Quantcast

Domen .com, net info, rs

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.705
Pozz, da li zna neko sajt gde mogu besplatno da kupim .com, net, org, info, rs domen??
Bilo koji?
Hahahahahhahaha jako jasno pitanje :D Besplatno da se kupi pa ne znam nista takvo :lol:

Ok, salu na stranu hoces besplatno da dobijes domen koji se placa... Medjutim to nije regularno moguce, postoje akcije kod namecheapa kad npr com mozes uzeti za nepuna 2 $ itd... A pomenuo sam da nije regularno moguce i to da objasnim, postojao je nacin (blackhat) da se dodje do domena potpuno za dzabe :)
Naime komanije su davale domene za free ali se mora dodati kreditna kartica i napisati svi podatci... No ljudi su tu popunjavali sve lazno sa fakenamegeneratora i slicno, a programeri su bili napravili ,,laznu stranicu'' sa skriptom koja je preskakala korak gde treba uneti karticu i ostalo, ljudi su registrovali ovako brdo domena i skoro su provalili ovaj nacin i vise ne radi :)

Tako da jedino ti ostaje da trazis po netu ako neko daje za free al to ces jako jako tesko naci, a buduci da je info 4 $ mislim :lol:

Poruka
23.279
Pozz, da li zna neko sajt gde mogu besplatno da kupim .com, net, org, info, rs domen??
Bilo koji?
Па баш да бесплатно да купиш - је немогуће. Ако је бесплатно - не купује се!
Али бесплатна или јевтина регистрација је могућа.
У Google укуцај ,,Регистрација домена'' па бирај!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.