Domaci hip-hop

Btw, domaceg repa ima MNOGO samo ako bi ljudi jos uzeli u obzir da domaci rep nije jednako beogradski rep. Na srep nisu samo Sindikat, VIP i Bad Copy, ima tu i jos mnogih drugih, a mozda i mnogo boljih poput:
Suid, Urban, Big Boss, Denny boy, CB4, D-fence, OLN, Play again, Dexter, X3m, Seven, Hejter Luca, Tokyo, Trial,i jos mnogo, MNOGO drugih... :wink:
 
Miss_N:
E nije,domaci hiphop je mnoooogo bolji :))))

Kako moze domaci da bude bolji?? Jbt pogledaj stranu scenu za primer samo americku, koliki tamo izbor imas za slusanje, a sta imas kod nas par grupica i *****, i to pola od njih se vec prodalo nisu ni za *****, ne kapiram kako neko moze nesto ovako glupo da kaze.. Poslusaj malo, nemacki, francuski, bolje prouci americku ug scenu pa onda reci da je nash bolji.. Ovde koliko sam topica video ljudi samo izvaljuju nebuloze i pametuju ovo ono o hopu, al skoro niko nista ne zna (chast izuzetcima).. Tako a sestro, poslusaj malo bolje u buduce pa onda izvali tako nesto.. Aj piz ;)
 
A inace dal se cjop razvija kod nas, ma razvija se on samo ne znam kako.. Ono svi su tu da jure neki uspeh ovo ono svi bi na TV bla bla i sve vise nestaje ona ljubav prema toj muzici, sto znaci samim tim i sam HH gubi onu svoju char, tako da ne znam, ja vise slusam strane scene jer kod nas je veoma bedan izbor i to kad slusam domace nesto pustim nekad, dok ovako od stranih scena izvoli pa biraj sta ces..
 
Li'l' Bitch:
Naravno da se razvija,zahvaljujucu Bassivity music-oni su prava stvar,a 187 i slicni nisu ni za sta.Oni su vise fenseri nego reperi.

hehehehe, koja recenica, svaka ti cast mala... A reci mi molim te koja je razlika izmedju VIP i 187 osim sto ovi ***** ju o sexu a ovi o parama.... A gde ces da nadjes veceg fensera od Ikca? Jedino ko vredi u tom Bassivitiju su Marcelo i Shorty, i kao MC-jevi i kao osobe, a sve ovo ostalo je za decu od 12 godina koja kupuji dikove i idu na koncerte jer im je Relja takooo sladak... Uzas!
 
clanak iz "Blica" 9.XII:

"... mislim da nikome ne moze biti jasno na koji nachin gorepmenuti striptiz (kratka simulacija onanije kao sastavni deo) kao ni seksualno eksplicitni tekstovi zenskog benda "Bicharke na travi", a i samih "Bad Copy" korespondiraju sa publikom ciji je prosek godina 12."

znaci, neki "koncert", tip se skine i drnda svog "vrshnjaka" pred publikom, koja je, ajd' da im verujem, prosek godina 12 ...... :shock: ???
jel to provereno il' novine s.e.r.u ???
ako je to istina, DA LI STE VI NORMALNI ??? mislim, muzika, i uopste svaka ljudska delatnost, pa i sami ljudi i njihova vrednost se vezuju za kulturu, a ono sto sam procitao prilichi samo NEANTERDALCIMA !!!

ja zaista ne mogu da verujem ......
 
@Daisy iskreno sekice i ti ne mozes mnogo vise da kazes od nje (Lil' Bitch).. A u Bassu ko jos vredi, hm. ne zaboravite Urbana, Bossa, daj ljudi vi ste u SCG pa ste nikako informisani mislim sramota..
 
SisaDaPimp:
A u Bassu ko jos vredi, hm. ne zaboravite Urbana, Bossa, daj ljudi vi ste u SCG pa ste nikako informisani mislim sramota..

Hmmm... posto si ti tako "informisan" verovatno bi trebao vec da znas da ni Suid, ni Boss ni cela ta ekipa NISU u Bassivitiju, niti imaju bilo kakve veze sa istim....
 
Jeli ko cuo za nasu grupu Who See? Dva lika iz Kotora-nisu losi!
Domaci underground je ocajan...Zato su meni Bad Copy,Prtty Bee Gee(ne znam jeli ovo dobro napisano) i Seven totalno OK! Jednostavno se glupiraju i zezaju kroz pesme i ne bacaju nikakvu ''filozofiju''(za to postoji strani underground)!
 
Cuo sam za WhoSee, mada ona pesma Boka Boka Boka Boka Boka kotorska.. smara u pm.. txt ne da je losh nego ocajan, oni su smorili, dok ona druga ne znam kako se zove, prvu sam je chuo, al pesma stvarno je jaka.. nash UG je jak jebeno brate informisi se malo vishe ima jakih mladih grupa koji stvarno zestoko rokaju, znaci ima talenata al sad dal ce uspeti da se probiju i ako se probiju dal ce putem komercijale kao drugi, ne znam samo nadam se da ce da se razvije ta podzemna scena i da se chuje za nju siree..
A bate jel ti dolazis na forum RiV??
 
