Dženifer Lopez bez foto šopa

А да се изботоксирала прозивали би је због тога, ма мрш и ви и ваши двоструки аршини... не може жена више нормално ни да стари.
Monika Beluči je jedna od poznatih koja je izjavila da želi ostariti u miru. Kada bi se malo više takav način razmišljanja promovisao od strane poznatih, influensera, medija, možda bi se stvari promenile. Ovako gledam svoju okolinu, mlade devojke mojih godina, u ranim dvadesetim ubrizgavaju botoks, idu na ne znam ni ja kakve tretmane protiv starenja. Pa čoveče... dokle smo došli
 
Monika Beluči je jedna od poznatih koja je izjavila da želi ostariti u miru. Kada bi se malo više takav način razmišljanja promovisao od strane poznatih, influensera, medija, možda bi se stvari promenile. Ovako gledam svoju okolinu, mlade devojke mojih godina, u ranim dvadesetim ubrizgavaju botoks, idu na ne znam ni ja kakve tretmane protiv starenja. Pa čoveče... dokle smo došli
Za mene je ona kraljica, kakva jlo
 

Prilozi

  • d776baec567b4f2729a5182b4b596891.jpg
    d776baec567b4f2729a5182b4b596891.jpg
    43,4 KB · Pregleda: 3
  • 16770799223095.jpg
    16770799223095.jpg
    125 KB · Pregleda: 3
Monika Beluči je jedna od poznatih koja je izjavila da želi ostariti u miru. Kada bi se malo više takav način razmišljanja promovisao od strane poznatih, influensera, medija, možda bi se stvari promenile. Ovako gledam svoju okolinu, mlade devojke mojih godina, u ranim dvadesetim ubrizgavaju botoks, idu na ne znam ni ja kakve tretmane protiv starenja. Pa čoveče... dokle smo došli
Није једина, Џесика исто стари природно и говори о томе стално, или она са скроз седом косом, како се зове...кречана, брате...
 
a meni nije jasna ta opsednutost drugima.

neka svako stari kako zeli

neka uradi estetsku operaciju kazu - vidi baba hoce da ostane mlada i samo se upropastila a bila je lepa zena, sramota
druga ne uradi estetsku operaciju kazu - vidi kako se zapustila, sramota

ljudi ce uvek hejtovati, sta god uradili.
nije to opsednutost
nego postoji nešto što je normalno i nešto što nije
nije normalno da devojka od 20 godina ide na tretmane protiv starenja, da se botoksira, ubrizgava ne znam ni ja šta u svoje usne, grudi
možda te se ne tiče i boli te uvo, ali da je u pitanju tvoja ćerka verujem da bi te se ticalo
 

Snimak Dženifer Lopez sa Met Gale usijao mreže​

- tvrde da su GODINE UČINILE SVOJE:​

Optužili je da fotošopira svoje fotografije bez šminke,​

pa je uporedili sa Selin Dion​

Pogledajte prilog 1544268
Dženifer Lopez je ove godine dobila počasno mesto jednog od domaćina Met Gale.
Kao i uvek, Dženifer je i te kako ispunila očekivanja svih zaljubljenika u modu.
Ona se pojavila u u gotovo prozirnoj haljini ukrašenoj kamenčićima, ističući svoju
savršenu figuru.

Pogledajte prilog 1544269

Džej Lo je u srebrnoj haljini sa glamuroznim detaljima. Odeća je providna, a
veš se ne nazire. Golišava Džej Lo je nakit uklopila sa stajlingom dok su
sandale blagi iskorak.
Pogledajte prilog 1544273

Dženifer Lopez pozirala je zatim na "crvenom tepihu" gde se ima bolji uvid u njenu haljinu.
Raskošno izdanje fotografisano je iz svih uglova, a kada se okrenula u goloj haljini, podsetila
je na svoj stajling iz 2015. kada je u društvu Kim Kardašijan, najavila novu eru golih haljina.


Pogled sa leđa pokazao je i da je haljina bila pomalo tesna. Jedni su očarani njenim izdanjem,
drugi kažu da je promašila temu i da su očekivali mnogo više odnosno da su ovakve haljine
videli više puta, ali tema Met Gale je i retrospektiva mode.
Pogledajte prilog 1544279

Pogledajte prilog 1544280

Naime, "Vogue" je na društvenoj mreži "TikTok" objavio video gde se Dženifer obraća
čitaocima pomenutog magazina u krupnom kadru.
Na snimku se jasno vidi naboran vrat, bore i podočnjaci, te joj to mnogi nisu oprostili.

Izvor: Blic
Jos je ona veoma lepa za svoje godine,s obzirom da je hispano,jer oni brze stare.
 
Žena izgleda u skladu sa svojim godinama... Mislim da je veći problem to što se one toliko peglaju na onim mrežama da posle kad ih neko vidi prirodne ostane šokiran i otud ove vesti kao senzacionalne, kao "vau, vidi razliku", dok smo svi mi svesni da niko ne izgleda kao na mrežama.
 
nije to opsednutost
nego postoji nešto što je normalno i nešto što nije
nije normalno da devojka od 20 godina ide na tretmane protiv starenja, da se botoksira, ubrizgava ne znam ni ja šta u svoje usne, grudi
možda te se ne tiče i boli te uvo, ali da je u pitanju tvoja ćerka verujem da bi te se ticalo
ovde pricamo o starijim osobama koje rade na sebi.
 

Back
Top