Ekshumacija tela Davida Dragičevića 12. marta, sahrana u Austriji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da Davor ima taj snimak presudio bi im još odavno....

Nema od toga nista.Da ima nesto konkretno pa ne bi ga jedan jak advokat kao sto je Nobilo napustio.Ono sto je idiot Davor uspio je da otegne i izmuze ovu situaciju.Izmuze tako sto se finansijski okoristio te napravio ljude koji su bili uz njega budalama a najvise muslimane baaa...Nije on jedini koji se okoristio finansijski ima tu jos par osoba.Dakle eto,uspio je par stvari....da zloupotrijebi smrt svog sina,domogavsi se odredjene svote novca koja nije mala,da navuce gnjev odredjenog broja ljudi koji su bili uz njega,da pobjegne od zakona i uhvati se magle u Austriju i tako to....pravi primjer supcine.
 
Као што сам рекао у почетку јако је важно испитати ко је био Давид Драгичевић.

BRAVO VOKERU!!!!TO JE PREDUSLOV SVEGA.

- - - - - - - - - -

Neka nose telo,barem posteni mrtvi nece pocivati pored narkomana,lopova,olosa.To kao agnostik kazem.Da oce i ovde da telo Tijane Juric prebace u neku drugu zemlju.

Što Tijanino?Da nije stari Juric uprskao nesto?
 
Poslednja izmena:
Родитељи неће себи да признају да имају проблематично дете.

Roditelji su morali znati ko im je dete....ako je otac znao da je David problematičan(ako je bio,,,,on kaze nije)trebao ga je vaditi i spašavati iz problema...Ako je bio i problematičan trebali su ga drugacije opametiti,a ne ubiti...ima načina....
 
Ja prvi evo hocu ako ga provalim da se bavi sumljivim radnjama....lično bi mu zube razbio pre nego neko drugi mu ih razbije....Ako nema discipline leti iz kuce.....ne tice me se...a ne da ga podrzavam još ako ne valja!!!!!Jok!

Ali istini za volju vecinom si pravu..vecina roditelja još i podrzava svoju nevaspitanu decu....zato i problemi nastaju...

Mada dok se ne ispita ko je bio DAvid....nista od svega...ubistvo je to....morali bi sve ispitati..

A kako polako rade nece nikada niti ih se tiče
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top