DSS: Besplatan gradski prevoz u BG ako budemo na vlasti

Kao što su nepismena goveda bili oni koji su glasali za Vučića kad je obećavao besplatan RTS.

Što se besplatnog RTS-a tiče, svi su ga obećavali. servis građana, blablabla... a UVEK je bio servis vlasti.
I besplatni RTS je kod prehodne vlasti bio 500,00 dinara besplatan, kod sadašnjih je 150,00 dinara besplatan, možda ćemo imati sreće sa sledećima?
 
Нисам сигуран да би нова екипа учествовала у тобожњим пљачкашким приватизацијама, сарадњи са НАТО алијансом, итд.

Па да, информације се данас прикупљају, између осталог, и са интернета. Је л' ти смета моја Трансфигурација?

Или је износиш као светао пример мислеће особе која се према чињеничном стању адаптира у ходу?

Transfi.... Šta...?
 
i nije moguće ništa ovako
ajmo da vidimo šta kaže prosta računica meni kao duduku
beograd ima 200 autobuskih linija svaka linija da uzme samo 100 km dnevno a uzme i mnogo više , i da zato potroše po 15 litara goriva a troše i više znači potroši se 200*15 =3000 litara goriva dnevno , tj 3000 *150 din=450000 dinara samo za gorivo svakodnevno * 365 dana=164250000 din godišnje za prevoz tj 1368750 , evra znači prosta računica kaže da je to 1,4 miliona evra za godinu dana samo za gorivo , a u realnom slučaju ja verujem da je to i preko 2 miliona evra za prevoz godišnje samo za gorivo , gde su plate vozača , gume servisi i sve ostalo što čini amortizaciju vozila , a ova računica je samo deo prevoza .
Ma da pare mora da rastu na drvetu i u beogradu , cccc.

da...ti jesi duduk

ovi su iz DSS ocigledno presli u rang idiota
ali vama naprednjackim debilcinama i dalje beze za svetlosnu godinu po inteligenciji
 
Živim u BG i pomalo sam upućen u poslovanje GSP-a.Ne kao neki čoban iz Kikinde.
Čoban ti tata , sišao s planine među ljude i on pametan zaseo u fotelju a rasterao ostale.
Konju iditski.

- - - - - - - - - -

da...ti jesi duduk

ovi su iz DSS ocigledno presli u rang idiota
ali vama naprednjackim debilcinama i dalje beze za svetlosnu godinu po inteligenciji
Ti ćeš nekome nešto da kažeš?
:hahaha:
 
Beograd -- Kandidat DSS za gradonačelnika Miloš Jovanović izjavio je da će DSS ako bude na vlasti u Beogradu do kraja mandata obezbediti besplatan gradski prevoz.
83777752559f7276c25ff9178254318_v4_big.jpg


Kako je saopšteno, on je ispred garaže GSP-a na Novom Beogradu rekao da je želja te stranke da podstaknu ljude da manje koriste svoje automobile u Beogradu, a samim tim da se poveća i efikasnost upotrebe gradskog prevoza.
Jovanović je rekao da je najbolja mera da gradski prevoz učine besplatnim, da u prvoj fazi bude besplatan za korisnike koji su do sada koristili po povlašćenim cenama, invalidi, deo penzionera, studenti i nezaposlena lica.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=07&nav_category=11&nav_id=1356167

Koliko para kradu Naprednjaci i SPS godišnje ako je moguće nešto ovako?


neka stave i brodski i avionski i zeleznicki prevoz za dzabe.....................ustvari , neka zaokruze da daju i po 1000 din svakom putniku.................a nadam se da ce i krstarenje po karibiku biti o drzavnom trosku.................

ispravno i pametno govore...............odmah zaokruzujem DS a vi?

- - - - - - - - - -

a cujem da ce DSS da otvori i 6000 radnih mesta na MAGARECE LIVADE ............ustvari , da zaokruzimo na 7000 radnih mesta...........ili najbolje, pisite 10 000 radnih mesta..............turci ulazu 2 a svedjani 3 miliona.........................
 
Beograd -- Kandidat DSS za gradonačelnika Miloš Jovanović izjavio je da će DSS ako bude na vlasti u Beogradu do kraja mandata obezbediti besplatan gradski prevoz.
83777752559f7276c25ff9178254318_v4_big.jpg


Kako je saopšteno, on je ispred garaže GSP-a na Novom Beogradu rekao da je želja te stranke da podstaknu ljude da manje koriste svoje automobile u Beogradu, a samim tim da se poveća i efikasnost upotrebe gradskog prevoza.
Jovanović je rekao da je najbolja mera da gradski prevoz učine besplatnim, da u prvoj fazi bude besplatan za korisnike koji su do sada koristili po povlašćenim cenama, invalidi, deo penzionera, studenti i nezaposlena lica.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=07&nav_category=11&nav_id=1356167

Koliko para kradu Naprednjaci i SPS godišnje ako je moguće nešto ovako?

Obrati pažnju da to obećava stranka koja osvaja 1%.

