"Двери" оспоравају резултат избора

Kakvim lopovlukom? Ako mislis na lopovluk u ekonomiji, sa Dverima bi tek bilo lopovluka, jer im je ekonomski program najobicniji levicarski populizam, a kao takav je dusu dao za lopovluk.

ponekad stvarno napises nesto onako, napamet. Bez imalo logike. Koje to tacke ekonomskog programa Dveri je "dao dusu za lopovluk"?
Mozda donosenje Zakona o ispitivanju imovine politicara i tajkuna? Mozda donosenje Zakona o (dodatnom) oprezivanju lihvarskih "EU" banaka?
Hajde prosvetli nas kada si vec na stalnom dezurstvu na temama o Dverima!!!
 
ponekad stvarno napises nesto onako, napamet. Bez imalo logike. Koje to tacke ekonomskog programa Dveri je "dao dusu za lopovluk"?
Mozda donosenje Zakona o ispitivanju imovine politicara i tajkuna? Mozda donosenje Zakona o (dodatnom) oprezivanju lihvarskih "EU" banaka?
Hajde prosvetli nas kada si vec na stalnom dezurstvu na temama o Dverima!!!

Izmedju ostalog i taj deo.

Mislim, cak da i u tom delu ostavimo po strani njihovu ekonomsku nepismenost jer im je zelja da banke imaju jeftinije kredite, a hoce da im uvale neka dodatna zaduzenja, sto je u potpunoj suprotnosti jedno sa drugim.
 
Mislim, cak da i u tom delu ostavimo po strani njihovu ekonomsku nepismenost jer im je zelja da banke imaju jeftinije kredite,


Da neces mozda da kazes da je i Viktor Orban ''ekonomski nepismen'' jer je dodatno oporezovao lihvarske banke?

a hoce da im uvale neka dodatna zaduzenja, sto je u potpunoj suprotnosti jedno sa drugim.


Kakva ''dodatna zaduzenja''? Sta lupas?
 
И више него нормални! Неће ово са лоповлуком више да пролази тек тако...
Ma kakav lopovluk, takva ideologija jednostavno ne moze ovde imati veliki broj pristalica. Tako je uglavnom i u drugim zemljama. Ako nekad i udju u parlament nece se pitati ni za sta jer s takvima ne saradjuje niko. Pomirite se s tim.
 
Zaista ne razumem oovoliko likovanje nad nekim ko je PRVI puta izasao i to SAM na izbore. Covece, nije u pitanju koliko su glasova osvojili nego zasto se to ne zna i skriva? Zasto posle Sutanovceve izjave da su "strani placenici" koji hoce da sprece EU put Srbije nastaje potpuna medijska blokada ukljucujuci i vas skromni doprinos brisanjem i zakljucavanjem tema o Dverima?
Zasto ni danas niko nije preneo ni rec sa njihove konferencije za stampu?
Kome to smeta neko tako "mali"?
Nema likovanja, samo sam izneo cinjenice. Ako ti ne odgovaraju - tvoj problem. A brisane su i zakljucavane propagandne teme svima, a sad sto ti gledas samo jedne, a druge ne i to je tvoj problem.
 
Da neces mozda da kazes da je i Viktor Orban ''ekonomski nepismen'' jer je dodatno oporezovao lihvarske banke?




Kakva ''dodatna zaduzenja''? Sta lupas?

Ma naravno da je svako ko hoce bilo koga vise da oporezuje ekonomski nepismen. A onaj ko misli da ce vecim porezima bankama pojeftiniti bankarske kredite je potpuno, ali potpuno ekonomski nepismen. Ma jbote, ova moderna evropska desnica razbija sa levicarskim idejama u ekonomiji. Zaista cu vise poceti da cenim Amere posle ovog novog talasa u Evropi.

A veci porezi jesu dodatna zaduzenja, mislim da mozes da razumes srpski.
 
Ma kakav lopovluk, takva ideologija jednostavno ne moze ovde imati veliki broj pristalica. Tako je uglavnom i u drugim zemljama. Ako nekad i udju u parlament nece se pitati ni za sta jer s takvima ne saradjuje niko. Pomirite se s tim.
Opet ponavljam: Dveri su presle cenzus u Novom Sadu,Kraljevu i Cacku,a vrlo moguce i na pokrajinskim izborima.Za jednu politicku opciju,koja deluje tek godinu dana,pomocu jeftine kampanje i male medijske zastupljenosti,ostvarivanje takvih rezultata i osvajanje oko 170 hiljada glasova je veliki uspeh...
 
