Quantcast

Domaci hip-hop

I

irena

Gost
da li se hip-hop stvarno poceo razvijati u dobrom pravcu ili se sada samo klinci loze na siroke lone i hip-hop zato sto je to IN________________________________________Da li postoje i neke zenske grupe kod nas .Ako postoje mislim da je to jako gotivno.............LIKE LIL KIM,EVE,GANGSTA BOO,>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

blackground

Zainteresovan član
Poruka
171
Pa razvija se u svakom slucaju.
Poceo je sa radom Bassivity koji uz sve mane znaci mnogo za nasu h.hop scenu. Juice je izdao za BK, "kesh, kolica" se orilo cak i po buvljacima.
Ajs nigrutin je izdao album sam za sebe i najbolje je prosao. Nikad nije bilo vise spotova domaceg hopa nego sad.
Znaci ide na bolje...
A sto se tice klinaca u sirokim lonama njih je uvek bilo, i bice ih. Ali oni furaju marame i lance dok ne provale sledeci fazon pa se onda se sele u Barutanu, Kucu, KST, zavisi... Za njih veliki q.

respect pravim ljudima

M

Miss_N

Gost
Pa hiphop kod nas odavno postoji samo shto je sad gomila fensera provalilo da je to "in" pa se furaju na taj fazon a u svari slushaju komercijalu tipa 187, CYA... shto ja ustvari i ne ubrajam u hop...

runaway_girl

Početnik
Poruka
18
irena:
da li se hip-hop stvarno poceo razvijati u dobrom pravcu ili se sada samo klinci loze na siroke lone i hip-hop zato sto je to IN________________________________________Da li postoje i neke zenske grupe kod nas .Ako postoje mislim da je to jako gotivno.............LIKE LIL KIM,EVE,GANGSTA BOO,>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
iskreno se nadam (i molim) da je odgovor na ovo odrican

Red Zmaja

Obećava
Poruka
57
Nas hip hop je dosta kvalitetan u odnosu na strani hip.Strani hip hop mi se cini da je previse komercijalizovan tu se fura bilo kakav text a u spotu sto vise riba u toplesu koje nemaju veze sa igranjem nego se samo reklamiraju(fuj sponzoruse jedne).Mada primijetio sam da i neki nasi izvodjaci pocinju da furaju taj fazon.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim pridružite se diskusiji tako što ćete da objavite novu temu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.