Dokle tolerisati neke stvari?

pin up

Početnik
Poruka
24
Cura me prevarila.Prije par mjeseci.I priznala ...sama.Nikad ne bih saznao.
Recimo da smo to ostavili za sobom...manje vise.Znam naravno ko je on.Bez lazne skromnosti za mene je smesan!
Gledam ih sinoc,u guzvi on joj prilazi,sapce nesto ozbiljan na uvce i brise.Ne tangira me previse,imam i sam avantura,cisto pitam treba li tu ispasti budala?
 
pin up:
Cura me prevarila.Prije par mjeseci.I priznala ...sama.Nikad ne bih saznao.
Recimo da smo to ostavili za sobom...manje vise.Znam naravno ko je on.Bez lazne skromnosti za mene je smesan!
Gledam ih sinoc,u guzvi on joj prilazi,sapce nesto ozbiljan na uvce i brise.Ne tangira me previse,imam i sam avantura,cisto pitam treba li tu ispasti budala?
epa to je ravnoteza u prirodi,a ti si izgleda neki lik ono:Tudje ocu a svoje nedam
 
mammy:
pa jebuckas sa strane....a ona to uradila jednom....pa tebi sad frka...nije tebi sto ti je neko goozio malu vec sto ti ispadas budala....pin up....ja bih ti stvarno voljela pomoci al' te ne kontam
Dozvoli.Ima specificnih okolnosti.Ona studira u drugom gradu.Dosta smo odvojeni.Ustaljeni telefonski razgovori...Pa ipak slazemo se vrhunski.
Sto se tice drugog.Ja jebuckam sa strane jebuckanja radi.Znaci puka zelja za praznjenjem..bez i najmanje emocije.Vi zene ne umijete tako...vi varate uvijek srcem.To valjda znas...i nauka je ustanovila.
Znaci moje jebuckanje je dijametralno suprotno od njenog jebuckanja!!!
 
pin up:
Dozvoli.Ima specificnih okolnosti.Ona studira u drugom gradu.Dosta smo odvojeni.Ustaljeni telefonski razgovori...Pa ipak slazemo se vrhunski.
Sto se tice drugog.Ja jebuckam sa strane jebuckanja radi.Znaci puka zelja za praznjenjem..bez i najmanje emocije.Vi zene ne umijete tako...vi varate uvijek srcem.To valjda znas...i nauka je ustanovila.
Znaci moje jebuckanje je dijametralno suprotno od njenog jebuckanja!!!

ili hoces "modernu vezu" ili je neces?
( ja sam u principu protiv prevare...i bila sam i sama razdvojena od decka...al' dao bog ruke, snagu volje pa nismo jebuckali sa strane...)
ali ako ti moras da se ispraznis, pa valjda mora i ona....sta hoces ti? da ona vara pa ti ne kaze ili da ne vara...i koliko si spreman na kompromise i dogovore?
fino sa njom razgovaraj, i vidi kuda i kako dalje....
 
Gryphon:
A kako to mislis"treba li tu ispasti budala" na sta konkretno mislis.
Оna mene nije nikad provalila.Da jeste,ako bi presla vec preko toga pitanje je da li bi tolerisala opet neki kontakt sa doticnom...ili je to vec pravljenje budalom?
Ja sam njoj rekao da sam sasvim ok sa tim da mu se javi ili da se pozdrave,imaju cak i zajednicko drustvo.No ipak,drzim da je ovo preda mnom bila malecna drskost.
 
Pa na to sam i ja mislio, ali nesto se ne javlja.
Pa je mislio da ce mo ga mi podrzati da nabode tog lika
(u sto cisto sumnjam posto nema muda cim je nas pitao)
U stvari ja mislim da si hteo da ispadnes smeker, faca itd.,
a u stvari su te naguzili
c008.gif

E moj Srbine, nasmejah se.
 
pin up:
Cura me prevarila.Prije par mjeseci.I priznala ...sama.Nikad ne bih saznao.
Recimo da smo to ostavili za sobom...manje vise.Znam naravno ko je on.Bez lazne skromnosti za mene je smesan!
Gledam ih sinoc,u guzvi on joj prilazi,sapce nesto ozbiljan na uvce i brise.Ne tangira me previse,imam i sam avantura,cisto pitam treba li tu ispasti budala?


u ljubavi nemozesh biti budala,niti se ljubavi stideti...ponizen i nedorastao moze biti onaj ko te takvim smatra...e sad to je kad stvarno volish...ali je nedovoljno informacija kakva je veza i sl...
 
pin up:
Cura me prevarila.Prije par mjeseci.I priznala ...sama.Nikad ne bih saznao.
Recimo da smo to ostavili za sobom...manje vise.Znam naravno ko je on.Bez lazne skromnosti za mene je smesan!
Gledam ih sinoc,u guzvi on joj prilazi,sapce nesto ozbiljan na uvce i brise.Ne tangira me previse,imam i sam avantura,cisto pitam treba li tu ispasti budala?
pa kakav ste vi to par kad tu jeb. ko koga stigne i sta sati ti tu i imas sta da pitas...mislim i kakva ti je to veza ako ste svi sa svima....strasno
 
pa pazi ovako, posto sam ja glupi balkanac ja bi tog tipa razbio od batina...ako ne mogu onda bi ispo ***** i pozvao ortake ali gledano sa tvoje tacke gledista(ti verovatno nisi glupi balkanac cim to trpis)uradi sledece- drzi se te devojke dok ne nadjes novu ,SIGURNU vezu a ond je sutni. ako je sutnes dok je ova naova veza labava mozda se nova cica predomisli pa ona tebe.....znas...pazi sta radis
 
pin up:
Ma kakva raja iza ledja,nije to niko vidio,cak i da jeste..Nije to stvar sujete duso.
Nego ocu nesto drugo da ti pojasnim.NJOJ NIJE DO SEXA!Znam to,znam nju,znam njen dozivljaj sexa,jednostavno znam da me nije prevarila zbog toga!
Pogresno postavljamo problem.

ahaha hahahhaha hahahahah
a u chemu je ono tvoj problem ?:lol:
znachi riba ti je aseksualna ( po tvom tumachenju), yebala se sa drugim (a nije joj do sexa ) nego ga kao voli
i shta se ti ono josh tu pitash ?
 

Back
Top