Quantcast

Domaći Rep

vakim

Početnik
Poruka
4
ej ajde bas me zanima sta mislite o Marchelu, po meni najboljem reperu na balkanu. cuo sam da se povlaci iz hip-hop-a i ako je neko procito njegovu knjigu da mi kaze kakva je. a sto se tice ajsa, lik je skroz gotivan, samo sto su mi njegove stvari neukusne. ima extra stvari, al vecina je sranje. ako je vec zajebancija po meni su tu najjaca bolesna braca

Poslednja izmena:

gost 123295

Ističe se
Poruka
2.476
Objektivno, Marchelovi tekstovi su neprevazidjeni na ovim prostorima, a muzika...to nije klasican rep, to je nesto mnogo vise.
On polako izlazi iz ustaljenih okvira, posebno poslednji album Treca strana medalje ukazuje na to da se, ne mogu reci povlaci iz repa, ali da malo menja muzicki pravac. Svejedno, on ostaje svoj i poseban.
Knjiga je fenomenalna, treba o njoj promisliti. Cak i procitati bar dva puta. Jako lepo vodi radnju, na neki citaocima blizak nacin, pa opet knjiga ima mnogobrojne pouke.
A sad, subjektivno gledano, Marchelo nije nazalost ono sto je bio. Treca strana medalje je svojevrstan pad u odnosu na prethodna dva, bar po mom misljenju i ukusu.
Ne znam ko ce se odavde sloziti sa mnom.

Ajs... Ume da pretera, ali je toliko gotivan i simpatican, toliko opusten, da nema sanse da mu to zamerim.

gost 123295

Ističe se
Poruka
2.476
ju znachi kada chujem da je nekom Ajs najbolji domacji reper. I da neko OBOZHAVA elitne odrede smuchi mi se....
nemam nishta protiv ajsa jeste dobar...ali sramota je kakva sada masa slusha njega....prosto me je blam recji da ga i ja slusham :confused:
Opusti se. Postoje ljudi koji su slusali Ajsa pre VB-a i oni koji su poceli da ga slusaju posle toga. Ako spadas u one prve, bole te..

Dj-Ole

Zainteresovan član
Poruka
304
Marcelo jeste odlican reper i pesme su mu ok,ali mi ipak nije to to.Nekako osecam kao da im nesto fali.
Sto se tice Ajsa extra je lik,ali su mu pesme glupe za medalju.Nisam ga slusao ni pre velikog brata a ni posle.Od domacih repera najvise volim struku i dadu.U poslenje vreme slusam pesme sa njihovog novog albuma i vecina su odlicne.

vakim

Početnik
Poruka
4
Objektivno, Marchelovi tekstovi su neprevazidjeni na ovim prostorima, a muzika...to nije klasican rep, to je nesto mnogo vise.
On polako izlazi iz ustaljenih okvira, posebno poslednji album Treca strana medalje ukazuje na to da se, ne mogu reci povlaci iz repa, ali da malo menja muzicki pravac. Svejedno, on ostaje svoj i poseban.
Knjiga je fenomenalna, treba o njoj promisliti. Cak i procitati bar dva puta. Jako lepo vodi radnju, na neki citaocima blizak nacin, pa opet knjiga ima mnogobrojne pouke.
A sad, subjektivno gledano, Marchelo nije nazalost ono sto je bio. Treca strana medalje je svojevrstan pad u odnosu na prethodna dva, bar po mom misljenju i ukusu.

Ajs... Ume da pretera, ali je toliko gotivan i simpatican, toliko opusten, da nema sanse da mu to zamerim.
potpuno se slazem sa tobom i mislim da je na trecem albumu dostigo svoj vrhunac. nemam zamjerku ni na jednu njegovu pjesmu. sve su mi extra. pocevsi od totalnih crnjaka tipa "mrak", pa do nemoguce jake zajebancije "(kata)strofa bola". cuo sam da je dao intervju u kojem je izjavio da se povlaci iz repa, a sto se tice negovih stvari, za mene je to i dalje obican rep, mislim, svako ima svoj stil pa tako i Marchelo. a knjigu cu onda procitati po tvojoj preporuci.

antipater

Zainteresovan član
Poruka
296
potpuno se slazem sa tobom i mislim da je na trecem albumu dostigo svoj vrhunac. nemam zamjerku ni na jednu njegovu pjesmu. sve su mi extra.
citas li ti uopste sa cim se slazes?
:neutral:

da li je moguće da postoji tema koja ima 33 strane ispunjene totalnom imbecilnošću *** :confused:
:rotf:

RiRi11

Domaćin
Poruka
4.337
Tebi treba lova da bi mogla da me pogledas, nemoj da mi glumis da si riba opasna..........
da imam kola , dal bi sa mnom vece provela.............
KAKO SE ZOVE OVA PESMA I KO PEVA???/?

Dekac_

Početnik
Poruka
7
Jeffrey feat Dekac - Daleko Od Svega

Link 1:
Kod:
http://www.sendspace.com/file/vcclj8
Link 2:
Kod:
http://www.***********/file/103774911/b3fcef69/Jeffrey_ft_Dekac_-_Daleko_od_svega.html
Link 3:
Kod:
http://rapidshare.com/files/229493700/Jeffrey_ft._Dekac_-_Daleko_od_svega.mp3
a mozete pesmu da odslusate na
http://www.myspace.com/mcdekac

Dekac_

Početnik
Poruka
7
matori svaka ti čast, svidja mi se pesma i ostale pesme su ti jako dobre,svidja mi se taj opušteno- s*****n fazon ozbiljno.samo napred,ne odustaj.

jel snimaš kući ili u studiu?
e ova recitost mi se vec svidja :) hvala puno :)
ova pesma "Daleko Od Svega" je odradjena u Rebijevom studiju "Moj Golube" ...
jesi ti Rema iz holocausta,a?

Rema_tebra

Primećen član
Poruka
653
e ova recitost mi se vec svidja :) hvala puno :)
ova pesma "Daleko Od Svega" je odradjena u Rebijevom studiju "Moj Golube" ...
jesi ti Rema iz holocausta,a?
pa mora da se pohvali kad vredi,po meni imaš strašan delivery

nisam ja iz holocausta,ja sam anonimus,ne zna se za mene,ali snimam. :D
okačiću uskoro i ja moje pesme.

asdfghjkl

Primećen član
Poruka
581
ej ajde bas me zanima sta mislite o Marchelu, po meni najboljem reperu na balkanu. cuo sam da se povlaci iz hip-hop-a i ako je neko procito njegovu knjigu da mi kaze kakva je. a sto se tice ajsa, lik je skroz gotivan, samo sto su mi njegove stvari neukusne. ima extra stvari, al vecina je sranje. ako je vec zajebancija po meni su tu najjaca bolesna braca
Marcelo je KRALJ stari albiumi su slazem se bili bolji ali i ovo je super:worth:Inace ja slusam V.I.P,Marcela,BS,Elitne Odrede,Sky-ja,malo rastu.......i jos dosta toga
rema tebra hvala nisam cuo onu pesmu novu BS-a moj beograde Momci KIDAJU:worth:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.