E SAD STE ME IZNERVIRALI

Iskreno, ne znam kako da to rijesis... Jedino da jasno das do znanja toj djevojci, da te ona vise uopste ne zanima... Kad vidi da zaista mislis ozbiljno, valjda ce da te ostavi na miru...
Isto tako trebalo bi da se ponasaju i tvoji u Jugi...
 
Gazdarica:
Iskreno, ne znam kako da to rijesis... Jedino da jasno das do znanja toj djevojci, da te ona vise uopste ne zanima... Kad vidi da zaista mislis ozbiljno, valjda ce da te ostavi na miru...
Isto tako

Hej ona se ponasa kao kreten.Shvatas da jednostavno neodustaje.NIKADA joj nisam obecao nista.Moram sebi priznati da sam proveo sa njom par predivnih meseci.Ali to je bio i provod za nju.Pomagao sam joj u svakom smislu i materijalnom.Cak iposao sam joj nasao.Sve je imala s moje strane.Ali nikad ponavljam nikada ponudu za brak.Greska je sto joj nisam rekao da imam stalnu devojku ovde.Ali govorio sam joj da imam prolazne veze.
 
Anonymous:
d1:
Slusaj reci sta imas.Ajde budi pravi Balkanac pljuni to ,,,,Sto zelis da mi kazes pa sjasi.
Blessed is he who in the name of charity and good will sheperds the weak through the valley of darkness for he is truly his brother keeper and finder of lost children...
AND I WILL STRIKE DOWN UPON THEE WITH GREAT VENGEANCE AND FURIOUS ANGER... THOSE WHO POISON AND DESTROY MY BROTHERS...AND YOU WILL KNOW.. MY NAME IS THE LORD.. WHEN I LAY MY VENGEANCE UPON THEE.
 
Gazdarica:
Nisi bio iskren prema njoj... Zato sada snosis posljedice... Ipak, bez obzira na to, mislim da ti jedino preostaje da budes uporan u svojoj ozbiljnosti....

Da biti uporan.Ja je gledam proba vencanicu.Smeje se.Pa me pogleda ispod oka:I pita ima li jos koja tajna.A ....ja.U zemlju bi propao od stida.To je za tri dana.Nemogu vise ni da disem ko covek smrdim na cigarete i mastam kada bi ovo samo bio san.Nastupio bi novi dan.NIje problem .E stvarno sam ocajan.Sa 25 zivot me je isibao na mnoge nacine.I davao mi malo lepih stvari.Prvi put sam osetio zivot pre tri dana kada je rekla da.I sada eh sada.To je mora.
 
d1:
Anonymous:
d1:
Slusaj reci sta imas.Ajde budi pravi Balkanac pljuni to ,,,,Sto zelis da mi kazes pa sjasi.
Blessed is he who in the name of charity and good will sheperds the weak through the valley of darkness for he is truly his brother keeper and finder of lost children...
AND I WILL STRIKE DOWN UPON THEE WITH GREAT VENGEANCE AND FURIOUS ANGER... THOSE WHO POISON AND DESTROY MY BROTHERS...AND YOU WILL KNOW.. MY NAME IS THE LORD.. WHEN I LAY MY VENGEANCE UPON THEE.

da uplasio si me.
 
d1:
just stay out of my way...
ma koji je bre tebi dokazao si svima na forumu da nisi bi ili homo.I ti stvarno nemas veze sa ovom pricom.Niti stijim na tvom putu nitzi me interesujes.Shvati ja sam covek sa svojim problemima i zivotom.Nauci da ne bezis od ljudi koji su drugaciji od tebe,Ima mnogo ovde ljudi koji se prestavljaju drugacije nego sto jesu.Zasto pa ovo je jedan nacin da vas malo ko zna da ustvari otkrijete tajne o sebi.Ja jesam takav i nestidim se .Sutr cu se prijaviti pod drugim imenom i opet ces se dopisivati samnom.I sta onda gde je razlika.Nebudi zatucan.Ne izgledas tako.Sem oga ovo je pitanje i bilo napisano jednoj osobi od koje ocekujem pomoc i iskreno misljenje koje uvek daje.Zaista kada bi mi se ukazala ta cast da upoznam gazdaricu mislim da bi bio bogatiji za mnogo mnogo godina necijih sitnih zivota koji nemogu shvatiti savremene ljude.
 
