drogirate se?

ja se raspadam od sranja postao sam lud
a vutru cepacim kao,to moras da proveris
jer od nje nemozes da overis,a meni se to desavalo :lol: hemija majko,lsd meni se skola smeje mesto ja njoj
 
psihicki stabilne osobe ne posezu za drogom... svako ko se drogira ima neki problem u svojoj glavi...
ja nemam, hvala bogu!
cak ni cigarete ne podnosim, bljak, smrdljivo, nikada necu razumeti pusace i narkomane... :roll:
 
teo:
psihicki stabilne osobe ne posezu za drogom... svako ko se drogira ima neki problem u svojoj glavi...
ja nemam, hvala bogu!
cak ni cigarete ne podnosim, bljak, smrdljivo, nikada necu razumeti pusace i narkomane... :roll:

e. slusala sam emisiju na radiju. 202 neki dan nocu 01 04

decko djak generacije u br skoli zavrsio akademiju za pomorce; na prekookeanskom brodu poceo kao od dosade da se drogira heroinom.. umro je posle 3 godine valjda ga nasli posle nekog dana.. njegovi nisu znali ili su znali malo ili nisu registrovali njegovo stanje
 
teo:
psihicki stabilne osobe ne posezu za drogom... svako ko se drogira ima neki problem u svojoj glavi...
ja nemam, hvala bogu!
cak ni cigarete ne podnosim, bljak, smrdljivo, nikada necu razumeti pusace i narkomane... :roll:

gle ga licemer.
ni ja nikada necu razumeti ljude koji olako stavljaju etikete. Ovakvi pogledi na svet su i uzrok nacionalizma, pa ratova, fanatizma, pa inkvizicije, itd...
to verovatno nije ni tvoje misljenje, vec misljenje koje ti je nametnuto u procesu odrastanja.
 
Da, E, speed, vu, ali sve to u granicama (ne)normale. Odnosno, nemam problem s tim jer 6 dana u nedelji funkcionišem kao svaki normalni str8er, a jedno veče u nedelji dam sebi oduška... :shock:
Funkcionišem tako godinama :wink:
 

Back
Top