E na ciji koncert biste voleli da idete:))

  • Začetnik teme Roots,rock,reggae
  • Datum pokretanja
Courtney:
dragomir51:
NA KONCERT DREAM THEATRE-A, ONI SU TAKO STRAVA, TU JE NARAVNO I SLAYER.SLAYER BI POCEO SA PESMOM:JESUS SAVES, A DREM BI POCEO SA :BIG MEDLEY
A ONDA BI POZVALI MENE KAO POSEBNOG GOSTA!!!YEAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Jao Slayer...mmmmm,jao Slayer...nisi trebala....jao Slayer...doci ce oni kod nas,aha,oce,oce :cry: Oce jednog dana :D
E oni su bili na pepsiju, mozda dodju i dogodine pa eto ti prilike
 
. . .:
Courtney:
dragomir51:
NA KONCERT DREAM THEATRE-A, ONI SU TAKO STRAVA, TU JE NARAVNO I SLAYER.SLAYER BI POCEO SA PESMOM:JESUS SAVES, A DREM BI POCEO SA :BIG MEDLEY
A ONDA BI POZVALI MENE KAO POSEBNOG GOSTA!!!YEAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Jao Slayer...mmmmm,jao Slayer...nisi trebala....jao Slayer...doci ce oni kod nas,aha,oce,oce :cry: Oce jednog dana :D
E oni su bili na pepsiju, mozda dodju i dogodine pa eto ti prilike
U,da,a jos ako nastave tako,pa za jedno 3-4 godine,kad ja dovoljno porastem da idem na njihov koncert,u Pesti...smrc... :cry:
 
Courtney:
. . .:
Courtney:
dragomir51:
NA KONCERT DREAM THEATRE-A, ONI SU TAKO STRAVA, TU JE NARAVNO I SLAYER.SLAYER BI POCEO SA PESMOM:JESUS SAVES, A DREM BI POCEO SA :BIG MEDLEY
A ONDA BI POZVALI MENE KAO POSEBNOG GOSTA!!!YEAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Jao Slayer...mmmmm,jao Slayer...nisi trebala....jao Slayer...doci ce oni kod nas,aha,oce,oce :cry: Oce jednog dana :D
E oni su bili na pepsiju, mozda dodju i dogodine pa eto ti prilike
U,da,a jos ako nastave tako,pa za jedno 3-4 godine,kad ja dovoljno porastem da idem na njihov koncert,u Pesti...smrc... :cry:

Neka nemoj da places. Doce oni, jednput :D
 
Stoorbak:
. . .:
Jeanny:
Sonata Arctica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedva cekam dan kada ce doci ovde ili barem u blizinu!
:shock:
Jezik pregrizla! gde ces to smece da dovodis, pa i naseg imamo dosta.

xexex postujem ih samo zato shto su iz Finske, a muzika je .....!

Cekajte ljudi, sta im fali?
Sta ste slusali od njih da biste mogli da ih kritikujete?
 
Jeanny:
Stoorbak:
. . .:
Jeanny:
Sonata Arctica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedva cekam dan kada ce doci ovde ili barem u blizinu!
:shock:
Jezik pregrizla! gde ces to smece da dovodis, pa i naseg imamo dosta.

xexex postujem ih samo zato shto su iz Finske, a muzika je .....!

Cekajte ljudi, sta im fali?
Sta ste slusali od njih da biste mogli da ih kritikujete?
Ja sam slusao od njih "The End Of This Chapter" i jos jednu pesmu. Procitao sam txt-ove i bile su mi prilicno glupi.
Mislim prvi put kad sam ih cuo prilicno sam se popalio na njih i onda sam malo prosvrljao po webu za txtove i poslusao bolje i vise mi nisu bili toliko dobri. Nekako su mi suvise blagi za metal. Vise su mi neki pop i sl. nego pravi metal. Mislim poslusaj Samael, Korozy i ono skontaces razliku. Ili ako hoces ljubavne txtove poslusaj Macbeth. Razlika mi je nekako previse velika. Nekako su mi, tako da kazem, jadni. Eto to je od mene.
 
. . .:
Jeanny:
Stoorbak:
. . .:
Jeanny:
Sonata Arctica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedva cekam dan kada ce doci ovde ili barem u blizinu!
:shock:
Jezik pregrizla! gde ces to smece da dovodis, pa i naseg imamo dosta.

xexex postujem ih samo zato shto su iz Finske, a muzika je .....!

