Dzon Kliz i njegov humor

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Cao,

Molim vas pomozite mi ako mozete.Pronadjite mi jednu seriju u kojoj je glumio Dzon Kliz ali ne mogu je se nikako sjetiti a mislim da ima naziv nesto o Hotelu a prikazivala se krajem osamdesetih u nocnom programu i to je bila serija sa gafovima koji podsticu na smijeh publike.Radnja se desava u nekom hotelu i slicna je kao Alo, Alo ali ima veoma dobre fore i serija je bila veoma komicna ali je se ne mogu sjetiti.Mozete li mi pomoci da saznam pun naziv ove serije?

Unaprijed zahvalan
 
Fawlty_Towers_title_card.jpg

Hvala vam puno jer ja sam tu seriju prvi put gledao krajem osamdesetih i smijao sam se njegovom humoru a na srpskom je imao drugaciji naziv pa se ne mogu sjetiti.nema veze uglavnom da sam nasao moju omiljenu seriju i mislim da ako je neko nije pogledao neka je pogleda ili ovim putem molim televiziju da pozne prikazivati tu seriju mislim da je serija kao stvorena za B92.Hvala jos jednom.
 
Dozvoljeno je smijanje ali da ti se ne vide zubi nego samo udaris smijeh zatvorenih usta.Ozbiljno ti kazem to je tako u Islamu jer se osmjeh sa pokazanim zubima shvaca kao neprimjernim i nekulturnim ponasanjem.Isto tako kikotanje i valjanje od smijeha kao drzanje za stomak i glasan smijeh nije pohvaljen.Nego treba se smijati zatvorenih usta i da se pokusa biti tih to jest da ne izlazi jak glas iz utrobe.
 

Back
Top