• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Duboko grlo

PredatorBG11:
Da li volite duboko grlo ili jos preciznije penetraciju u usta i grlo?

Iznenadio sam se kad mi je rekla: Hoćeš da probam do kraja? Ja onako blesavo gledam i kažem: Hajde! Nisam imao pojma šta će da bude, ali ti moram reći brate, da me je bilo malo frka kad je počelo da nestaje. Pokazala mi je da je tehniku savladala. OK. Bilo mi je lepo. Mada, nisu mi uši uvenule i otpale. Ne bih mogao sad da teram neku ajd da probaš, ako ona ne predloži. Jednostavno, treba malo tehnike "gutanja mačeva". :twisted:

Hej, dobra je fora kad upoznaš žensku, pa uslede pitanja koju muziku slušaš, kako ti se zovu mama i tata, gde izlaziš i ono "jesi li učila tehniku gutanja mačeva" (kod mene je do sada to pitanje bilo "jel vrištiš dok svršavaš" ali vidiš vremena se menjaju). 8-)
 
PredatorBG11:
Da li volite duboko grlo ili jos preciznije penetraciju u usta i grlo?


promeni nik iz predarot u oqpator...

sumnjam da si u bagdadu...al ako jesi garant si jedan od onih shto se lozhe na rat proveli pola zhivota s pushkama i samo to znaju pa kao dole za kintu chuvash neq bushotinu il neshto...

u sushtini si samo josh jedan frik koji se lozhi na rat...nadam se da si pomislio kako je ljudima u iraq kad si stavio tu sliq u profil...i nadam se ako si dole da tjesh dozhiveti

p121.jpg
 

Back
Top