DS i laži

a sto nemoze da ja naprimer kojem je kasno za to slzunje
paltim neki evro pa da ova deca od 18-nest godine dobiju nesto bolje za jelo

nego mora ako sam ja sluzio ima i ti da sluzis ?

Nije to u redu,ko zna koliko bi se njih odlucilo za to,pa onda bi svi punishici rekli-e aj da platim.........mora se zbog samih ljudi.

A i ne da sam neko zlopamtilo,sluzio bih ja pa da i pola drzave ne odsluzi,ali ta obaveza nekom uzme godinu(pola) zivota a neko se izvuce........a za obican telefonski racun ne mozes da se izvuces........:roll:
 
Poslednja izmena:
ako treba da maladici u odredjenom dobu zivota daju drzavi neki drustveno korisni rad---odu u vojsku da bi se obucili za odbranu zemlje,naucili neke druge stvari koje vojska pruza---organizacija,disciplina,timski rad ..... to ima neku svrhu,medjutim civilno sluzenje kakvo je danas,nema ama bas nikakvu svrhu !!!!
sta drzava dobija sto ce mladici u mestu u kom zive raditi u nekom crvenom krstu-popisuju dobrovoljne davaoce krvi,kuriri u sudu ,ili neke druge budalastine,gde rade posao za kog vec drzava nekog placa ??? koja je potreba za tim ???? kome to donosi korist ???? TO JE POTPUN PROMASAJ----BOLJE DA JE DRZAVA POSTAVILA SLUZENJE VOJNOG ROKA NA DOBROVOLJNOJ OSNOVI.........JER JE OVO SPRDACINA ZESCA >>>....
 

Back
Top