Др Албин Ћеман: Ако ударите на Острог изаћи ћемо из свих џамија и стати у одбрану.

Da li bi pravoslavci Srbi stali u odbranu džamija?

  • Da.

    glasova: 4 40,0%
  • Ne.

    glasova: 6 60,0%

  • Ukupno glasova
    10
u Kini se drugo dete oduzima, sad stižu posledice

Najveći priraštaj smo imali 1895 od 31,2% kao i nakon I Svetskog rata 63,7%
Za vreme SFRJ smo imali pozitivan i stabilan natalitet
ALI OD 2002 SMO U DEMOKRATSKOM MINUSU I TO OVE TRANZICIONE PIZDURINE ĆUTE DA SU NAPRAVILE LOGOR SMRTI!!!:rtfm:

Više Srbija nema 7 milijardi, pali smo na 6.7 a kad nas bude ko Hrvata slobodno možemo da se sunetimo i dvaput

Pa ja znam da je u nas između 2 sv. rata bilo slučajeva da imaju 18 djece, nije bilo televizije a duge zime, mjesecima snijeg po metar i po :)
A Kineščići sad rade, pa nejmaju kad :)
Uostalom , nije bilo davno kad su im sa Zapada nudili da pojeftino kupe mašine za veš, a kineska vlas' odgovorila - šta će nam to , imamo dovoljno radne snage :)
 
Ako mislite na ovu peticiju na linku, tamo nema musliman kao potpisnika

https://www.peticija24.com/signatur...h_nezakonitih_upisa&page_number=5&num_rows=10
Ne na tu peticiju. Bila je jedna starija peticija. To je nova sad. Za priznavanje CPC. Malorije sam je i ja pogledao,ovaj put nema muslimanskih imena i prezimena...možda poneko. Oprezni su i muslimani sad u Crnoj Gori. Uz Mila su,ali opet ne žele da pobjedi DF neko sličan zato oni guraju priču o CPC.
Pogledaj komentatore njihovih portala CDM kad se pomene CPC ? Tu se ne mogu kontrolisati,tad pjene protiv SPC a podržavaju CPC sve FB profili sa muslimanskim imenima i prezimenima ili neki lažni profili. Navodno kao i oni bi se pokrstili ako bi bila osnovana CPC. Ukoliko bi buknuo kakav sukob u Cg između Srba i Crnogoraca,Bošnjaci bi se našli u nebranom grožđu. Uvučeni bi i oni bili u konflikt a ne gine im se za Crnu Goru koja je kjafirska zemlja i imaju zastavu sa krstom.
 
ne struka već propaganda
Danas je sunet najunosniji paramedicinski biznis.
Ako te zajebu kao dete, sažaljevam slučaj, mišljenja onih koji su podlegli propagandi i uporedili novo iskustvo sa ranijim je nedvosmislen!
Kidanje nervnog sistema sa direktnom vezom ka mozgu nije štetno samo za muškarce već i za žene:
organ smanjenog osećaja treba krvničkije gurati, sa druge strane receptori prepucijuma šalju impuls muškom mozgu da prekine penetraciju (ejakulira) kada je žena previše ugrejana te joj seks postaje i bolan što kod osakaćenog nije slučaj.
Još uvek se istražuju receptori i funkcije prepucijuma po genetskim laboratorijama gde se šalju iseĉeni dvoslojni delovi (za pare).
Prva epohalna saznanja su otkrivena suviše kasno - tek 1982 zbog napretka elektrotehnike u laboratorijama
Pa nisam znao da si urolog. Od sad ako budem imao kakav problem šaljem ti pp 🤣. Istina je da je obrezivanje danas unosan biznis. Čitava Kanada i Amerika se obrezuje,a jedan takav zahvat košta par hiljada dolara. Hirurzi su tamo multumilioneri.
 
Ne na tu peticiju. Bila je jedna starija peticija. To je nova sad. Za priznavanje CPC. Malorije sam je i ja pogledao,ovaj put nema muslimanskih imena i prezimena...možda poneko. Oprezni su i muslimani sad u Crnoj Gori. Uz Mila su,ali opet ne žele da pobjedi DF neko sličan zato oni guraju priču o CPC.
Pogledaj komentatore njihovih portala CDM kad se pomene CPC ? Tu se ne mogu kontrolisati,tad pjene protiv SPC a podržavaju CPC sve FB profili sa muslimanskim imenima i prezimenima ili neki lažni profili. Navodno kao i oni bi se pokrstili ako bi bila osnovana CPC. Ukoliko bi buknuo kakav sukob u Cg između Srba i Crnogoraca,Bošnjaci bi se našli u nebranom grožđu. Uvučeni bi i oni bili u konflikt a ne gine im se za Crnu Goru koja je kjafirska zemlja i imaju zastavu sa krstom.


Ne bi oni bili ni na crnogorskoj ni srpskoj strani, bili bi sa Albancima, kao što je velika većina na strani Albanaca i u raškoj oblasti. Religija je tu presudna. Naravno da im nažalost odgovara sukob i svađa između Srba i Crnogoraca.
 
Прави муслимани у ЦГ заиста подржавају Србе у овој причи.
Али то НЕМА ВЕЗЕ СА ПОЛИТИКОМ...
de ima muslimana u niskicu...o boze blagi :rotf:
ovde hvali muslimane a u bosni ih natice na kolac :hahaha:
 
de ima muslimana u niskicu...o boze blagi :rotf:
ovde hvali muslimane a u bosni i:hahaha:

A ovaj u Skupštini Republike Crne Gore, preti. Nažalost pretnje većinom urode suprotnim efektom. Treba to lepim načinom s ne pretnjama.

