Ekshumacija tela Davida Dragičevića 12. marta, sahrana u Austriji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Шећеру зар ниси најавио скидање Додика до априла?! (...)

"Слаткишу" теби и твом колеги модератору из БиХ моја маленкост је понудила опкладу овде на Форуму јавно, ономад када сте преко сваке мере сеирили због "успешне" изборне крађе у вашој земљи, да се ја самобанујем ако Додик не падне до 1. јануара 2019, а да вас двојица у супротном не будете више модератори на Крсти; како ниси пустио ни гласића после те понуде правећи се да не видиш тај мој post - а који сам написао знајући да ви немате три чисте низашта а камоли да се кладите на тему вашег Додоа - ја сам ти понудио нови рок до априла 2019. Ваша шутња била је трагикомична - и бедна.
 
http://www.6yka.com/novosti/pravda-za-davida-sutra-je-ispracaj-davidovog-tijela-iz-ovog-geta-planiran-skup-na-granici-bih

PRAVDA ZA DAVIDA: Ispraćaj Davidovog tijela iz ovog GETA. Planiran skup na granici BiH

2a62cce4-ef91-47af-bd27-d980a2cc3f6b.png


I sinoć je održano okupljanje grupe Pravda za Davida ispred Hrama Hrista spasitelja u Banjaluci.

Grupa Pravda za Davida planira da isprati Davidovo tijelo iz BiH.

"U 10 časova ujutru je planiran ispraćaj Davidovih posmrtnih ostataka, a krećemo iz pravca Rebrovačke crkve, vozilo će ići preko Gradskog mosta, ide kroz centar grada i nastavlja dalje tranzitom i na jednom mjestu na tranzitu je planirano da svi oni koji žele svojim vozilima da se priključe koloni koja će ići iza pogrebnog vozila starom gradiškom cestom i idemo prema izlazu iz ovog geta. Tamo na granici je predviđen takođe jedan skup da se pošalje poruka. Od tog mjesta David napušta ovu zemlju i ide prema Austriji gdje je sahrana planirana u petak", rekao je Ozren Perduv iz grupe Pravda za Davida.

Fullscreen%20capture%2013032019%20185942.jpg


Ozren ističe da će grupa Pravda za Davida i dalje nastaviti da se bori i da traži istinu, a u narednom periodu planirano je i obilježavanje nekoliko dana- Dan Davidovog nestanaka, dan njegovog pronalaska i početak formiranja grupe Pravda za Davida.
 
Poslednja izmena od moderatora:
"Слаткишу" теби и твом колеги модератору из БиХ моја маленкост је понудила опкладу овде на Форуму јавно, ономад када сте преко сваке мере сеирили због "успешне" изборне крађе у вашој земљи, да се ја самобанујем ако Додик не падне до 1. јануара 2019, а да вас двојица у супротном не будете више модератори на Крсти; како ниси пустио ни гласића после те понуде правећи се да не видиш тај мој post - а који сам написао знајући да ви немате три чисте низашта а камоли да се кладите на тему вашег Додоа - ја сам ти понудио нови рок до априла 2019. Ваша шутња била је трагикомична - и бедна.

Evo nemam pametnija posla od klađenja sa tobom. Naravno u svojim prognozama si kao i uvijek žestoko omašio.
 
"Слаткишу" теби и твом колеги модератору из БиХ моја маленкост је понудила опкладу овде на Форуму јавно, ономад када сте преко сваке мере сеирили због "успешне" изборне крађе у вашој земљи, да се ја самобанујем ако Додик не падне до 1. јануара 2019, а да вас двојица у супротном не будете више модератори на Крсти; како ниси пустио ни гласића после те понуде правећи се да не видиш тај мој post - а који сам написао знајући да ви немате три чисте низашта а камоли да се кладите на тему вашег Додоа - ја сам ти понудио нови рок до априла 2019. Ваша шутња била је трагикомична - и бедна.

Значи пропустио сам прилику да се самобанујеш, па рекао сам ти и тада а и сада да би Форум био досадан без тебе.
Колико год се то теби чинило чудно ја поштујем туђе мишљење и изразито сам толерантан.
Али ти имаш проблем јер си поприлично искључива особа.
Разлог те искључивости може бити јер пишеш за туђе интересе због личног интереса, јер си екстрем у неком политичком личном опредељењу или јер си само обични форумски дилкан (што мислим да ниси).
 
Ја сам јуче и њега ставио на игнор листу.
Имам јак желудац, хвала Богу, али све има своје границе.
Далеко сам од особе која жели сукобе у било ком облику...
Поштујем свачије мишљење, слагао се или не...
Али двије "ствари" не подносим: србомрзачке мантре и егоманијаке.
Дотични је комбинација тога, плус НИЈЕ дилкан, дакле ради за кеш...
Савршена олуја антисрпског форумашења...

