Državni teror: Radnici AMSS prebili čoveka zbog šlepovanja! (VIDEO)

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
210.658
Radnici Auto-moto saveza Srbije (AMSS) upali su u radionicu Nenada Jankovića u Leštanima kraj Beograda i pretukli ga, besni što je popravljao automobil porodice kojoj se, na putu iz Turske ka Nemačkoj, vozilo pokvarilo na prilazima Beogradu. Ovaj nesvakidašnji događaj desio se u subotu uveče, a sve su snimile bezbednosne kamere ispred Jankovićeve firme AMC Spin.

Imate ceo tekst ovde, a gledao sam video i mogu vam reci da od 35 sekunda pocinje bas onako makljaza u fullu. Toliko o slobodnom radu, trzistu i ostalom ...
 
Ja sam dva putao imao potrebu za uslugom AMSS i oba puta je sve bilo izuzetno kortektno, ali to su bili ljudi u kamionima, koji su došli po pozivu. Za njih imam sve najbolje da kažem (jednom u Beogradu i jednom kod Aleksinca, to je bila ekipa iz stanice Niš). Ovo sa snimka je strašno i ne vidim zašto siledžije nisu pritvorene? Ali najbolje je kakve su pi*kice, kad se umešao brat kako su se razbežali. Dok su svi išli najednog, mlatili su, kad se stanje malo izmenilo, usrali se. Ljudska beda. Nadam se da će im iz AMSS uručiti otkaze.
 
Imate ceo tekst ovde, a gledao sam video i mogu vam reci da od 35 sekunda pocinje bas onako makljaza u fullu. Toliko o slobodnom radu, trzistu i ostalom ...

I biće kao i uvek vuk pojeo magarvca. Sud može da odbije da presudi po video snimku.

Naviknite se ljudi da u Srbiji nikada nećete doživeti ne pravdu nego ni pravdu ni nepravdu, a doživećete nepravdu.
 
Ja sam dva putao imao potrebu za uslugom AMSS- Ljudska beda. Nadam se da će im iz AMSS uručiti otkaze.

A što da im uruče otkaze ako su ti pomogli?
Taj tvoj pokretni objekat da makneš sa ulice, stalno gužva na NBGD...
Pa kad si se vraćao iz Grčke jel te saobraćajna molila da smanjiš brzinu?
Ti mislio da voziš ludo, a ono opasnost na putu... a nije odron...

- - - - - - - - - -

pobesneo-maks.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne, to je anarhija

:think:

Ma` , to vise lici na "Profesiju otpora majstorima iz komsiluka nakon oktobarskih promena" ...
Secas se ono sa Mladzom i "udarnim trojkama ili cetvorkama po bankama , SDK - ajima , uvozno - izvoznim gigantima , radnickim odmaralistima , direktorskim foteljama, nekretnianam sa posebnim osvrtom na pokretne stvari od vrednosti , predstecajnim postupcima i tako to ..." ...
 

Back
Top