DSS: TADIĆ I JESTE IZDAJNIK!

:dash::dash::dash::dash:

Kao prvo, citaj malo zakone zemlje u kojoj zivis pa ces videti zasto da se hapse.
Kao drugo, Hag i dalje postoji, optuznice postoje, poternice postoje. Znaci niko nije digao ruke.
Kao trece, da je 50:50 imali bi nove izbore.
:mrgreen:

I ja se slažem da nije 50:50, već mislim da je 50 i kusur na patriotskoj, ili ako voliš, na antitadićevskoj strani. To što se tiče građana, jer o njima je bilo reči.
A, u skupštini je obrnuto.

To je fenomen koji je nastao Dačićevim samoublačkim nagonom.

Mislim da ćeš se složiti sa mnom da oni koji su glasali za SPS su nepopravljivi Slobini sledbenici. Zamisli toliko godina posle i dalje glasati za SPS. Njima je krsna slava Slobodan Milošević.

Zato ja smatram da Dačić više ni svećom ne bi našao nekog glasača.
 
Apropo 50:50
imali smo predsedničke izbore, gde je bilo više za Botu - ako vam vrane nisu posrkale mozak.

A nakon priznanja Kosova, kada je nacionalna ostrašćenost na najvišem mogućem nivou - radikali opet gube. Ovakvu priliku da dobiju izbore neće imati više! Zato njima sledi dalji pad - a to se i videlo na pokrajinskim izborima - gde su radikali pregaženi, a narodnjaci ostali na nivou statističke greške.

I nemojte da više folirate narod da ima više smradikala, pa i Palma je neposredno pred izbore izjavljivao da se vrate ambasadori, da se patriotizam ne sipa u traktore...a SPS PUPS su bila prava gospoda u kampanji, nisu kleli, pljuvali, psovli svoje političke protivnike nego su se usredsredili - na gle čuda - svoj politički program!
 
Ma kakav izdajnik:dontunderstand:

sta i koga je tadic izdao , da bi mogao da ponese taj epitet:???:
voleo bih konkretno da neko napise sta i koga je izdao.......pa cu mozda da razmislim koliko istine ima u tom , vec bljutavom etiketiranju , svega i svakoga ko ne misli kao vjerica radeta
 
Tadic forewer!!!:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

Није довољан само ватромет... непотпун је "угођај" треба и шарене балоне да удувате...:hahaha:

baloni.uvod.jpg
 

Back
Top