Cekajte ljudi, sta im fali?
Sta ste slusali od njih da biste mogli da ih kritikujete?
Ja sam slusao od njih "The End Of This Chapter" i jos jednu pesmu. Procitao sam txt-ove i bile su mi prilicno glupi.
Mislim prvi put kad sam ih cuo prilicno sam se popalio na njih i onda sam malo prosvrljao po webu za txtove i poslusao bolje i vise mi nisu bili toliko dobri. Nekako su mi suvise blagi za metal. Vise su mi neki pop i sl. nego pravi metal. Mislim poslusaj Samael, Korozy i ono skontaces razliku. Ili ako hoces ljubavne txtove poslusaj Macbeth. Razlika mi je nekako previse velika. Nekako su mi, tako da kazem, jadni. Eto to je od mene.

Pa dobro, ne kazem ja da su oni bas bas metal, i da, textovi su cudni, ali poslusaj eclipticu, to ti je odlican power album (sa par balada)...inace, "The End Of This Chapter" mi je omiljena pesma, jako mi se svidja muzicki, text manje-vise...
 
Stoorbak:
dragomir51:
NA KONCERT DREAM THEATRE-A, ONI SU TAKO STRAVA, TU JE NARAVNO I SLAYER.SLAYER BI POCEO SA PESMOM:JESUS SAVES, A DREM BI POCEO SA :BIG MEDLEY
A ONDA BI POZVALI MENE KAO POSEBNOG GOSTA!!!YEAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

I shta bi se desilo kad bi se probudila? Pao jorgan!?
xexexe :p
ha, ha , ha very funny!!!
 
dragomir51:
Anonymous:
POZDRAV ZA DRAGOMIRA51! :oops:
VUHU, A KO JE TO???
U SVAKOM SLUCAJU PREDPOSTAVLJAM DA SI FAN DREAM-A!@!

KEEEP GOING!!!
ONCE THE STONE YOU CROWLING UNDER IS LIFTED ON YOUR SHOULDERS
ONCE THE CLOUD THAT IS RAINING OVER YOUR HEAD DISSSAPEAR THE NOISE YOU'LL HEAR WILL BE CRASHING DOWN THE HOLLOW YEARS!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
JA SAM MAKI.DREAM THEATRE SU MI NAJBOLJI!
P.S.PAZI TI NJEGA,VOLI I NIETZSCHE-A..
 
Anonymous:
dragomir51:
Anonymous:
POZDRAV ZA DRAGOMIRA51! :oops:
VUHU, A KO JE TO???
U SVAKOM SLUCAJU PREDPOSTAVLJAM DA SI FAN DREAM-A!@!

KEEEP GOING!!!
ONCE THE STONE YOU CROWLING UNDER IS LIFTED ON YOUR SHOULDERS
ONCE THE CLOUD THAT IS RAINING OVER YOUR HEAD DISSSAPEAR THE NOISE YOU'LL HEAR WILL BE CRASHING DOWN THE HOLLOW YEARS!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
JA SAM MAKI.DREAM THEATRE SU MI NAJBOLJI!
P.S.PAZI TI NJEGA,VOLI I NIETZSCHE-A..
EEE, OVAJ ZNAS JA SAM ZENSKO ALI ME MRZI DA MENJAM NICKNAME,ZNAS!!! 8) 8) 8) :oops: :oops: :oops: :roll: 8) 8)
 
[/quote]

Bio Dream Theater na Kolarcu??? :?:

...pali babu... :?
[/quote]


Bio, bio, nego sta! I to sa specijalnim gostima i specijalnim programom. Prvo je na pesmi Metropolis solo svirao Bata Kanda, a Surrounded su u duetu pevali Cobi i Djordje Marjanovic. Bilo je tu jos mnogo iznenadjenja, ali reci cu ti jos samo to da se koncert zavrsio pesmom Home koju je Stoja maksimalno dobro izvukla potpuno zasenivsi katastrofalnog pevaca gore pomenute grupe koji nije uspeo da joj drzi (gornju) tercu. :)
 

Bio Dream Theater na Kolarcu??? :?:

...pali babu... :?
[/quote]


Bio, bio, nego sta! I to sa specijalnim gostima i specijalnim programom. Prvo je na pesmi Metropolis solo svirao Bata Kanda, a Surrounded su u duetu pevali Cobi i Djordje Marjanovic. Bilo je tu jos mnogo iznenadjenja, ali reci cu ti jos samo to da se koncert zavrsio pesmom Home koju je Stoja maksimalno dobro izvukla potpuno zasenivsi katastrofalnog pevaca gore pomenute grupe koji nije uspeo da joj drzi (gornju) tercu. :)[/quote]nisra ja tebe ne kapiram da li ti gotivis dream ili ne??
 

Back
Top