Quantcast

ДОКЛЕ ОВАКО?

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Невероватно колико је медијска машинерија затровала иовако ојађену и обезбожену српску свест....све пршти од глупости и подвала које се медијски пласирају а ми као да смо изгубили сваки компас па на сваку падамо.....питам вас,како ћете знати шта је ИСТИНА у том мору лажи и подметања?како ћете знати шта је најбоље за Србију па тиме и за вас саме?јер ако не нађемо излаз из овога брзо-нема нам спаса....гледам колико подметања и лажи има сваки дан у вези СНСа....сама та чињеница је довољна да се закључи да се власт њих највише плаши...а на овом форуму сваки дан море тема које такође пљују по њима....због чега?јер сте сви спинери јавног мњења па је то потребно?зар сви на овом форуму раде за жуте?зар ће нас лаж одвести негде?зашто учествујете у иовако свеопштој кампњи против СНСа?зар не желите да се ова власт мења?па зар нам онда нису свима циљ што ранији превремени избори?чему то калкулисање и забијање клипова?16 април је дан кад можемо да почнемо да се противимо овом безвлашћу и лажима....тада можемо коначно рећи ДОСТА овим лоповима!!!!и прекинути са тим јадним политичарењем и окренути се прављењу СРБИЈЕ!Ато морамо сви ЗАЈЕДНО!!ове свађе и трвљења једино одговарају нашим непријатељима....па зар ћемо њима у корист да чинимо до краја без да покушамо да урадимо нешто за своју државу?људи,сетимо се...САМО СЛОГА СРБИНА СПАСАВА!

Sergian

Poznat
Poruka
9.430
Невероватно колико је медијска машинерија затровала иовако ојађену и обезбожену српску свест....све пршти од глупости и подвала које се медијски пласирају а ми као да смо изгубили сваки компас па на сваку падамо.....питам вас,како ћете знати шта је ИСТИНА у том мору лажи и подметања?како ћете знати шта је најбоље за Србију па тиме и за вас саме?јер ако не нађемо излаз из овога брзо-нема нам спаса....гледам колико подметања и лажи има сваки дан у вези СНСа....сама та чињеница је довољна да се закључи да се власт њих највише плаши...а на овом форуму сваки дан море тема које такође пљују по њима....због чега?јер сте сви спинери јавног мњења па је то потребно?зар сви на овом форуму раде за жуте?зар ће нас лаж одвести негде?зашто учествујете у иовако свеопштој кампњи против СНСа?зар не желите да се ова власт мења?па зар нам онда нису свима циљ што ранији превремени избори?чему то калкулисање и забијање клипова?16 април је дан кад можемо да почнемо да се противимо овом безвлашћу и лажима....тада можемо коначно рећи ДОСТА овим лоповима!!!!и прекинути са тим јадним политичарењем и окренути се прављењу СРБИЈЕ!Ато морамо сви ЗАЈЕДНО!!ове свађе и трвљења једино одговарају нашим непријатељима....па зар ћемо њима у корист да чинимо до краја без да покушамо да урадимо нешто за своју државу?људи,сетимо се...САМО СЛОГА СРБИНА СПАСАВА!
Ne mozemo da spasavamo Srbiju sa kopijom DS a to je SNS.
Kako to, brate, ne razumes?...

HannibalNemo

Ističe se
Poruka
2.064
ql...ti i tebi slicni koji mislite da imate apsolutno pravo na istinu cete nam reci sta je istina :D

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
37.909
JOS JE OVDE I BOLJE STANJE MEDIJA NEGO RECIMO U AMERICI I ENGLESKOJ .. STA TEK TI NESRECNICI MORAJU DA GLEDAJU ... :eek: . VEC POSLE PAR MINUTA GLEDANJA BBC ILI CNN PAMETAN COVEK MOZE SAMO DA :bljak:

NO , DA SE VRATIMO NA NASU TEMU - DOK NE PRODAMO RUSIMA PAR TV SA DRZAVNOM FREKVENCIJOM NISTA OD OBJEKTIVNOG INFORMISANJA ...

NEMA SMISLA OVAKO OZBILJAN PROBLEM SPUSTATI NA STRANACKE NIVOE ...

minos

Iskusan
Poruka
5.535
Slazem se sa ovim,ali ne mislim na poklapanje te dve stranke u ideologiji (ona u Srbiji nikada nije nesto znacila i menjala se u zavisnosti od uspeha na izborima),mislim na metod koji ce i SNP koristiti kada zasedne na vlast...a to kako "caste" svoje minorne koalicione partnere resorima od vaznosti za sam narod,govori jos vise u prolog tome da ce biti isti,ako ne i gori od zutih...

Sergian

Poznat
Poruka
9.430
SAMO DA USTANEMO SVI PROTIV OVE PARTIOKRATIJE!..Necemo partije - hocemo staleze!..Da ukinemo sve partije!..I kraj price.

Partije su paraziti na telu Drzave i naroda. Zavrsiti jednom sa tim za vjeki vjekov. Amin.

minos

Iskusan
Poruka
5.535
JOS JE OVDE I BOLJE STANJE MEDIJA NEGO RECIMO U AMERICI I ENGLESKOJ .. STA TEK TI NESRECNICI MORAJU DA GLEDAJU ... :eek: . VEC POSLE PAR MINUTA GLEDANJA BBC ILI CNN PAMETAN COVEK MOZE SAMO DA :bljak:

NO , DA SE VRATIMO NA NASU TEMU - DOK NE PRODAMO RUSIMA PAR TV SA DRZAVNOM FREKVENCIJOM NISTA OD OBJEKTIVNOG INFORMISANJA ...

