Duzina i pripadnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
raindog:
shta kad vidish sinke ? pripadnika neke drge nacionalne skupine kako yebe a tebi ne daju, ili shta ?
mislim nisi bash najjasniji ? :evil:


Ti nemas pojma koliko si mi draga osoba. I krivo mi je sto si nismo sudjeni.

Zasto je tebi ta gay strana jaca od normalne. Pobedi to i bicemo zajedno do kraja zivota. Sta ti to zene pruzaju a da ja ne mogu. Rupu mogu probusiti ali one nikad kitu nece namontirati.
 
Psihologue:
Hotjesh da kazesh da je ova LEPA OSOBA RAINDOG GAY!

KAD SE SAD NISAM SHLOGIRO!!!!


Jeste, ali nju se moze izleciti, jer je to postala zato sto su je muskarci ispaljivali.
c022.gif
 
sinke srce pravish poshalice i yedesh go.vna na nacionalnoj bazi, na shta sam ja extremno alergichna, a uostalom je je i protivno pravilniku ovog foruma

tako da ako nemash nishta protiv mani se nacioanlizma i slichnih sranya ok ?
 
e izvini ali meni su takve shale potpuno neukusne

ako cesh se tako shalit idi na neki BH forum pa se probaj tamo to prodati kao shalu
ili kad ti je toliko do humora shto se ne shalish na rachun srbendi ?
to vec ne bi bilo zabavno, zar ne ? pitam se samo zashto



ebote stavicu sebi u potpis : zastupnik nacioanalnih manjina :?
 
frozen1982.:
Raindog,bolje se ne uzbudjuj,Sinnke samo voli da provocira.


da ochigledno je to nacionalna karakteristika, zato ovako lepo zhivimo poslednjih 15 godina i mnogo nam je zabavno svima

evo valjam se od smeha srece i radosti , shto uvek ima glupih i primitivnih ljudi pa se znaju ovako dobro zabavljati :?
 
raindog:
da ochigledno je to nacionalna karakteristika, zato ovako lepo zhivimo poslednjih 15 godina i mnogo nam je zabavno svima

evo valjam se od smeha srece i radosti , shto uvek ima glupih i primitivnih ljudi pa se znaju ovako dobro zabavljati :?
Pa imas i viceve o Bosancima,o Romima valjda i o Srbima...ako neko nesto ne voli bolje je otvoreno reci nego se kriti iza "politicke korektnosti".Nemam ja sta da branim ikoga al tema uopste nije bila ozbiljna...bilo je i mnogo,mnogo glupljih.
 
frozen1982.:
Pa to ti je ko i ona "Otkaciti tipa jer mu je mali",ako se primis,postavljac teme je uspeo u nameri.

ovaj frozen ne bih da sumnjam u sposobnost tvog rasudjivanja, a s obzirom da si mlad pa verovatno ne pamtish neke stvari ... nekad ljudi nisu pitali smeju li prci granicu svojim kolima, jer postoji realna opasnost da ih ovde neko razbije zbog tablica... nekad te granice nisu ni postojale ... a naci za shodno da se zajebavash na rachun nechije nacionalnosti posle sveg sranja koje se ovde desilo, za mene se kosi sa zdravim razumom

i ne znam bash kako si povezao izbegavanje malih kita sa raspitivanjem mrzhnje na verskoj i nacionalnoj bazi , ali hajde....ostavicu to tebi da razmislish josh jednom
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top