ДРУГА РУНДА ;Тијанић & LDP

Јесте , неки...па бити ове геј лдп фрикове је добро дело, тијанићу треба честитати!

Tijanića ne mogu očima da vidim, ali jako je uočljivo da ga ldp-ovci svesno provociraju, znajući da je grubijan i da lako poteže pesnicu.

Što se tiče ovog zadnjeg slučaja, jutros sam gledao izjavu tog ldp-ovca, mnogo mi je neuverljiv. Kad ti se nešto tako desi, normalno je da se svega dobro sećaš i ne razmišljaš, tj. zapinješ, kad prepričavaš dogodovštinu tog tipa.

Na kraju krajeva, da se ja sa nekim pokačim i on u sred svađe i vređanja krene da otvara kasetu u kolima, sigurno ne bih mirno stajao i čekao da vidim šta će da izvuče. Ipak je ovo Srbija i teško da bi izvadio čokoladicu iz kasete da se smiri ili da smiri Tijanića.

Batina je iz raja izasla!
 
Ivane015 , pa cak i ovaj nesrecnik (kome zena sedi u kolima dok on jede hamburger na ulici naslonjen na ista. i ceka ga da pojede) tvrdi da se mrstio i psovao tijanica dok je ovaj prolazio pored (a zena mu je lepo rekla da pusti coveka i udje u kola) to isto tvrdi i cvrcarka.Pa gde to ima, mozda bi bilo demokratski(sta god da ta rec znaci) da je poslao telohranitelja da prebije ovog nesrecnika, mozda bi se ti manje ljutio. I stvarno pa gde to ima ti ga lepo psujes a on ti zavali samarcinu i ni hvala ti ne kaze,bezobrazluk:lol::lol::lol:. I ti si sad vidim (po postovima) postao ugledan clan LDP-a u SA , jeli to neki partiski zadatak da jurite coveka po gradu i psujete i vredjate , ili je slucajnost sto non stop nalecete na njega.

Savet "lekara" : manje trave,droge i alkohola a vise teretane i trcanja po prirodi , ako ocete da bijete Tijanica.

prvo, nije se njemu obratio nego zeni, drugo, od kada se to za verbalni napad ljudi tuku, sem u reziji srs-a, dss-a i sps-a? I sta, znaci da je ovaj izmlatio tijanica posle par udaraca on ne bi bio kriv? :roll:
 
nemoj da lupas gluposti, niko mu nista nije rekao... :roll: dok on nije poceo da se ponasa kao covek iz praistorije :roll:

Ovaj iz kola ga je prvi provocirao, daj spusti se malo na zemlju...!

da, ali samo zato sto joj tamo nije bilo mesto... Uostalom sta reci za nekoga takvih shvatanja, ti sigurno tuces i decu, a neretko i muza udaris, mora da je neki papucar pa ga bijes stalno ;););)

daj mi adresu da te prijavim socijalnom da ti zastitim decu i muza posto ocigledno nisi pri cistoj svesti i zdravom razumu :roll:

To mi je omiljeni hobi...:lol::heart:
Kad je bio jedan staresina u kuci, npr. deda, znao se red. Sada se ne zna, pa neko mora da ga zavodi, ako nece muz, onda ce zena.
A za decu znas kako se kaze' "Ako nije biveno od ruke roditelja, onda ce ga biti deca u obdanistu i skoli (tudja ruka)"
Pa ti sad izaberi...
 
To mi je omiljeni hobi...:lol::heart:
Kad je bio jedan staresina u kuci, npr. deda, znao se red. Sada se ne zna, pa neko mora da ga zavodi, ako nece muz, onda ce zena.
A za decu znas kako se kaze' "Ako nije biveno od ruke roditelja, onda ce ga biti deca u obdanistu i skoli (tudja ruka)"
Pa ti sad izaberi...

ti ozbiljno imas psihickihi problema, nikad ni na koga nisam ruku prvi podigao u zivotu, niti sam pomislio da nekoga tucem bzvz... Niti su mene roditelji ikada tukli u zivotu, a ni deca u obdanistu...

Izvini, ali sad sam siguran ti nesto fali ;);)
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=27&nav_id=296019



Није ми јасно зашто после једног сличног догађаја пре извесног времена имамо данас репризу истог.Да ли је то опет у склопу предизборног маркетинга:?:или је ту неко мазохиста.:roll:

predizborna kampanja!!!
ali ako je istina, neka ga je malo "našarao"......;)
trebao je još malo..:p:D:D
 
napravicemo i to, pouceni iskustvom iz razgovora sa njom :mrgreen::mrgreen::mrgreen: bice nam potrebno to je sigurno :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

немам ни један линк за сигурну кућу за мужеве:D

Vas dvojica ste se izgleda udruzili protiv mene...a evo i treceg!
Bolje vi za sebe pogledajte neki link za sigurnu kucu, kakvi ste, mozda ce vam trebati... ako se ne opametite. :roll:8-)
 

Back
Top