NEMA SMISLA OVAKO OZBILJAN PROBLEM SPUSTATI NA STRANACKE NIVOE ...
Pa mi i ovako imamo pravu propast u medijskom sektoru a ti bi jos Ruse da dovodis?

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
бојим се да се хваташ за форму а машиш суштину.....у питању је борба за гласове жутих гласача...па зар ти није доста јефтиних политиканата типа Коштунице који је 8 година правио Владе са жутима и потписивао споразуме са ЕУ а сад *замера* Томи што овај неће да уводи Србију у конфликт неодговорно тврдећи да неће да поштује потписано ако дође на власт!?..ако су копија-зашто онда они руше ДС а сви остали ЋУТЕ?сва та вајна *опозиција* је,као,против власти а једино што ради је напад на СНС....и све под фирмом *они су исти,они ће ионако да праве Владу са њима после избора(?!)* и остале подвале...приче и логике које једино и баш само иду у прилог жутима и које они преко разнхих медија и спиновања јавности и пуштају у етар......чињеница : oд свих странака и политичара-једино Тома НИЈЕ НИКАД правио коалицију са жутима(ни док је водио СРС ни сад као СНС)....чак су и радикали тек кад је он отишао одмах узели управне одборе од ДСа и Ђиласа па сад само нападају СНС.....чињеница 2:једино њега нисмо видели да води државу-сви ови су се ваљали по свакаквим коалицијама....значи опет једино што знамо о томе како би они радили јесте претпоставка заснована на тврњама и пројекцијама њихових политичких непријатеља(а ти исти су и нама свима непријатељи)...па ти види дал је добро уздати се у такве *процене*...чињеница3:ми смо пред апсолутним колапсом...ШТА ТАЧНО СМАТРАШ ДА МОЖЕМО ДА ЈОШ ИЗГУБИМО?!?!ШТА мислиш да ризикујеш?

Poslednja izmena:

Sergian

Poznat
Poruka
9.430
бојим се да се хваташ за форму а машиш суштину.....у питању је борба за гласове жутих гласача...па зар ти није доста јефтиних политиканата типа Коштунице који је 8 година правио Владе са жутима и потписивао споразуме са ЕУ а сад *замера* Томи што овај неће да уводи Србију у конфликт неодговорно тврдећи да неће да поштује потписано ако дође на власт!?..ако су копија-зашто онда они руше ДС а сви остали ЋУТЕ?сва та вајна *опозиција* је,као,против власти а једино што ради је напад на СНС....и све под фирмом *они су исти,они ће ионако да праве Владу са њима после избора(?!)* и остале подвале...приче и логике које једино и баш само иду у прилог жутима и које они преко разнхих медија и спиновања јавности и пуштају у етар......чињеница : oд свих странака и политичара-једино Тома НИЈЕ НИКАД правио коалицију са жутима(ни док је водио СРС ни сад као СНС)....чак су и радикали тек кад је он отишао одмах узели управне одборе од ДСа и Ђиласа па сад само нападају СНС.....чињеница 2:једино њега нисмо видели да води државу-сви ови су се ваљали по свакаквим коалицијама....значи опет једино што знамо о томе како би они радили јесте претпоставка заснована на тврњама њихових политичких непријатеља(а ти исти су и нама свима непријатељи)...па ти види дал је добро уздати се у такве *процене*...чињеница3:ми смо пред апсолутним колапсом...ШТА ТАЧНО СМАТРАШ ДА МОЖЕМО ДА ЈОШ ИЗГУБИМО?!?!ШТА мислиш да ризикујеш?
Citam ovo i boli me glava. Brate, ne upadaj u klopku judejskih shablona napravljenih iz knjige "Protokoli sionskih magaraca", ne budi naivan!..
Sve te demokrature su ista bagra.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Citam ovo i boli me glava. Brate, ne upadaj u klopku judejskih shablona napravljenih iz knjige "Protokoli sionskih magaraca", ne budi naivan!..
Sve te demokrature su ista bagra.
ниси ми ништа рекао...познати су ми протоколи сионских мудраца...али дај ми неке конкретне одговоре на изнето а не тврдње....па ова власт је апсолутно у рукама сионских мудраца....зашто би их мењали сад кад се утакмица ближи крају?чему таласање кад нико осим баш СНСа не таласа?а веруј ми,ако ниси био,на оном митингу 5 фебруара нису биле присталице СНСа...него ГЛАДАН НАРОД који више не зна шта ће од муке!

Sergian

Poznat
Poruka
9.430
ниси ми ништа рекао...познати су ми протоколи сионских мудраца...али дај ми неке конкретне одговоре на изнето а не тврдње....па ова власт је апсолутно у рукама сионских мудраца....зашто би их мењали сад кад се утакмица ближи крају?чему таласање кад нико осим баш СНСа не таласа?а веруј ми,ако ниси био,на оном митингу 5 фебруара нису биле присталице СНСа...него ГЛАДАН НАРОД који више не зна шта ће од муке!
Evo ovako, ja ti kazem da izadjes iz zarazne Zabokrecine a ti mi kazes ovo: "Cekaj da vidim koja zaba lepo mirise!" Jel kapiras sada?..
Shvati, demokratija je jevrejska igrica i svi akteri su njihovi igraci.
Samo da slomimo tu Zabokrecinu!...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.