SisaDaPimp:
Cuo sam za WhoSee, mada ona pesma Boka Boka Boka Boka Boka kotorska.. smara u pm.. txt ne da je losh nego ocajan, oni su smorili, dok ona druga ne znam kako se zove, prvu sam je chuo, al pesma stvarno je jaka.. nash UG je jak * brate informisi se malo vishe ima jakih mladih grupa koji stvarno zestoko rokaju, znaci ima talenata al sad dal ce uspeti da se probiju i ako se probiju dal ce putem komercijale kao drugi, ne znam samo nadam se da ce da se razvije ta podzemna scena i da se chuje za nju siree..
A bate jel ti dolazis na forum RiV??

Boka,Boka je stvarno glupa pesma mada je Dim po dim mnogo bolja...
P.S. Ja sam zensko!(ako si se ovo meni obracao)
p0z!
 
Mimaaa:
pa nas hip-hop napreduje, NIGRUTIN je kralj ! ! !

Ajs nije los,mada to ne znaci da hip-hop napreduje. Napredovati znaci stvarati bolje bitove,textove... Toga kod nas nema...Znaci-ne napredujemo!

P.S. Pojavom sve vise hopera(koji nemaju blage veze sa tom vrstom muzike) na domacoj sceni takodje ne zaci napredovanje...A takva je trenutna situacija kod nas!
P.P.S. Ovo se odnosi na trenutno ''popularne'' hopere... A naravno,mozda postoje i te neke novije grupe talentovanih ljudi...
 
Deya:
Boka,Boka je stvarno glupa pesma mada je Dim po dim mnogo bolja...
P.S. Ja sam zensko!(ako si se ovo meni obracao)
p0z!
´

Upz :oops: kontam Deya pa ono al se izblamira jbt :oops: ,.. Nece se ponovi :D

Sto se tice nase scene UG ima dobrih bitmejkera koji su jos neotkriveni, mogu se naci na forumu i zaista lepe bitove rade...E sad al sve je to kao i nasa poznatija scena jos ne razvijeno.. Npr uzmimo hrvate oni imaju produkciju samo takvu, bitovi jebu kevu..
Sad ono bad copy ajs ovo ono, oni su ok, ali uzmi album Bad Copya pusti ga slusaces mozda do 10pesme i smori te, jer svaki txt je na isti kalup.. I to naravno smara.. Ima i na sceni dobrih MCjeva al suvise malo..
A kad pomenu Who See ona Dim po dim stvarno je jaka.. Nego sestro sorry za ono gore jbg mislio sam da si bata :oops: poz :)
 
SisaDaPimp:
Deya:
Boka,Boka je stvarno glupa pesma mada je Dim po dim mnogo bolja...
P.S. Ja sam zensko!(ako si se ovo meni obracao)
p0z!
´

Upz :oops: kontam Deya pa ono al se izblamira jbt :oops: ,.. Nece se ponovi :D

Sto se tice nase scene UG ima dobrih bitmejkera koji su jos neotkriveni, mogu se naci na forumu i zaista lepe bitove rade...E sad al sve je to kao i nasa poznatija scena jos ne razvijeno.. Npr uzmimo hrvate oni imaju produkciju samo takvu, bitovi jebu kevu..
Sad ono bad copy ajs ovo ono, oni su ok, ali uzmi album Bad Copya pusti ga slusaces mozda do 10pesme i smori te, jer svaki txt je na isti kalup.. I to naravno smara.. Ima i na sceni dobrih MCjeva al suvise malo..
A kad pomenu Who See ona Dim po dim stvarno je jaka.. Nego sestro sorry za ono gore jbg mislio sam da si bata :oops: poz :)


E, OK je!
Slazem se sa tobom sto se tice Bad Copy-a,svaka pesma je slicna,na istu temu...Takodje smatram da bi Sky Wikluh i Ajs bili odlicni sa boljim txtovima... A Hrvati...slusala sam Tram 11 i TBF...totalno su OK! A onda posto smo vec poceli da pricamo i o prostorima ex yu onda bih morala da spomenem Eda Maajku koji je najkompletniji MC koji izvodi na nasem jeziku!
A sto se tice novih izvodjaca...Pa verovatno ih ima( dobrih i losih)..Cucemo valjda i za njih...
p0z!
 
Kao prvo ova tema vec ima otvorena a kao drugo ovako..

Red Zmaja:
Nas hip hop je dosta kvalitetan u odnosu na strani hip.Strani hip hop mi se cini da je previse komercijalizovan tu se fura bilo kakav text a u spotu sto vise riba u toplesu koje nemaju veze sa igranjem nego se samo reklamiraju(fuj sponzoruse jedne).Mada primijetio sam da i neki nasi izvodjaci pocinju da furaju taj fazon.


Nash hop dosta kvalitetniji od stranog?? Decko izvini al jel si ti normalan i jel ti znas sta je HH?? Si ti cuo nesto sem MTV-a i tako tog sranja,a??
Daj ne serite vise ljudi kad vas molim nemate vi bre pojma, i daj neka neko zatvori ovu temu jer mi je vise pun ***** debila koji iz dana u dan skrnave ovu kulturu.. Naucite sta je HH pa onda diskutujte o istom, a do tad tisina..
 

Back
Top