Duško Vujošević

zar niko ne vidi da su najvaznije utakmice izgubljene, jer je dule u odlucujucoj situaciji pogresno postavio igru?
sigurno nije kriv centar, kome su dodali loptu pod kosem kadu su to svi ocekivali?

Imenuj JEDNU.

evo, gledaj evroligu...kada bude na kraju izjednaceno!
obrati paznju posle tajm auta sta igraci rade!!!
videces i duleta kako 'oce da uskoci u teren da ga bolje cuju;)

Sta rade, izadju na teren? Vidis nesto sto mi ne vidimo?
U pravu si, ona zona protiv Barse u poslednjem napadu je bila totalni kre*enizam... bice da su se zato i zbunili Navaro & co. ... :dash:

i smeta mi kako motivise igrace kada im se trenutno poljulja samopouzdanje>>>> STA RADIS TO...AJ NA KLUPU!!!
posle i kada ih ubaci u igru....ne znam sta ocekuje?

I taj isti igrac na klupi ceka k'o zapeta puska da opet uskoci na parket... i da sve od sebe.
Sto se, je li, na redovnoj bazi desava.

Elem, s obzirom da imas pojma o kosarci kol'ko i Happiness, cemu ovo pisanije?
Iz istih motiva? :per:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne smijem da imam dvostruke arsine...;)

Ovo uopste i nije arsin. Moderisati izraz koji se uci u srednjoj skoli, budibogsnama... :roll:
A jos nije upucen niti jednom korisniku, pa da kazes da vredjam nekoga... :roll:
Nego, onako, nije po bontonu... :roll:

Ma bre cista provokacija, Grizzly... al' nece da moze.

I, ne spamuj temu, revnosni... toliko bi trebalo da znas.
 
spamujete temu, ban za obojicu :lol:
Krznati ne smes da imas dvostruke arsine, samobanuj se :lol:

ko i svaki trener (kao i svaki covek) tako i Dule nekad pogresi, ali to je retko
vec sam toliko navikao na igru Partizana, gde je disciplina maksimalna da me strasno nervira kad gledam neke ekipe koje imaju bolje igrace, a indijanisu se
 
zar niko ne vidi da su najvaznije utakmice izgubljene, jer je dule u odlucujucoj situaciji pogresno postavio igru?
sigurno nije kriv centar, kome su dodali loptu pod kosem kadu su to svi ocekivali?
Svašta. Koje su to najvažnije utakmice izgubljene? Pogledaj samo koliko smo trofeja osvojili. Dominiramo i u NLB ligi i u našoj ligi i u kupu. Pomeramo granice i u Evroligi. 4 godine za redom igramo TOP 16, od toga poslednje 2 TOP 8, a nadam se da ćemo i ove sezone ostvariti taj uspeh. Baš naprotiv, sve važne utakmice koje su mogle biti dobijene - dobijene su. Čak smo otišli i korak dalje, pa smo prošle sezone pobedili 1 Unikahu, sa Ndongom i Hejslipom, dva puta i direktno ih izbacili iz daljeg takmičenja. Ali naravno, svestan sam i drugačijeg mišljenja da sa budžetom od 2 miliona i sa 1 Vranešom na centru treba da pucamo na osvajanje Evrolige, i da je ogroman neuspeh što smo prošle godine ispali od CSKA u TOP 8. :dash:
 

Back
Top