Marsovac.:
d1:
just stay out of my way...
ma koji je bre tebi dokazao si svima na forumu da nisi bi ili homo.I ti stvarno nemas veze sa ovom pricom.Niti stijim na tvom putu nitzi me interesujes.Shvati ja sam covek sa svojim problemima i zivotom.Nauci da ne bezis od ljudi koji su drugaciji od tebe,Ima mnogo ovde ljudi koji se prestavljaju drugacije nego sto jesu.Zasto pa ovo je jedan nacin da vas malo ko zna da ustvari otkrijete tajne o sebi.Ja jesam takav i nestidim se .Sutr cu se prijaviti pod drugim imenom i opet ces se dopisivati samnom.I sta onda gde je razlika.Nebudi zatucan.Ne izgledas tako.Sem oga ovo je pitanje i bilo napisano jednoj osobi od koje ocekujem pomoc i iskreno misljenje koje uvek daje.Zaista kada bi mi se ukazala ta cast da upoznam gazdaricu mislim da bi bio bogatiji za mnogo mnogo godina necijih sitnih zivota koji nemogu shvatiti savremene ljude.


marsovac hoces li ti da platis ovo sto si se usunjao kao podstanar na moj topic?
 
JOVANA77:
Marsovac.:
d1:
just stay out of my way...
ma koji je bre tebi dokazao si svima na forumu da nisi bi ili homo.I ti stvarno nemas veze sa ovom pricom.Niti stijim na tvom putu nitzi me interesujes.Shvati ja sam covek sa svojim problemima i zivotom.Nauci da ne bezis od ljudi koji su drugaciji od tebe,Ima mnogo ovde ljudi koji se prestavljaju drugacije nego sto jesu.Zasto pa ovo je jedan nacin da vas malo ko zna da ustvari otkrijete tajne o sebi.Ja jesam takav i nestidim se .Sutr cu se prijaviti pod drugim imenom i opet ces se dopisivati samnom.I sta onda gde je razlika.Nebudi zatucan.Ne izgledas tako.Sem oga ovo je pitanje i bilo napisano jednoj osobi od koje ocekujem pomoc i iskreno misljenje koje uvek daje.Zaista kada bi mi se ukazala ta cast da upoznam gazdaricu mislim da bi bio bogatiji za mnogo mnogo godina necijih sitnih zivota koji nemogu shvatiti savremene ljude.


marsovac hoces li ti da platis ovo sto si se usunjao kao podstanar na moj topic?


Da platicu.ionako svaku stvar u zivotu krvavo :( placam. :(
 
Gazdarica:
Tja, ako mislis da ce saznati, bolje da joj kazes sada, prije vjencanja, nego kasnije da sve izadje na vidjelo...

Nemogu nemam snage.Ostavice me.Shvatila je moju potrbu za mojim bisex sklonostima ali nece shvatiti i ovo.Mozda je resenje da je jednostavno ostavim.I barem ceme posle toga mrzeti kao sto niko nikoga nije.
 
Iskreno, ne bi bilo fer, ali ja bih joj to precutala i ozenila se(kako ovo "ozenila" blesavo zvuci)...
Kad ova druga shvati to, valjda ce odustati...
A, ako i ne odustane, a Renate nesto pocne da sumnja, sve bih negirala... Rekla bih joj da je to neka bivsa djevojka, koja je poludjela od ljubomore, pa hoce da mi napakosti, sto sam je ostavila...
 
Gazdarica:
Marsovce, ako te kad put slucajno nanese u Banjaluku, bice mi drago da te upoznam...
Hvala ti veruj i mani.Nikada nisam birao ljude i nikada nisam pravio razliku.Mozda sam zato iskusio ono sto neki nece ni za citav zivot.Imam veru u ljude.I uvek slepo verujem i kada vidim da me lazu verujem da je opravdano.I zato u toj slepoj veri da nepovredim druge ljude kao sto oni povredjuju mene.Zapetljam se u sopstvene lazi.i izgubim srecu.neznam zasto ali slepo verujem da me samo ti ovde mozes shvatiti. :(
 

Back
Top