:mrgreen:
 
Ја сам јуче и њега ставио на игнор листу.
Имам јак желудац, хвала Богу, али све има своје границе.
Далеко сам од особе која жели сукобе у било ком облику...
Поштујем свачије мишљење, слагао се или не...
Али двије "ствари" не подносим: србомрзачке мантре и егоманијаке.
Дотични је комбинација тога, плус НИЈЕ дилкан, дакле ради за кеш...
Савршена олуја антисрпског форумашења...

:mrgreen:

Слажем се али ја сам чврсто одлучио да ми нико не иде на игнор листу, то ми дође као психолошка вјежба.
 
Ја брате имам довољно "вјежбе" са таквим и много горим стварном животу.
Ође бих да се мало опустим...
ОК, не баш опустим, ипак је ово Политика...
Али вјеруј ми, било је и на Мистеријама којекаквих будала...и на Религији...
Почели су ликови скакати једни другима за врат и због филмова...
Заправо размишљам да одморим од свих "Драгичевића" свих форума...
 
Ја брате имам довољно "вјежбе" са таквим и много горим стварном животу.
Ође бих да се мало опустим...
ОК, не баш опустим, ипак је ово Политика...
Али вјеруј ми, било је и на Мистеријама којекаквих будала...и на Религији...
Почели су ликови скакати једни другима за врат и због филмова...
Заправо размишљам да одморим од свих "Драгичевића" свих форума...

Пази политика форум има највише пацијената сигуран сам али треба вјежбати тј. радити на самоконтроли,добро дође и у реалном животу.
За религију немам живаца а вјерујеш да нисам нити једном ушао на форум економије а то сам по струци.
Просто бих вјероватно био стално у бану тако да сам одустао,јер од силних стручњака и шта све не добијем осип.
Политика форум јесте ружан и тежак али даје највише простора за индивидуализам и зато сам још присутан ту.
 
Потписујем.
Него, што се тиче теме...
Колика је реална шанса да овај "покрет" настави да живи?
Мсм, сад кад су одрадили и посљедњи медијски циркус...
Умјесто да један такав трагичан чин као ексхумација буде обављен у тишини...
Лично не вјерујем да ће екипица да одустане...
Али слабе су им сад шансе да добију већу подршку.
 
Ма готова је то прича, није прошло више среће други пут.
Зна то и Давор,свјестан је свега поготово једно од видео јављања попут Бин Ладена када је прозвао и опозицију да се окористила, контам у себи добро јутро Колумбо.Међутим Давор није баш толико наиван лик како сам ја лично претпостављао у почетку.
Свашта се ту издешавало,не добро по њега, да је остао могао је попушити метак од неког дилкана " с друге стране" јер су већ изреволтирани ратни војни инвалиди почели да дижу глас против њега.
 
Пази политика форум има највише пацијената сигуран сам али треба вјежбати тј. радити на самоконтроли,добро дође и у реалном животу.
За религију немам живаца а вјерујеш да нисам нити једном ушао на форум економије а то сам по струци.
Просто бих вјероватно био стално у бану тако да сам одустао,јер од силних стручњака и шта све не добијем осип.
Политика форум јесте ружан и тежак али даје највише простора за индивидуализам и зато сам још присутан ту.

Тако је. На другим пдф-има ме извесна особа вечито прати и учи памети. Само ћу ту да седим убудуће.
 
Ko bre nije dilkan?! Većeg morona od pomenutog nećeš naći ni da pretabanaš sve od Urala do Portugala. To nije mali nivo gluposti, to je monumentalna stvar, nešto što se dešava jednom u milenijumu...

И ја мислим да он није дилкан искрено јер врло пажљиво и стрпљиво ради по задатку некада и по 24 сата дневно.То не може дилкан ако мене питаш.
 
И ја мислим да он није дилкан искрено јер врло пажљиво и стрпљиво ради по задатку некада и по 24 сата дневно.То не може дилкан ако мене питаш.
E bre, vi niste normalni:zcepanje:
Komsija radi 24 sata na zadatku 1 posteno placenog Antisrbina, a covek Srbin i to onako kao iz skolskog udzbenika.
Zasto bismo svi imali isto misljenje? Ko bi uopste i ucestvovao u diskusijama ako bi se ovo pretvorilo u Srbin-Info?
 
E bre, vi niste normalni:zcepanje:
Komsija radi 24 sata na zadatku 1 posteno placenog Antisrbina, a covek Srbin i to onako kao iz skolskog udzbenika.
Zasto bismo svi imali isto misljenje? Ko bi uopste i ucestvovao u diskusijama ako bi se ovo pretvorilo u Srbin-Info?

