти значи овакав коментар - опет смрдљиво комунистичко гурање под тепих усташких злочина?
 
Treba da se pamti.

Da im se osvetimo jednog dana.

Pa da se onda oni osvete nama...

Pa mi njima...

Pa oni nama...


Pa tako sledecih 1000 godina, svakih 40-50 godina cemo klati jedni druge.......

A za to vreme svet ce setati po Marsu, uzivati u svim tehnoliskim dostignucima buducnosti, a za to vreme mi cemo se vredno klati ko najmracnija i najzatucanija africka plemena...

Nek VAM je nazdravlje na takvoj buducnosti...:bljak:



Bedan pokusaj da se ironijom postavi paralela.
Ali postoji jedan problem:
Srbi nikad nisu vrsili genocid nad Hrvatima, a obratno se ponavljalo vise puta.
Doci ce i vreme naplate dugova.
 
Bedan pokusaj da se ironijom postavi paralela.
Ali postoji jedan problem:
Srbi nikad nisu vrsili genocid nad Hrvatima, a obratno se ponavljalo vise puta.
Doci ce i vreme naplate dugova.

Samo nek oni vrate Srbe u ustav Republike Hrv... NNDH, nek vrate Srbe svojim kućama, a za klanje ima prasići i jagnjići... :mrgreen:
 
Ma mene duso to vise ne zanima, ja sam IZNAD toga.

Ja sam naucio na Kraibima jednu veliku istinu: da je nacionalnost obicnom coveku POTPUNO NEBITNA. Bitna je samo onima koji zive od nje, a to su popovi i politicari, pa manipulisu sve ostale.

Samo hocu da pokazem vama KO STE VI.
.

Ti si iznad ? Sto sa zamaras ovde, trosis vreme i energiju?

Nama- mislis i MENI ? Ako neko ne pati od nacionalnosti, to sam JA, tako da si promasio ;)
 
Treba da se pamti.

Da im se osvetimo jednog dana.

Pa da se onda oni osvete nama...

Pa mi njima...

Pa oni nama...


Pa tako sledecih 1000 godina, svakih 40-50 godina cemo klati jedni druge.......

A za to vreme svet ce setati po Marsu, uzivati u svim tehnoliskim dostignucima buducnosti, a za to vreme mi cemo se vredno klati ko najmracnija i najzatucanija africka plemena...

Nek VAM je nazdravlje na takvoj buducnosti...:bljak:

Ako se mi njima samo jednom budemo osvetili, vise nece imati prilike da se oni osvecuju,...............
zato ne brini se previse..............................nego pravi planove za mars, tamo ti je mesto:mrgreen:
 

Back
Top