Ma kakav lopovluk, takva ideologija jednostavno ne moze ovde imati veliki broj pristalica. Tako je uglavnom i u drugim zemljama. Ako nekad i udju u parlament nece se pitati ni za sta jer s takvima ne saradjuje niko. Pomirite se s tim.

Kakva ideologija?
Napiši bar jednom smislen post, argumentovan, bez opštih mesta. I ne deli savete jer ti ih niko i ne traži.
 
Dveri su ostvarile veoma dobar rezultat,s' obzirom na to da postoje kao politicki pokret samo godinu dana i da su imali jeftinu kampanju i malu medijsku zastupljenost.Dveri su presle cenzus u Novom Sadu,Cacku i Kraljevu,a po podacima LSV (koja tesko podnosi postojanje Dveri),dveri su iznad cenzusa i u pokrajinskom parlamentu.To nikada niko nije ostvario za samo godinu dana postojanja...

Поштовани саборци, пријатељи и добротвори,

Направили смо велики и озбиљан резултат широм Србије. Прошли смо на локалном нивоу у више градова.

Рушење Двери на прламентарном нивоу испод цензуса траје целу ноћ као и рушење нашег сајта да не можемо да објавимо резултате. Довољно је да Вам кажем да смо у Чачку освојили 15 посто, у Краљеву 12, покрајини Војводини и Новом Саду преко 6, Београд преко 5, и наш узорак говори да смо генерално преко 5 посто. Избацили су нас из свих емисија и медија, анализа и помињања и хоће да у потпуности потисну наш резултат. Почели смо ноћас медијску борбу, јутрос правну борбу против бројних неправилности, данас идемо са ванредном конференцијом за медије и смишљамо друге видове борбе. Ништа није готово, имамо три дана до коначних резултата РИК-а.

Молим Вас све да се сконцентришемо на ширење ове истине.
Ускоро добијате ... саопштење од ноћас и од тога полази наша борба. Сајт нам и даље руше и морамо алтернативно да обавештавамо људе.

У току дана следи више информација. Нећемо се предати, немојте ни Ви. Победа је наша!

У име Старешинства Двери,
Бошко Обрадовић
 
Izmedju ostalog i taj deo.

Mislim, cak da i u tom delu ostavimo po strani njihovu ekonomsku nepismenost jer im je zelja da banke imaju jeftinije kredite, a hoce da im uvale neka dodatna zaduzenja, sto je u potpunoj suprotnosti jedno sa drugim.

Da neces mozda da kazes da je i Viktor Orban ''ekonomski nepismen'' jer je dodatno oporezovao lihvarske banke?




Kakva ''dodatna zaduzenja''? Sta lupas?

:ok:

Nema likovanja, samo sam izneo cinjenice. Ako ti ne odgovaraju - tvoj problem. A brisane su i zakljucavane propagandne teme svima, a sad sto ti gledas samo jedne, a druge ne i to je tvoj problem.

Sto tebi ne odgovaraju pitanja koja sam postavio? Nisu teska. Odgovori na njih su "moj problem" i NIKO (pa ni ti) ne ume da odgovori na njih vec zamenjujes teze.
Koje su tvoje "cinjenice" odgovor na pitanje zasto NIKO jos nije objavio rezultat Dveri i zasto jos NIKO nije objavio ni rec iz njihovog saopstenja? Ako imas smislen odgovor, sledi moje izvinjenje.
 
Ovde je bilo i saopstenje Dveri u nekoj od tema, a njihov rezultat sam cuo na vise radio stanica.

Za ovde nemam primedbi od jutros osim sto je @Platin za kratko zakljucao ovu temu (a vidis kako lepo pisemo na njoj).
Mozda si cuo na nekom radiju (tesko proverljivo, pa ti verujem na rec) ali na TV ili novinama sigurno nisi. Zar ti nije cudno zasto?
Dakle, ne tvrdim ja da su rezultati ispod ili iznad cenzusa vec da ih NIKO ne objavljuje. To su "cinjenice" koje meni smetaju i isto bi mi smetale da se radi o bilo kome.
 
Stvar je jasna. Ovo sto propagiraju Dveri ne podnosim; ne bih, i necu glasati za njih ni u ludilu.

Ali isto tako ja nisam pomahnitala osoba, i naravno da vidim da su ostvarili odlican rezultat, i da su neka vrsta nadolazece snage, i zao mi je zbog toga.

Meni se dopada tvoja iskrenost i neposrednost. Uvek si konkretan.

Zlo bi za sve bilo kada bi smo svi isto mislili i samo jedne podržavali. Mene je prilično uplašio Nikolić sa njegovim otvorenim zalaganjem za dvopartijski sistem.
 

Back
Top