DVE STOLICE

ali nema nekih fluida koji inace ne postoje u startu znas na cemu si lepo tebi lepo meni hvala lepo prijatno...

Nema fluida koji inače ne postoje...
...reci mi slobodno da sam glupa, ali ja ovo nisam razumela..:shock:
I kako uopšte može da ti bude lepo ( ili njoj ) ako nema fluida...
Šta će ti onda kombinacija??
Ja mislim da se ljudi odlučuju za tu drugu stolicu baš kad proradi neki fluid, privlačnost...samo što ne dozvoljavaju da se to dalje razvija..
Ja nisam nikada sedela na dve stolice...
Ili jedna ili nijedna:lol::lol:
 
Nema fluida koji inače ne postoje...
...reci mi slobodno da sam glupa, ali ja ovo nisam razumela..:shock:
I kako uopšte može da ti bude lepo ( ili njoj ) ako nema fluida...
Šta će ti onda kombinacija??
Ja mislim da se ljudi odlučuju za tu drugu stolicu baš kad proradi neki fluid, privlačnost...samo što ne dozvoljavaju da se to dalje razvija..
Ja nisam nikada sedela na dve stolice...
Ili jedna ili nijedna:lol::lol:
ne u smislu privlacenja i toga nego fluida u smislu ljubav,vernost,sigurnost....sve na ovom svetu je potrosna roba...
 
od retarda da postane chovek..pa aj' kad kazesh..
na kraju se ispostavi da odgovarajuca osoba ne postoji, jer svima neshto fali, a prag tolerancije sve nizi i nizi..

ne mozes ti sa 15 godina da volis kao sto mozes sa 25...zato te i briga dal si s ovim ili onim kad si klinac...a kad saznas sta volis kod osobe suprotnog pola,trazis samo jednog ali vrednog:lol:
 
ne u smislu privlacenja i toga nego fluida u smislu ljubav,vernost,sigurnost....sve na ovom svetu je potrosna roba...

Sve na ovom svetu je potrošna roba??
Jeste, ako govorimo zaista o robi..I svi su ljudi zamenljivi ako govorimo o zaposlenima u preduzeću...:lol:
Ali ti, po mom mišljenju, brkaš pojmove..
Po meni ne možeš da budeš srećan ako imaš vezu I kombinaciju...
Konstantan grč..."šta ako me otkrije", "šta ako nisam uverljivo slagao..."
 
Sve na ovom svetu je potrošna roba??
Jeste, ako govorimo zaista o robi..I svi su ljudi zamenljivi ako govorimo o zaposlenima u preduzeću...:lol:
Ali ti, po mom mišljenju, brkaš pojmove..
Po meni ne možeš da budeš srećan ako imaš vezu I kombinaciju...
Konstantan grč..."šta ako me otkrije", "šta ako nisam uverljivo slagao..."
sto se ljutis? samo diskutujemo,a uostalom ne brkam ja nista
Ljubav je bolest kada i pored zdravih ociju ne vidis vec kao slepac uz neciju pomoc tumaras kroz zivot i spoznajes sebe samog
uostalom neki ljudi su predodredjeni da im niko ne lomi krila...
 

Back
Top