DOME, SLATKI DOME...

evo vako
kažu da je bambus biljka nambr van među biljkama... donosi harmoniju, sigurnost i sigurnu budućnost... ako svoj bambus još obmotate nečim crvenim trakicom ili sl. sreća će biti jača...
bambus se posebno preporučuje u kuhinji ili kupatilu bla bla bla
palme
idealno je kada se u svakoj prostoriji nađe neka veća biljka...ona unosi svežinu, čisti vazduh i daje energiju... velike palme se preporučuju u dnevnoj sobi.
dracena
stavite je u svoju radnu sobu, pomaže uspehu ... posebno ako je stoji na istočnoj strani prostorije...
bršljan
preporučuje se posebno zati što je to zahvalna puzavica koja pokriva oštre ivice nameštaja...
fikus
kažu da pomaže u rešavanju problema i smanjuje tugu...nije dobra za zonu kraijere ali zato se preporučuje u zoni dece i prijateljstava
agrumi - limun narandža i sl.
simboli sreće..slobodno ih stavite pored ulaznih vrata....
lavanda
preporučuje se za spavaću sobu...
inače ako želite decu stavite u spavaću sobu posudu sa voćem...
 
gigule:
imaš biljku u kupatilu :)
baš lepo
ja nešto baš nisam viđala bljke u kupatilu a lepo je to

kad sam bila u osnovnoj školi, nastavnik iz OTO-a nam je ispričao da je kod nekih ljudi na selu u kupatilu video biljku i to na wc šolji, sa sve šustiklom ispod :D , a oni ljudi lepo koristili poljski wc, a ovaj samo da se vidi da imaju ;)
 
Sto cu da picnem terasu za leto! :D
Kupujem one roletnice od trske, u Eurosalonu sam vec osacovala stolice i stocic (Casablanca! :lol: ), baka i ja cemo da sredimo cvece i eto meni raja na zemlji!
A moze i da se sunca, al' nema bazen! :razz:
 
Joj, ljudi što sam našla strava prodavnicu sa bordurama za zidove8-)
I polepila sam po zidu onako široke, kao lajsne; taman u visini gde nam fotelje grebu zidove (kad neko ne pazi). Ma, mnogo je dobro:-D

A kakve tek imaju za dečije sobe:-D Raspametila sam se8)
 


evo dečije sobiceeeeee:p:p:p

@ lady me
zavisi sve ko ti radi i šta sve radiš.
nas je vodovodzija koštao oko 800 evra , sa materijalom. menjano sve.
pločice su bile 42 a bordure 8 po komadu.ruke za keramičara 10e /kvm i ne sećam se koliko za lajsne, bordure... lajsne su bile oko 10e/ m.
lepak je bio 18e dzak.
ček...da se još setim.
a da sanitarije... wc,ugradni kotlić neki valjda slovenački je bio 18.000 i wc šolja 4.800.
ogledalo, lavabo sa ormarićem tuš kada i kabina valjda 600 zajedno.
eto.
 
ahamm ... OK hvala.
ma nemam ja pojma šta sve treba da se radi, niti se razumem ... samo znam da je kupatilo u stanu u kojem treba da se uselimo katastrofa i da bih sve menjala pa sad računam koliko love treba da izdvojim.
 
U principu i nemam mnogo namestaja. :wink:

Da pitam iskusne. :-) Majstor mi je poslao sliku biblioteke kako bi izgledala, ovako:

12zw7.jpg


Jedan njen element je 5500dinara? Jel' to ok cena? :-)
 
Ovakav orman mislim da biste ti i tvoj muz (uz pomoc jos neke osobe) mogli sami da napravite, a za mnogo, mnogo manje para. Moj muz i njegov drug su za nas pravili ormane (visina do plafona, duz celog jednog zida, sa policicama i vratima) i zavrsili su ceo taj dzumbus sa dan i po. Osmislis kako bi zelela da sve to izgleda, nacrtas, izracunas tacno dimenzije, odes na neko stovariste i oni ti sve to po tim merama naprave. Izaberes i boju, sare, kant trake i sve ostalo sto ti treba.
 

Back
Top