*Druga ekonomska skola*

pa da ali ono otprilike tako verovatno i vise zato sto sada mnogo bole znam pre me mrzelo da ucim a 2ekonomsu cu zato sto u prvoj nema smer poslovni administrator inace prva mi je na 5 min

Ja sa simulacijom imam 89, ali kako si i ti rekao sada znam mnogo vise.I matematiku i srpski sam uspela da uradim za 20 poena. Ja cu takodje najverovatnije upasti u Drugu, inace ova u Zemunu mi je na pet minuta, ali tamo ima samo jedan smer sa ogledom, a tu traze mnogo bodova.

A sto se tvog slucaja tice... Predlazem ti samo da se potrudis da sto bolje uradis prijemni i eto nas u istoj skoli. hehe :D
 
pa ja mislim da je I bolja od II-evo nekih razloga
1. je nekako trazenija i spada medju najbolje u Srbiji(ne znaci da je mnogo bolja)
2.U II predaje profesorka informatike SS-ovka(nazvana po nemackim SS trupama iz II svetskog rata) koliko je ona stroga i budala pisalo je cak i u novinama.Moj drugi ide u II poslovnog ona mu razredna,tata mu je inzenjer a ima 1 iz informatike,ne samo on nego 20 od 22 iz razreda.Znaci profesorka je retard teski i nema pojma informatiku,a predaje je....Inace skola kao da nema salu,a '70 je bila zatvor...
 
Ja sa simulacijom imam 89, ali kako si i ti rekao sada znam mnogo vise.I matematiku i srpski sam uspela da uradim za 20 poena. Ja cu takodje najverovatnije upasti u Drugu, inace ova u Zemunu mi je na pet minuta, ali tamo ima samo jedan smer sa ogledom, a tu traze mnogo bodova.

A sto se tvog slucaja tice... Predlazem ti samo da se potrudis da sto bolje uradis prijemni i eto nas u istoj skoli. hehe :D
a koji ces ti smer???naravno ako budem imo bodova VRH:lol:

Petre znam da je bolja ali neznam koji smer da upisem
ps:ja u osnovnoj nisam imo informatiku :)
 
a koji ces ti smer???naravno ako budem imo bodova VRH:lol:

Petre znam da je bolja ali neznam koji smer da upisem
ps:ja u osnovnoj nisam imo informatiku :)

Ili poslocni administrator-ogled, ili finansijski administrator-ogled.(ako budem imala bodova) ;) .
U Prvu ne idem sigurno jer tamo ima samo jedan smer sa ogledom, a to je bankarski sluzbenik sto me ne interesuje, a i traze 99.5 poeba. Budale!

P.S. Ja sam u osnovnoj imala informatiku, ali sam isla samo u sedmom, a u osmom nisam ni isla, ali sam imala. Tamo nista nismo ucili sem da radimo u Word-u ili Excel-u, a ko to ne zna :roll: , onda ne zna nista.
 
auu jos gore ako nisi imao...samo moli boga da ti ne predaje SS-ovka
Hehehe ss-sovka znas jos nesto

Ili poslocni administrator-ogled, ili finansijski administrator-ogled.(ako budem imala bodova) ;) .
U Prvu ne idem sigurno jer tamo ima samo jedan smer sa ogledom, a to je bankarski sluzbenik sto me ne interesuje, a i traze 99.5 poeba. Budale!

P.S. Ja sam u osnovnoj imala informatiku, ali sam isla samo u sedmom, a u osmom nisam ni isla, ali sam imala. Tamo nista nismo ucili sem da radimo u Word-u ili Excel-u, a ko to ne zna :roll: , onda ne zna nista.
za bankarskog + traze 2000evra:Dsto bas oces na oglednu skolu PS i ja sam mogao da idem ali nisam iz istog razloga ucilismo da palimo komp da se ne kaze upaliti nego ukljuciti komp i word sranje:D
 

Back
Top