Mada me jesu iznenadili što su tako brzo sakupili potpise za izbore i predali listu; posle jedne i po nedelje LDP još uvek grabi potpise a očekivao sam da će biti nešto bolji od DSS-a.

Inače...imali smo ovde dvojicu-trojicu DSS-ovaca koji su govorili o njegovom povratku pre koju godinu...gde se denuše ti ljudi?

P. S. Što volim kada neko promeni politički stav pa napravi novi nalog. :D
 
Nema 200, vec 145 linija. Plus 20 trola, tramvaja I jedan elektrobus. U buducnosti preci ce se na elektrizaciju buseva.

Naplata prevoza i busplus kontrola razlog su sto nema vise masovnih protest, paljenja I rusenja vlasti pred skupstinom, RTS, vladom.
Ostaje na gejizovanom krugu devojke da to cini sam. Krugu koji se odrekao nas van njega I prodao dupe stranim turistima, pakistancima, avganistancima.

Znatno je smanjena i poseta na stadionima, kao znanim generatorima narodnog bunta.

Inace protiv sam Dss, jer za vreme njihove vlasti vodjena je navijacka i antizvezdaska represija, sa zloglasnim ministrom Jocicem koji je kaznjen potom od visih sila.
Ali koliko citam, njegova supruga u saradnji sa izvesnim regularnim zidarom ( tursko britansko mosadovskog julovskog pedigrea, koji je kumovao uvodjenju Busplusa) je odgovorna za rusenje sakralnog rimskog puta kod Kalemegdana u Rajicevoj, radi zidanja onog kicastog crnog TC u vlasnistvu izraelaca.

Daunsajd besplatnog prevoza moze biti jedino porast dzeparenja i grupnog guzenja putnica.
 
BusPlus nije skuplji nego pre.

- - - - - - - - - -

A usluga je mnogo bolja - cak bi trebalo da bude skuplje.

Mnogo bolja :eek:

- - - - - - - - - -

Obrati pažnju da to obećava stranka koja osvaja 1%.

Mada me jesu iznenadili što su tako brzo sakupili potpise za izbore i predali listu; posle jedne i po nedelje LDP još uvek grabi potpise a očekivao sam da će biti nešto bolji od DSS-a.

Inače...imali smo ovde dvojicu-trojicu DSS-ovaca koji su govorili o njegovom povratku pre koju godinu...gde se denuše ti ljudi?

P. S. Što volim kada neko promeni politički stav pa napravi novi nalog. :D

Populizam, takmice se sada u tome :lol:

- - - - - - - - - -

Бесплатно as in? Услуга која не кошта?

Страшно.

JBT i to od vase Desnice ... totalno smo perverzni :hahaha:

Eto ti tema za tvoj ljibtard fb stranicu .,, ajmo opali :ok:

- - - - - - - - - -

Знаш ли зашто поскупљују млеко и струја?

Зато јер држава повећава порезе на исте производе, да би финансирала бесплатно здравство и јавни превоз.

Brutalna laz.

Sta je bolje... da njih 10% placa po 90din za 90minuta ili da njih 30% placa 50din za 60minuta voznje ;) e pa tako vidis da neko tamo nema pameti ... i da je to jedan pljackaski sistem.
 
Poslednja izmena:
@Deki

Meni je savrseno to sto uvek mogu da vidim naziv stanice i koliko stanica ima do iste.
I ako neplanirano udjem u neki prevoz uvek mogu da vidim da li ide na moje odrediste.
A sve informacije mogu dobiti i preko Smartfona.:)
To je za mene mnogo bolja usluga.

- - - - - - - - - -

Mada sve redje koristim prevoz od kako sam pod stare dane polozio voznju.
 
@Deki

Meni je savrseno to sto uvek mogu da vidim naziv stanice i koliko stanica ima do iste.
I ako neplanirano udjem u neki prevoz uvek mogu da vidim da li ide na moje odrediste.
A sve informacije mogu dobiti i preko Smartfona.:)
To je za mene mnogo bolja usluga.

- - - - - - - - - -

Mada sve redje koristim prevoz od kako sam pod stare dane polozio voznju.

To je prosek i nije nista super pa da se divis kako je high end ...

Sve to sa vremenom dolazi.

Ni 90ih nismo kasnili za svetom iako smo bili pod sankcijama ... imao si pejdjere i mobilne ... radio Mobtel ko blesav :per:
 
Inace protiv sam Dss, jer za vreme njihove vlasti vodjena je navijacka i antizvezdaska represija, sa zloglasnim ministrom Jocicem

___________

Zabranio nam da unosimo zastave i transe u lavor pa smo bili prinudjeni da napustimo derbi na poluvremenu..govedo ono pandursko :lol:

Govedo murijasko odvratno je hapsilo i jednog Dzajica. kumovalo toletovom udbaskom lopovluku u korist franjizana, FSS - DSS.

Tom obijacu trafika pomokrim se po polomljenim vratnim prsljenovima.
 

Back
Top