 
Poslednja izmena:
Др Албин Ћеман: Ако ударите на Острог изаћи ћемо из свих џамија и стати у одбрану.
Doktore Bog ti dao zdravlje i napredak tebi i tvojoj casnoj porodici.
a ti mu verujes? mislim iskreno mu verujes onako od srca?
ili je to rekao sto zna da su oni sledeci?
 
A zasto mu ne bi verovao?
pa zato sto imam neki osecaj da nije mnogo iskreno kao kad me ziga koleno pred nepogodu.
aj videcemo na sta ce da se izvrne cela stvar ali koliko sam cuo posle one izjave o autokefalnosti predsednika u crkvi je sinoc i danas lom...
 
pa zato sto imam neki osecaj da nije mnogo iskreno kao kad me ziga koleno pred nepogodu.
aj videcemo na sta ce da se izvrne cela stvar ali koliko sam cuo posle one izjave o autokefalnosti predsednika u crkvi je sinoc i danas lom...
U svakom narodu imas postenih i cestitih ljudi kao i fukara ali na nesrecu sviju nas ovih drugih je sve vise.
 
U svakom narodu imas postenih i cestitih ljudi kao i fukara ali na nesrecu sviju nas ovih drugih je sve vise.
riba uvek smrdi od glave...al nikad nije vreme bilo takvo da su ljudi pored toliko mogucnosti za ispravnu informaciju odabrali onu najlaksu i najmasniju
 
A ovaj u Skupštini Republike Crne Gore, preti. Nažalost pretnje većinom urode suprotnim efektom. Treba to lepim načinom s ne pretnjama.


Ovaj Andrija Mandić je priglup političar i čovek. Da ima i gram pameti kada se obraća muslimanima i traži njihovu podršku ne bi im "mahao slikama Petra Petrovića Njegoša" kojeg muslimani mrze i nažalost smatraju "ideologom genocida nad muslimanima". Andrija Mandić kao da upravo želi da muslimani glasaju za zakon protiv SPC a ne protiv zakona? Ne bi me začudilo da mu je upravo to pravi cilj , da muslimani glasaju za zakon protiv SPC, a ne ubeđivanje da se ne glasa za zakon.
 
Ovaj Andrija Mandić je priglup političar i čovek. Da ima i gram pameti kada se obraća muslimanima i traži njihovu podršku ne bi im "mahao slikama Petra Petrovića Njegoša" kojeg muslimani mrze i nažalost smatraju "ideologom genocida nad muslimanima". Andrija Mandić kao da upravo želi da muslimani glasaju za zakon protiv SPC a ne protiv zakona? Ne bi me začudilo da mu je upravo to pravi cilj , da muslimani glasaju za zakon protiv SPC, a ne ubeđivanje da se ne glasa za zakon.

Na ovaj način pretnjama se postigao suprotan efekat i na referendumu 2006 godine. Glup je ovaj Mandić ili mu je cilj da muslimani glasaju za zakon protiv SPC.

 
Na ovaj način pretnjama se postigao suprotan efekat na referendumu 2006 godine.Ovaj Mandić ili ne zna ili mu je cilj da muslimani glasaju za zakon protiv SPC.


Niko ne voli da mu se preti i u.pravili na pretnje ide inat, prkos i upravo suprotno od onoga što onaj što preti očekuje da će postići, izuzev ako Mandić ne želi da muslimani glasaju za zakon protiv SPC-a.

Kada se obraća muslimanima i traži njihovu podršku , da imalo zna "sa muslimanima" ne bi im "mahao slikama Petra Petrovića Njegoša" kojeg muslimani mrze i nažalost smatraju "ideologom genocida nad muslimanima".o

Kada ne zna neka pusti muslimana Albina Hotića da se obrati muslimanima.

Ako Aleksandar Mandić "ne zna sa muslimanima" neka pita za savet "kako treba" makat nekog muslimana , koji je srpski nastrojen, poput Albina Hotića. Ovako pretnjama samo pravi štetu srpskim interesima.

 
Na ovaj način pretnjama se postigao suprotan efekat na referendumu 2006 godine.Ovaj Mandić ili ne zna ili mu je cilj da muslimani glasaju za zakon protiv SPC.
Не брини се ти - у Црној Гори свако врло добро зна и своје породично стабло и своје порекло и своју веру и своју неверу ..........
 
Не брини се ти - у Црној Гори свако врло добро зна и своје породично стабло и своје порекло и своју веру и своју неверу ..........


Lepo , zato i jeste takva situacija.
 
Na ovaj način pretnjama se postigao suprotan efekat na referendumu 2006 godine.Ovaj Mandić ili ne zna ili mu je cilj da muslimani glasaju za zakon protiv SPC.


Niko ne voli da mu se preti i u.pravili na pretnje ide inat, prkos i upravo suprotno od onoga što onaj što preti očekuje da će postići, izuzev ako Mandić ne želi da muslimani glasaju za zakon protiv SPC-a.

Kada se obraća muslimanima i traži njihovu podršku , da imalo zna "sa muslimanima" ne bi im "mahao slikama Petra Petrovića Njegoša" kojeg muslimani mrze i nažalost smatraju "ideologom genocida nad muslimanima".o

Kada ne zna neka pusti muslimana Albina Hotića da se obrati muslimanima.

Ako Aleksandar Mandić "ne zna sa muslimanima" neka pita za savet "kako treba" makat nekog muslimana , koji je srpski nastrojen, poput Albina Hotića. Ovako pretnjama samo pravi štetu srpskim interesima.



 

Back
Top