ДСС: РИК ТРЕБА ДА ОДГОВОРИ ОТКУД ЛИСТИЋИ НА УЛИЦИ

Можда неко ко се мЛого журио......... можда неко кога су пратили.... сазнаћемо....... видите да гљИвица ЋУТИ И МУДРУЈЕ.......хехехе...

Ma jok, nego se nisu nagodili za vlast, pa se neko nekom osvetio (sto je opet dokaz opste korupcije - i vlasti i opozicije).

Naravno ako su listici ispravni.

Eto za koga glasa narod, PU!
 

kostunica-200.jpg

:heart:РИК ТРЕБА ДА ОДГОВОРИ ОТКУД ЛИСТИЋИ НА УЛИЦИ:heart:
Znala sam da ce i on reagovati, jer je vise nego ocigledno krsenje zakona na ovim izborima.
 
Nalazenje ovolike kolicine glasackih listica je razlog da se ili poniste izbori ili da se TN strpa u zatvor, Sredina i kompromis ne postoji

Не заборави трпање у затвор свих припадника жуте фирме који су учествовали у овој крађи.
 
Nalazenje ovolike kolicine glasackih listica je razlog da se ili poniste izbori ili da se TN strpa u zatvor, Sredina i kompromis ne postoji

...ma, ponavljanje izbora, naravno, nadam se koaliciji SNS i DSS:heart:
Ima i babu ( i njene drugarice) onda da dovedem na izbore:lol:
JOJ, kako mi je krivo sto nisu DSS i SNS (mozda jos neko iz opozicije) nastupili zajedno, jer ko zna sta ce biti s nama i ovom nasom izmucenom Srbijom za nekoliko godina.
 
Nek toma odgovori odakle mu to , ova prica sa kontejnerom nesto ne pije vodu ...

Mislim koja dileja bi bacila u kontejner

Neznam ko se seca one akcije usmerene protiv "Djubretarske mafije", ja da jer radim u JKP "Gradska cistoca". E panduri su iskapirali da je tamo rec o muvanju sa trebovanjima robe, roba navodno porucena placena od gradske vlade a da nije ni videla cistocu. I da ne davim trebao je plavi primerak trebovanja kao matrijalni dokaz za pokretanje procesa na sudu. A sve te papire su nasli u kontejneru uredno bacene. Tako da sve je moguce.
 
Evo malo pricha iz davnina...


minut 3.05

Mislim da izbori nisu pokradeni ali to [to JA mislim ne dokayuje istinitost mog mišljenja.
Ako je neko devastiran an ovim izborima to su Radikali.
Ako oni izađu pred javnost i kažu da su izbori pokradeni onda već imam osnova da mislim da je to isitina.
Opšte je poznato da su članovi SRS najtvrdoglaviji nacionalisti.
Oni UVEK poslednji izađu pred novinare sa izbornim rezultatima i PO PRAVILU njihove ocene su najbliže istini.
 
Cesid: Utvrditi poreklo listića


Radio-televizija Srbije – pre 45 minuta Izvršni direktor Centra za slobodne izbore i demokratiju Marko Blagojević rekao je da ako se pokaže da su naprednjaci danas pokazali autentične biračke listiće, postoje razlozi da organi koji se bave sprovođenjem krivičnog zakonodavstva utvrde poreklo tih listića.


"To više nije izborni prekršaj, ili izborna nepravilnost. Radi se o krivičnom delu za koje je zaprećena kazna zatvora u trajanju do tri godine", rekao je Blagojević Tanjugu.

On je dodao da na osnovu onoga što su saopštili Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić, nije moguće zaključiti u kojoj fazi izbornog procesa se navodna krađa dogodila - da li na samom biračkom mestu, tokom transporta ili u nekom drugom trenutku posle zatvaranja biračkih mesta.....(RTS)
 
Cesid: Utvrditi poreklo listića


Radio-televizija Srbije – pre 45 minuta Izvršni direktor Centra za slobodne izbore i demokratiju Marko Blagojević rekao je da ako se pokaže da su naprednjaci danas pokazali autentične biračke listiće, postoje razlozi da organi koji se bave sprovođenjem krivičnog zakonodavstva utvrde poreklo tih listića.


"To više nije izborni prekršaj, ili izborna nepravilnost. Radi se o krivičnom delu za koje je zaprećena kazna zatvora u trajanju do tri godine", rekao je Blagojević Tanjugu.

On je dodao da na osnovu onoga što su saopštili Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić, nije moguće zaključiti u kojoj fazi izbornog procesa se navodna krađa dogodila - da li na samom biračkom mestu, tokom transporta ili u nekom drugom trenutku posle zatvaranja biračkih mesta.....(RTS)
TAČNO.
A Toma da bojkotuje izbore jer NEMA SMISLA na njih izlaziti ako će mo biti pokradeni.
AKO je došlo do krađe, POKRADENI SU PRE SVEGA birači, bar tako deluje, ma da pored ovakve demokratije, ozbiljno se takva tvrdnja dovodi u pitanje?.
 
Mislim da izbori nisu pokradeni ali to [to JA mislim ne dokayuje istinitost mog mišljenja.
Ako je neko devastiran an ovim izborima to su Radikali.
Ako oni izađu pred javnost i kažu da su izbori pokradeni onda već imam osnova da mislim da je to isitina.
Opšte je poznato da su članovi SRS najtvrdoglaviji nacionalisti.
Oni UVEK poslednji izađu pred novinare sa izbornim rezultatima i PO PRAVILU njihove ocene su najbliže istini.
Radikali mrze Nikolica mnogo vise nego Tadica, nemoj ni ocekivati da ce oni uraditi nesto sto ce ici Nikolicu u prilog, pa makar po cenu da nestanu s politicke scene.
 
Bojim se da ce zuti srediti i ovo:(


Jedino sto je dobro, sto je DSS reagovala, Dveri, SNS, Pastor, PRS i sto pristizu oni koji nesto znaju, ostavih post (vise ne znam gde, sto tema) o onom momku, inace je to napisao na sajtu B92, da je ubacio beli listic, da stanuje bilizu - preko puta (izbornog mesta) i da je video kako iznose u vrecama za djubre ali je mislio da to iznose (parafraziram) nevazece da se ne vidi koliko ih je bilo....

Ima na jednoj temi...
 

Ovaj mi sa ovim grafitom deluje kao oni sa FOKUSA.
Tadić ovo, Tadić ono a ako se neko iz DS javi da ga brani, ODMAH po saznanju da je na strani DS, prekidaju ga i spuštaju slušalicu.
Svaka 2-a reč na tom radiju je Tadića a svaka 3-a Žuti.
Mislim da je to MALO VIŠE preterano i bar na mene ostavlja kontra efekat, deluje neozbiljno sa kakvim se zločinima sve Boris dovodi u vezu i
za kakvi se prekršaji navode kao zločini na račun Tadića.
Nisam ni za jednog ni za drugoga ali to je nerealno i kontraproduktivno deluje na ljude , ostavlja utisak neozbiljnosti i preuveličavanja.
 

Back
Top