Овај птф више личи на двоугао, напредни жути ВС либерални жути. Уме да буде занимљиво али је генерално ужас.
 
https://www.rtvbn.com/3944369/david-zauvijek-napustio-srpsku

David zauvijek napustio Srpsku

Uz povike "pravda" i pjesmu Klinac u getu ispraćen je jutros iz Banjaluke kovčeg u kome su posmrtni ostaci Davida Dragičevića, ekshumirani prije dva dana.

765-430-45390a69c3ecfa601110d9e818bbd25a.jpg


Četvrtak, 14.03.2019. | 10:39

Kolona nekoliko auta jutros je oko 10 časova s kovčegom krenula ispred Rebrovačke crkve prema Gradiški. Nije im dozvoljeno da idu kroz centar grada, jer su organizatori dobili obavještenje od policije da ne mogu ići tim putem.

cf8d91b1f04e72ca9d87c338aa66d92f.jpg


Auto sa kovčegom ispraćeno je uz glasne uzvike “Pravda” i pjemu Klinac u getu, koju je napisao David.

Davidovo tijelo će biti prevezeno u Viner Nojštat u Austriji gdje će sutra biti održana sahrana.

Policiji krivi mediji

Iz Policijske uprave Banjaluka naknadno su demantovali da nisu dozvolili kretanje vozila s kovčegom pokojnog Davida Dragičevića kroz centar grada i zapadni tranzit.

Oni su pojasnili da nisu određivali ni trasu kretanja, niti je bilo zahtjeva za postupanje policijskih službenika u vezi s tim.

– Netačni su i nekorektni navodi koji se plasiraju u pojedinim medijima – rekli su portalu Srpskainfo u banjalučkoj policiji.

Podsjetimo, iz grupe Pravda za Davida su rekli da su planirali da s kolonom vozila prođu kroz centar grada, ali da su ih policajci jutros obavijestili da im to nije dozvoljeno i da moraju ići banjalučkim poljem, odnosno istočnim tranzitom.

BN TV
 
Poslednja izmena od moderatora:
https://www.rtvbn.com/3944369/david-zauvijek-napustio-srpsku

David zauvijek napustio Srpsku

Uz povike "pravda" i pjesmu Klinac u getu ispraćen je jutros iz Banjaluke kovčeg u kome su posmrtni ostaci Davida Dragičevića, ekshumirani prije dva dana.

765-430-45390a69c3ecfa601110d9e818bbd25a.jpg


Četvrtak, 14.03.2019. | 10:39

Kolona nekoliko auta jutros je oko 10 časova s kovčegom krenula ispred Rebrovačke crkve prema Gradiški. Nije im dozvoljeno da idu kroz centar grada, jer su organizatori dobili obavještenje od policije da ne mogu ići tim putem.

cf8d91b1f04e72ca9d87c338aa66d92f.jpg


Auto sa kovčegom ispraćeno je uz glasne uzvike “Pravda” i pjemu Klinac u getu, koju je napisao David.

Davidovo tijelo će biti prevezeno u Viner Nojštat u Austriji gdje će sutra biti održana sahrana.

Policiji krivi mediji

Iz Policijske uprave Banjaluka naknadno su demantovali da nisu dozvolili kretanje vozila s kovčegom pokojnog Davida Dragičevića kroz centar grada i zapadni tranzit.

Oni su pojasnili da nisu određivali ni trasu kretanja, niti je bilo zahtjeva za postupanje policijskih službenika u vezi s tim.

– Netačni su i nekorektni navodi koji se plasiraju u pojedinim medijima – rekli su portalu Srpskainfo u banjalučkoj policiji.

Podsjetimo, iz grupe Pravda za Davida su rekli da su planirali da s kolonom vozila prođu kroz centar grada, ali da su ih policajci jutros obavijestili da im to nije dozvoljeno i da moraju ići banjalučkim poljem, odnosno istočnim tranzitom.

BN TV

Ko finansira ceo ovaj cirkus, kad su mu otac i mati neradnici.?
 
За оне који НИСУ из Бањалуке, а таквих је овдје 99 одсто:
Ребровачка црква се налази на тзв. источном транзиту, на који се излази из црквеног дворишта.
Тај транзит води директно до кружног тока на излазу из града према сјеверу, тј. Аустрији, Хрватској...
Дакле, не постоји разлог да аутомобил са посмртним остацима иде другом рутом.
О чињеници да су "ОНИ ПЛАНИРАЛИ" нећу...довољно је болести било овдје.
Сутра је сахрана несретног момка у Аустрији.
Довољно да се ова и друге теме "О ДАВИДУ" забране и закључају.
Ако неко жели да пише против Додика, МУП РС или саме Српске, нека отвори другу тему.
Ова је већ историја.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top