Doruckovala bi ali...

Hmmm... Ne znam kakve su ti koleginice, ali ako bi tuki lakse podnela ulazak gde vec treba, je l', nego sto ti podnosis ulazak u pekaru, mozda bi se nesto dalo uciniti, ako nije zrtva prevelika i uzaludna :think:.
Salim se...:D.
 
Hmmm... Ne znam kakve su ti koleginice, ali ako bi tuki lakse podnela ulazak gde vec treba, je l', nego sto ti podnosis ulazak u pekaru, mozda bi se nesto dalo uciniti, ako nije zrtva prevelika i uzaludna :think:.
Salim se...:D.

Ok ti ces je drzat za kosu i paziti krpu u ustima da ne ispadne dok je ja budem ponizavao za pekaru.
E sad se ja salim.:lol:
Ma u toj pekari je uvek guzva, najgore je sto meni ne stoji u ruci kesa sa takvim stvarima. To mi je bas problem.
 
kako to mislis ne stoji ti kesa sa pecivima...kako onda...jedes z:)
jee ja bas mislim da je muski posao donositi hranu...oduvek bilo..nekad isli u lov.. z:)


Isli su u lov jer to nije lako. Ali kifle nisu prenasali iz satora u sator.

Ako sebi kupim dorucak to je ok ili koegama, ali musko zeni nositi to nije normalno.

Kad sebi kupim to je jedan kroasan i to je normalno. Ali kad nosim punu kesu onda izgledam kao muskarac papucar koji ima petero dece i zenu sefa.
 
E sad mene zanima cemu takva reakcija na moju mirnu konstataciju i zasto uvek sve zene misle da su zenstvene, samo zene koje su neobrazovane?

Reakcija sasvim logichna usled nedostatka tvog dzentlmenstva :lol:
Zato shto te koje su neobrazovane obichno slezhu ramenima nad svime shto im vi mushkarci servirate uz prichu da to tako treba, sad da li je to zhenstveno je neshto sasvim, sasvim drugo ;)
 
Nema to veze da li je musko ili zensko,salju po hranu one sto najkrace rade.
Kao i sto uvaljuju bzvz poslove istima.
Tako su mene cimali kad sam pocela da radim,a zamisli...zensko sam.
Posle kad je dosao novi kolega,onda su njega slali,i tako...
 
ja mislim sinke da su one tebe zelele da iskoriste za "jogurt" samo ti to nisi video.
plus fore sa Jagodinkom Simonovic iz varljivog leta '68....

daju ti jasne signale da zele TORBANJE sa tobom ali ti nesto senzori za snosku ne reaguju.
bice da je to cim ti toliko dugo ides po dorucak babi i seki :)
 
Треба да им кажеш да ће добити витку линију ако буду више шетале, знаш да код жена то пали...све желе да су згодне...и витке...:lol:

А свакако је глупо да им ти свако јутро купујеш доручак.
 
Kod mene na poslu imaju dve zene, ustvari jedna je zena druga je cura. Vole svako jutro doruckovati, ali ne vole si otici po dorucak. U stanju su gladovati dok im neko ne donese. I jedna i druga za sebe misle da su vredne osobe, cak pricaju kako "rintace" - sirov izraz nema sta.

E sad ja kad nisam na terenu uglavnom nemam nikakvog posla pa mi je dosadno u firmi ili uvek nesto odnesem negde i tako. One imaju efektivnog posla mozda 4 dana u mesecu ostalo je sve kokodakanje uz kaficu.

I tako svako jutro kad sam tamo one meni bez blama kazu idi po dorucak. Ok dugo sam bio bez posla, pa to trpim, ali nisam dugo izdrzao i jedno jutro na fin nacin kazem. Ok cure moje lepe, sad imate posla a ja nemam sta raditi pa mogu otici vama po dorucak, inace je to ponizavanje muskarca. Za muskarca je da odnese nesto tesko ali ne da donosi zenama dorucak.
Odjednom su one skocile na mene ko Cegrtuse i napale me kako cu jedino moci ozeniti neku Albanku sa neke planincine.

E sad mene zanima cemu takva reakcija na moju mirnu konstataciju i zasto uvek sve zene misle da su zenstvene, samo zene koje su neobrazovane?

J.bg zene dokone, razmazile se..jos ako su navikle da im donosis dorucak a kojim slucajem su na visim pozicijama od tebe u firmi, onda misle i da imaju pravo...
Samo ih iskuliraj sledeci put ako ti to nije obaveza, nek prosetaju dupeta malo..mada ovo nema veze sa zenama generalno rekla bih. Ja u firmi imam jednog slicnog lenstinu
 

Back
Top